آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(35)

چهارشنبه ، 9 بهمن 1392 ، 14:36

 

همان طور که می دانید امروزه برای استخدام شدن در هر سازمان، شرکت و یا تشکیلاتی باید با تعدادی از نرم افزارهای مرسوم موجود در کامپیوتر های شخصی آشنایی داشته باشید که یکی از آنها نرم افزار اکسل است که از زیر مجموعه های مایکروسافت آفیس است.

به گزارش بانکی دات آی آر، ما قصد داریم شما را با محیط اکسل آشنا کرده و تمام فوت و فن های آن را به شما آموزش دهیم و سعی کردیم که آموزش را از موارد پایه ای آغاز کنیم.

 

چگونه سلول های اکسی خود را در نرم افزار های دیگر قرار دهید.
در نرم افزار اکسل همان طور که می دانید، به راحتی می توانید سلول ها را کپی کرده و به فایل اکسل دیگری منتقل کنید. اما برای انتقال سلول ها به دیگر نرم افزار ها روشی وجود دارد که در زیر به آن خواهیم پرداخت. این امکان فقط در نسخه های سال 2007 به بعد اکسل وجود دارد.

 


در مرحله نخست باید نرم افزار اکسل خود را باز کرده و فایل مورد نظرتان را باز کنید، سپس سلول‌های مورد نظر خود را به حالت انتخاب دربیاورید. پس از انتخاب کردن سلول ها باید به بخش Home رفته و سپس روی فلشی که در کنار دکمه Copy قرار گرفته، کلیک کنید. کافیست که در آنجا روی گزینه دوم که Copy as picture نام دارد کلیک کنید. در پنجره‌ی باز شده از فعال بودن گزینه‌های As show on screen و Bitmap اطمینان حاصل کرده و سپس بر روی دکمه‌ OK کلیک کنید.


با این کار تصویر سلول‌های انتخابی به Clipboard کپی شده است. اکنون می‌توانید درون نرم‌افزار مورد نظر خود (نظیر Photoshop یا Microsoft Word)، این تصویر را قرار دهید.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

 

► آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(36)
آموزش گام به گام اکسل برای جویندگان کار(34) ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر