تقدیر معاون پارلمانی رئیس جمهور اسلامی ايران از بانک مهر ايران

سه شنبه ، 10 تیر 1399 ، 12:30
دکتر حسینعلی امیری، معاون پارلماني رئيس جمهور اسلامي ايران در مراسم رونمايي از بيمه ۵۰۰ هزار خانه روستايي و سامانه احراز هويت غير حضوري سجام از ابتکار، خلاقيت و نوآوري مجموعه بانک قرض‌الحسنه مهر ايران تقدير و تشکر كرد.

به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در متن یادداشت دکتر امیری آمده است:

بسمه تعالی شانه الغدیر

«توفیقی حاصل شد که به همراه تعدادی از مدیران ارشد کشور در همايش تقديم بيمه‌نامه ۵۰۰هزار خانه روستايي که به ابتکار بانك مهر ايران انجام شده و در نوع خود ابتكار، خلاقيت و نوآوري است، شركت نموده با بخشي از فعاليت‌هاي اين بانك جوان آشنا شويم. كارهاي انجام شده قابل تقدير و تحسين است از جناب آقاي دكتر اكبري مديرعامل محترم اين بانك، اعضاي محترم هيئت مديره و همه پرسنل و كاركنان اين بانك در سراسر كشور تقدير و سپاسگزاري مي‌كنم. انشاالله بيش از پيش موفق و مؤيد باشيد».

دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل محترم بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این افتخار را مرهون زحمات و تلاش‌هاي تک‌تك كاركنان بانك دانست و از اهتمام همكاران در ارائه خدمت شايسته و به موقع به مشتريان قدرداني كرد.
اکبری، با اشاره به دستاوردهای شایسته بانک در سال‌های اخير، بر افق‌هاي شکوفايي بانك تأكيد كرد و همت مضاعف همكاران در مسير رشد و پيشرفت خانواده بزرگ بانك مهر ايران را خواستار شد.


► بازخوانی سرمشق­های رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی
فعالسازی رمز دوم پویا بانک ملی از طریق USSD ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر