بنر

شرایط چهلمین دوره قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه بانک مسکن

پنجشنبه ، 15 اسفند 1398 ، 10:06
مهدی احمدی، بر لزوم حفظ حداقل۵۰۰ هزار ریال برای شرکت در چهلمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز تأکید کرد.

به گزارش بانکی مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اعلام کرد: از تاریخ 98/05/01 حداقل موجودی لازم جهت شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، پانصد هزار ریال تعیین شد. بدیهی است شرکت در قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه منوط به مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه‌کشی است، همچنین از تمامی مشتریان درخواست می شود، به منظور شرکت در چهلمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه اقدام به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی نمایند.

رییس اداره کل روابط عمومی، با اشاره به این موضوع که برای دارندگان این نوع حساب ها، به ازای هر یکصد هزار ریال در هر روز ، یک امتیاز در نظر گرفته می شود، تصریح کرد: برای مشتریان عزیز، جهت شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز علاوه بر مفتوح بودن حساب، داشتن حداقل موجودی (پانصد هزار ریال) در روز قرعه کشی و حفظ موجودی طی 3 ماه یا 90 روز متوالی در طی دوره یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی الزامی می باشد.
احمدی در پایان اظهار داشت: حداقل مبلغ لازم جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض‌الحسنه پس‌انداز پانصد هزار ریال می باشد و برای مبالغ پانصد هزار ریال و بیشتر به ازای هر یک‌صد هزار ریال در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.


► ارسال کمک‌های بانک پاسارگاد به قم جهت مقابله با ویروس کرونا
خدمات ویژه بانک شهر در صیانت از سلامت مشتریان ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر