بنر

شاپ کارت ملت چیست؟

يكشنبه ، 21 دی 1399 ، 10:23

نوعی کارت اعتباری است که دارندگان آن می‌توانند نسبت به خرید محصولات و خدمات مورد نیاز خود از تولید‏‏‏‏‏‏‏/تامین‌کنندگان و فروشندگان کالاها و خدمات طرف قرارداد بانک اقدام نموده و وجه آن را به صورت یکجا یا تقسیطی، بازپرداخت نمایند.
شرکای تجاری (پذیرندگان) شاپ‌کارت ملت

 
 
مجموعه‌ای از فروشگاه‌های معتبر و مراکز ارائه دهنده کالا و خدمات دارنده پایانه‌های فروشگاهی ملت بوده که به موجب انعقاد قرارداد پذیرندگی شاپ کارت ملت به عضویت شبکه فروشندگان این طرح در آمده و پذیرای شاپ‌ کارت‌های صادره بانک می‌باشند.
 
حامی کارت اعتباری ملت

 
نوعی شاپ کارت اختصاصی است که دارندگان آن می‌توانند نسبت به خرید محصولات مورد نیاز خود از یک یا مجموعه نمایندگی‌های یک فروشنده خاص اقدام نموده و وجه آن را به صورت یکجا یا تقسیطی، بازپرداخت نمایند.
شرکای تجاری (پذیرندگان) حامی کارت

 
 
فروشگاه‌های بزرگ و پرمخاطبی هستند که با دارا بودن شرایط و ضوابط تعیین شده از سوی بانک در قالب انعقاد تفاهم‌نامه با بانک، پذیرنده حامی کارت اختصاصی خود می‌باشند.
 
گروه هدف
انفرادی:
 
اشخاص حقیقی که قصد بهره‌گیری از خدمات گردشگری یا خرید محصولات یا خدمات از سرویس‌دهندگان یا پذیرندگان شاپ کارت یا حامی کارت  طرف قرارداد را دارند.
گروهی:
 
استفاده از خدمات یادشده برای معرفی‌شدگان از سوی سازمان‌ها، نهادها یا شرکت‌ها (اعم از خصوصی و دولتی) با انعقاد قرارداد گروهی امکان‌پذیر است.► برندگان دوره پنجم، دومین جشنواره همراه بانک
تداوم کارسازی چک ها با روال گذشته تا اطلاع بعدی ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط

قدردانی معاون رئیس جمهور از بانک کشاورزی


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات  بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات  بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.

به گزارش بانکی به نقل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،دکتر علی اکبر صالحی با اهدای لوح قدردانی به روح اله خدارحمی مدیرعامل و شهرزاد مشیری مدیر امور بین الملل این بانک،اجرای این پروژه بزرگ ملی را که به نتایج مورد نظر رسیده است، گامی موثر در عرصه پزشکی و ارتقای سلامت مردم دانست و از زحمات و تلاش های ارزشمند بانک کشاورزی تشکر و قدردانی کرد.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، ابراز امیدواری کرد با عزم ملی و مدیریت جهادی، این تلاش ها با هدف کاستن آلام دردمندان و رنج نیازمندان تداوم یابد.


بنر
بنر