اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل بانک کارآفرین

شنبه ، 22 تیر 1398 ، 10:47

در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال ۹۸-۱۳۹۷، به پاس خدمات ارزنده در نظام بانکداری و اقتصادی کشور، نشان عالی مدیر سال به حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین اعطا شد .

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مسعود عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی به نمایندگی از بانک کارآفرین، این نشان را دریافت کرد.

در این گردهمایی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و در محل تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار شد، جمعی از مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی و کارآفرینان برتر کشور حضور داشتند.

شایان ذکر است که مدل توانمندسازی مدیران در حوزه توسعه پایدار اقتصاد کشور که همسویی، پویایی، شکوفایی و توسعه سازمان از سر فصل‌های کلی و جامع آن است، از شاخص‌های ارزیابی مدیران شرکت‌ها محسوب می‌شود که مستندات آن توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی، مورد بررسی قرار گرفته است.

اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و صادرات، اقتصاد دانش‌بنیان، توسعه ارتباطات جهانی، توجه به اصلاح الگوی مصرف و رفع موانع تولید ملی از جمله مواردی بود که در این همایش در خصوص آنها بحث و بررسی شد.

در این همایش کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی، برزنونی مدیر امور شعب، قربانیان مدیر امور فناوری اطلاعات، و اجاقی مدیر امور اعتبارات بانک کارآفرین حضور داشتند.

► امضای تفاهم نامه اعتباری بانک سامان و دانشگاه علوم پزشکی ایران
ضمانتنامه ها یکی از مهمترین و کم ریسک ترین منابع درآمدی بانک هاست ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر