مهلت ارسال آثار به مسابقه «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» تمدید شد

سه شنبه ، 2 مهر 1398 ، 14:26
مهلت ارسال آثار به دومین دوره مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» با عنوان «پوپک دانا» تا شانزدهم مهر ماه همزمان با روز جهانی کودک تمدید شد.

به گزارش بانکی به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌ اجتماعی و پشتیبانی از بخش‌های مختلف فرهنگی کشور و به ویژه کمک به اهالی قلم، برگزاری دومین دور مسابقه بزرگ کتابخوانی کودک و نوجوان ویژه دانش‌آموزان پیش‌دبستانی و مقطع ابتدایی پنج تا ١٢ سال با عنوان «پوپک دانا» با شعار «بخوانیم، بفهمیم و بگوییم» را مورد حمایت قرار می‌دهد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی poopak.ketab.ir و مطالعه شرایط و تکمیل فرم مربوطه، یک جلد کتاب به سلیقه خود به غیر از کتب درسی و کمک درسی را انتخاب، آنها را به دقت مطالعه کرده و سپس خلاصه آن را جلوی دوربین بیان کرده و فیلم کوتاه حداکثر ١٢٠ ثانیه  آن را تا ١٦ مهر ماه و همزمان با روز جهانی کودک به آدرس اینترنتی مورد اشاره ارسال کنند و از ١١٤ جایزه ارزنده نقدی و غیر نقدی این مسابقه که با حمایت بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود، برخوردار شوند. این فیلم می‌تواند توسط گوشی تلفن همراه نیز ضبط شده با صدا و تصویر با کیفیت به آدرس مذکور ارسال شود.
مراسم پایانی و معرفی نفرات برگزیده این مسابقه در آبان‌ماه سال ٩٨ برگزار خواهد شد.


► زمان قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک پارسیان اعلام شد
صرافی بانک تجارت آماده تامین ارز مسافران اربعین ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر