آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(30)

چهارشنبه ، 18 دی 1392 ، 15:32

همان طور که می دانید امروزه برای استخدام شدن در هر سازمان، شرکت و یا تشکیلاتی باید با تعدادی از نرم افزارهای مرسوم موجود در کامپیوتر های شخصی آشنایی داشته باشید که یکی از آنها نرم افزار اکسل است که از زیر مجموعه های مایکروسافت آفیس است.

به گزارش بانکی دات آی آر، ما قصد داریم شما را با محیط اکسل آشنا کرده و تمام فوت و فن های آن را به شما آموزش دهیم و سعی کردیم که آموزش را از موارد پایه ای آغاز کنیم.


Smart Art چیست؟
Smart Art از جدیدترین امکانات اکسل است که یک سری عناصر گرافیکی در قالب جدول هستند که به صورت آماده در اختیار ما قرار می گیرند.

 


هنگامی که مجموعه نرم افزاری Office را در سیستم نصب می کنید تعداد زیادی از این عناصر در سیستم شما قرار می گیرد.


برای دسترسی به Smart Art به منوی insert رفته و روی گزینه Smart Art کلیک می کنیم. در مرکز صفحه، یک پنجره ظاهر می شود و امکان استفاده از Smart Art را به ما می دهد.


این بخش از اکسل به شما این امکان را می دهد که بتوانید جدول های آماده و زیبایی را در فایل اکسلتان قرار داده و آن محتوایی که می خواهید را در آن قرار دهید. این جدول ها از اشکال اصلی هندسی ساخته شده اند.


در اینجا تمام جدول های Smart Art به ترتیب شکل تقسیم بندی شده اند. وقتی به جدولی که می خواهیم رسیدیم فقط کافی است که روی آن کلیک کنیم.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

 

► آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(31)
آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(29) ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر