بنر

ابتلای مدیر سرشناس بانک به کرونا

شنبه ، 24 اسفند 1398 ، 13:20
وحید صیادی پیش از ظهر امروز از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد و به مردم هشدار داد اگر جان خود و کارکنان بانک را دوست دارند به بانک‌ها مراجعه نکنند.

وی با تاکید بر اینکه ویروس کرونا جامعه و استان زیبای گلستان را با تهدیدی جدی روبرو کرده است، تصریح کرد: با توجه به آنچه شاهدیم و از زبان متولیان سلامت می‌شنویم در مقابل آزمایشی بزرگ قرارگرفته ایم، این ویروس خطرناک چه ساخته دست دشمنان انسانیت باشد و یا مکانیسم طبیعی حیات؛ باید توصیه‌ها را جدی گرفت.

مدیر بانک کشاورزی استان گلستان افزود: هم اکنون که به شما مردم شریف پیام می‌دهم تعداد ١٧ نفر از کارکنان از جمله خود اینجانب مبتلا به این ویروس شده‌ایم.

صیادی با بیان اینکه تنها سلاح این دشمن خطرناک دست‌ها و بدن‌های ماست، ابراز کرد: خوشبختانه متولیان سلامت این فرشتگان نجات تنها راه مقابله با این پدیده شوم را یافته‌اند و آن پناه گرفتن در سنگر خانه است.

وی گفت: کرونا تحت هیچ شرایطی بدون اجازه درب خانه شما را نمی‌گشاید، اگر جان خود و ما را دوست دارید به بانک‌ها مراجعه نکنید، این ویروس بیشترین قربانی خود را در ازدحام جمعیت به خصوص بانک‌ها می‌یابد.

صیادی با آرزوی سرفرازی و سلامت مردم به این نکته تاکید کرد: «ما با ماندن در خانه کرونا را شکست خواهیم داد»

► همراه اول را از سرمایه خود شارژ کنید
206 باشگاه مشتریان تجارت زیر پای شبانی ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط

قدردانی معاون رئیس جمهور از بانک کشاورزی


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات  بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات  بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.

به گزارش بانکی به نقل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،دکتر علی اکبر صالحی با اهدای لوح قدردانی به روح اله خدارحمی مدیرعامل و شهرزاد مشیری مدیر امور بین الملل این بانک،اجرای این پروژه بزرگ ملی را که به نتایج مورد نظر رسیده است، گامی موثر در عرصه پزشکی و ارتقای سلامت مردم دانست و از زحمات و تلاش های ارزشمند بانک کشاورزی تشکر و قدردانی کرد.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، ابراز امیدواری کرد با عزم ملی و مدیریت جهادی، این تلاش ها با هدف کاستن آلام دردمندان و رنج نیازمندان تداوم یابد.


بنر
بنر