جلسه کارگروه پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال پست‌بانک‌ایران با حضور معاون وزیراقتصاد

يكشنبه ، 29 دی 1398 ، 14:55
جلسه کارگروه پیاده سازی بانکداری دیجیتال پست بانک ایران با حضور دکتر معمارنژاد معاون امور بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی، دکتر شیری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این بانک، دکتر مرادپور مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارائی، اعضای کارگروه بانکداری دیجیتال و جمعی از مدیران پست بانک ایران ، امروز ۲۸ دی ماه در محل سالن کنفرانس بانک برگزار شد.

به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: در ابتدای این جلسه دکتر شیری ضمن خیر مقدم به دکتر معمارنژاد و سایر مدعوین گفت: تلاش های بسیار خوبی در مجموعه بانک برای پیاده سازی بانکداری دیجیتال انجام شده و همه تلاش داریم تا به نحو شایسته این مدل در بانک پیاده سازی شود.
مهندس مهرانی عضو هیات مدیره پست‌بانک‌ایران نیز در ادامه این جلسه، گزارشی از اقدامات پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال در این بانک ارائه و سپس دکتر نظامی وند مشاور برنامه ریزی بانک، گزارش طرح برنامه‌ریزی استراتژیک و عملیاتی پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال و مهندس بهمنی مدیر امور فناوری اطلاعات گزارش زیرساخت، امنیت و سامانه جامع بانک را ارائه کردند.
همچنین در این جلسه اعضای کارگروه پیاده سازی بانکداری دیجیتال دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح و درپایان نیز دکترمعمارنژاد رهنمودهای لازم را درخصوص پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال ارائه نمود.
گفتنی است: پس از این جلسه، دکتر معمارنژاد نشست ویژه ای با مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران پست‌بانک‌ایران برگزار و در ادامه گزارش عملکرد بانک منتهی به پایان آذرماه 1398 توسط سیداصغر جلیلی نیا مدیرامور مالی ارائه و چالش‌های موجود و راهکارهای رفع آن و همچنین مدل سودآوری بانک مورد بررسی قرار گرفت.


► آشنایی با برنامک رمزساز پست بانک
اشتغال 56 هزار نفر درمناطق روستائی با تسهیلات یارانه‌ای پست‌بانک‌ایران ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر