بنر

بانک تجارت از سه طرح موثر در جهش تولید رونمایی کرد

شنبه ، 2 اسفند 1399 ، 15:27
در دومین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، از سه طرح جدید بانک تجارت رونمایی شد. این سه طرح به نام های پیمان یار، وام بیمه تجارت و پترو یار در اختیار عموم قرار خواهند گرفت.

به گزارش بانکی، دو طرح پیمان یار و پترو یار بانک تجارت و طرح وام بیمه تجارت که محصول مشترک بانک تجارت و بیمه تجارت نو است، به زودی در اختیار فعالان صنعت قرار خواهند گرفت.


«پیمان یار» بانک تجارت در خدمت تسهیل قراردادهای پیمانکاری

در دومین نمایشگاه تخصصی «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» بانک تجارت به منظور حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات و پیمانکاران داخلی و با هدف ایجاد جهش در تولید کشور، طرح «پیمان یار» را رونمایی کرد.


«وام بیمه تجارت» محصول مشترک بانک تجارت و بیمه تجارت نو

بانک تجارت و بیمه تجارت‌نو با توجه به نقش حمایتی بیمه‌ها در اجرای فعالیت های بنیادی کشور و صنایع مادر از جمله صنعت پتروشیمی از طرح بزرگ «وام بیمه تجارت» رونمایی کردند.


در این طرح سازمان‌های مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، می‌توانند معادل حق بیمه سالانه خود از تسهیلات بانک تجارت بدون نیاز به ضامن، پیش‌پرداخت و کارمزد بانکی؛ بهره‌مند شوند.


«پترو یار» بانک تجارت ابزاری توانمند برای حمایت از صنعت پتروشیمی کشور

طرح پترو یار (همیار صنعت پتروشیمی) بانک تجارت دیگر طرح کارآمدی بود که در دومین نمایشگاه تخصصی «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» از آن رونمایی شد.


بانک تجارت «پترو یار» را به منظور تامین نقدینگی سرمایه در گردش خریداران محصولات پتروشیمی در اختیار این صنعت قرار داده است.


معرفی کامل طرح‌های فوق متعاقبا از طریق سایت رسمی بانک تجارت انجام می‌شود.

► طرح نوید پارسیان، طرحی برای دارندگان کسب و کارهای خرد
وام دانشجویی 99 – 1400 ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر