بنر

پیشخوان مجازی «شمس» بانک صادرات ایران

يكشنبه ، 5 بهمن 1399 ، 09:47
سامانه پیشخوان شمس به عنوان شعبه مجازی بانک صادرات جهت رفع نیازهای مشتریان در خصوص ثبت درخواست افتتاح حساب ریالی، دریافت دسته چک، رفع سوء اثر چک های برگشتی، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و درخواست تسهیلات ریالی به صورت اینترنتی راه‌اندازی شده است.

ورود به سیستم

ابتدا به سامانه پیشخوان شمس وارد شوید.

سپس بخش”ورود به سامانه”نمایش داده می‌شود.
کاربر کدملی و کد امنیتی که در تصویر نمایش داده شده را وارد و گزینه “دریافت کد ورود”را انتخاب می‌نماید.

اگر کاربر جزء مشتریان بانک صادرات باشد ولی کد شهاب یا تلفن همراه نداشته باشد، پیغام مربوطه نمایش داده می‌شود و مانع ورود کاربربه سامانه می‌شود.

اگر کاربر جزء مشتریان بانک صادرات نباشد، پیغام مربوطه نمایش داده می‌شود و مانع ورود کاربربه سامانه می‌شود.

در صورتی که کاربر جزء مشتریان بانک صادرات باشد و کد شهاب و تلفن همراه برای وی در بانک اطلاعاتی بانک صادرات تعریف شده باشد، کد ورود به شماره همراه کاربر ارسال می‌شود.
اربر، کد ورود و کد امنیتی را وارد و گزینه “ورود”را انتخاب می‌نماید.

بخش “انتخاب درخواست” شامل موارد ذیل می‌باشد:

  •     حساب و کارت
  •     تسهیلات بانکی
  •     چک
  •     خدمات مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت
  •     مشاهده سوابق
  •     سوالات متداول

نکته: کاربر درخواست مورد نظر خود را (افتتاح حساب، خدمات بانکداری الکترونیکی، تسهیلات ریالی، صدور مجدد دسته چک و یا رفع سوء اثر چک های برگشتی) انتخاب و در سامانه ثبت می‌نماید و پس از آن به مدت پنج روزکاری فرصت دارد به شعبه مراجعه نماید، در غیر این صورت درخواست از کارتابل شعبه حذف می‌گردد و حذف آن به منزله رد درخواست می‌باشد. پیغام ذیل مربوط به همان درخواست نمایش داده می‌شود.

برای ورود به سامانه روی دکمه زیر کلیک کنید:

ورود به پیشخوان شمس

برای دانلود فایل پی‌دی‌اف راهنمایی استفاده از  شعبه مجازی سپهر بانک صادرات اینجا را کلیک کنید.► ایجاد انحراف در ازدواج برای دریافت وام ازدواج ۱۰۰ میلیونی
آموزش استفاده از پیشخوان مجازی بانک رسالت ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط

کمک ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی کی واریز می شود؟


آخرین کمک معیشتی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی امسال ساعت ۲۴ فردا (یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز خواهد شد.آخرین کمک معیشتی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی امسال ساعت ۲۴ فردا (یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز خواهد شد.

به گزارش بانکی به نقل از ایسنا، از آبان ماه سال گذشته تا کنون این شانزدهمین مرحله از پرداخت یارانه ای است که تحت عنوان کمک معیشتی به جمعی حدود ۶۰ میلیون نفر از یارانه بگیران پرداخت می شود.


این کمک نقدی بعد از اصلاح قیمت بنزین و از محل درآمد ناشی از افزایش قیمت سوخت در دستور کار دولت قرار گرفت و به همراه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ دو پرداخت نقدی ماهانه دولت است.


مبلغ کمک معیشتی به تناسب تعداد خانوار متغیر بوده و برای خانواده های یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار، سه نفره ۱۳۸ هزار، چهار نفره ۱۷۲ هزار و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است.


در طرح کمک معیشتی ماهانه به طور متوسط ۲۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می شود که در سال به حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان می رسد.


در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ بخش یارانه بسیار پرچالش پیش رفت و حتی در کمیسیون تلفیق مصوب شد که یارانه نقدی و معیشتی حذف و به جای بین تمامی ۷۸ میلیون نفر یارانه بگیر ارقام دیگری توزیع شود؛ به طوری که ۳۵ میلیون نفر اول بیش از ۱۸۰ هزار تومان، حدود ۲۳ میلیون نفر دیگر ۱۳۸ هزار تومان یارانه  و مابقی که حدود ۲۰ میلیون نفر بودند هم ۹۱ هزار تومان در ماه، یارانه دریافت کنند.


اما در نهایت با رد کلیات لایحه بودجه در صحن علنی مجلس این مصوبه لغو شد و هنوز در مورد نحوه پرداخت یارانه ها مصوبه نهایی صادر نشده است.

بنر
بنر