صندوق امانات بانک ملت

چهارشنبه ، 18 تیر 1399 ، 11:22
صندوق امانات بانک ملت (صندوق اجاره ای بانک ملت) یک جای مناسب و امن برای نگهداری اموال شخصی با ارزش نظیر طلا، ارز، اسناد، اوراق بهادار و مدارک است که در حال حاضر در شهرهای تهران(میدان هفتم تیر)، شیراز(بلوار چمران)، مشهد(دهم دی)، تبریز(ائل گلی)، اردبیل(میدان بسیج)، بوشهر(خیابان امام خمینی) و کرمان(بلوار شهید صدوقی) به صورت متمرکز به تمامی مشتریان شعب استان‌های ذیربط و در شعب مستقل مرکزی(خیابان طالقانی)، نارنجستان پاسداران، بازار تجریش، چهارراه ولیعصر در شهر تهران، شیخ صدوق در شهر اصفهان، بلوار جمهوری در شهر یزد، خیابان آزادی در شهر زاهدان و بلوار دانشگاه بین المللی امام در شهر قزوین، به مشتریان شعبه قابل ارائه می باشد.

از جمله مزایای صندوق امانات (صندوق اجاره ای) بانک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •     نه بانک و نه شخص دیگری از محتویات صندوق در اجاره شما، مطلع نخواهد شد.
  •     علاوه بر اینکه صندوق بانک نسبت به صندوق های شخصی، از امنیت بیشتری برخوردار هستند، مبلغ اجاره بهای صندوق بانک کمتر از هزینه‌ خرید و نگهداری صندوق‌های شخصی‌ست.
  •     ارسال پیامک اطلاع رسانی هنگام بازشدن در صندوق و ارسال پیامک یادآوری نزدیک به زمان انقضای قرارداد اجاره صندوق، نگهبان مسلح تمام وقت برای حفاظت از مخزن، سیستم‌های ضد حریق پیشرفته، ارتباط با نزدیکترین مرکز نیروی انتظامی برای هشدار خودکار در مواقع خطر، بخشی از تدابیر امنیتی‌ست که برای حفاظت از مخازن و صندوق های متمرکز پیش‌بینی شده است.
  •     اگر بخواهید، شریک مورد نظرتان یا وکیل قانونی شما هم می تواند به محتویات صندوق شما دسترسی داشته باشد.
  •     هر شخص می تواند بیش از یک صندوق اجاره نماید.
  •     احراز هویت از طریق اثرانگشت، رمز و کارت هوشمند انجام می شود.
  •     مشتریان مِهان و ویژه از تخفیف برخوردار می باشند.

متناسب با حجم آنچه که می خواهید در صندوق بگذارید، می‌توانید اندازه صندوق مورد نظر خود را انتخاب تا در هزینه‌های اجاره صندوق نیز بهینه عمل نمایید.

چنانچه دارای حداقل سن 18 سال می باشید و مایل به اجاره یک صندوق امن و مطمئن هستید، به یکی از شعب بانک ملت در شهرهای یادشده مراجعه فرمایید تا با ارائه مدارک شناسایی و اعلام شماره حساب نزد بانک ملت، درخواست شما بررسی و راهنمایی لازم در این خصوص به شما ارائه شود.

► نحوه استعلام پیامکی چک برگشتی
اعلام موجودی بانک ملی با کد ussd ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر