بنر

خدمات رسانی شبانه روزی شعب بانک ملی ایران در ایام اربعین

يكشنبه ، 21 مهر 1398 ، 12:06
بانک ملی ایران تعدادی از شعب ارزی، ریالی و باجه های خود در نقاط مرزی کشور را جهت خدمات رسانی مناسب به زائرین حسینی در ایام اربعین شبانه روزی کرد.

به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، به منظور رفاه حال هموطنان و زائران گرامی در ایام اربعین حسینی، تعدادی از شعب و باجه های مجهز به دستگاه خودپرداز این بانک در برخی از استان های مرزی کشور از جمله خوزستان، کرمانشاه، ایلام و گیلان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشند.
همچنین با استقرار و راه اندازی دستگاه های بانکداری الکترونیکی اعم از خودپرداز، پایانه غیر نقدی، خود دریافت و خودپرداز و... در مکان های مورد نیاز مناطق مرزی برای برداشت نقدی، پرداخت عوارض خروج از کشور و... به صورت سیار یا ثابت تلاش شده تا هم میهنان عزیز با کمترین دغدغه به سفر زیارتی خود بروند.

همچنین بانک ملی ایران در این ایام تمامی موکب های کمیته امداد امام خمینی (ره) را  نیز به منظور دریافت الکترونیکی کمک های مردمی به پایانه های فروش مجهز نمود.

اسامی شعب و باجه های شبانه روزی به شرح زیر است:


موکب بیمارستان بانک نیز کمافی السابق در عمود 202 آماده ارائه ی خدمت به زائرین می باشد.

این موکب که با هزینه ی پرسنل بیمارستان بانک و تعدادی از خیرین برپا شده است که  تاکنون به 37 هزار نفر از زائرین خدمات رسانی نموده است.

حمیدرضا گودرزی معاون استانداری تهران و معاون پشتیبانی ستاد اربعین کل کشور، دیروز طی بازدید از این موکب از زحمات کادر حاضر و خیرین در

کیفیت خدمات رسانی و همراهی با زائرین تقدیر و تشکر کرد.

► خدمات بانکی باید در مسیر فرآیندهای کسب‌وکار قرار گیرد
شرایط فروش ارز به زائران اربعین ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر