بنر

پرداخت الکترونیک بانک اقتصاد نوین
 
راهنمای دریافت سرویس پرداخت اینترنتی بانک اقتصاد نوین
اگر وب سايتي داريد كه از طريق آن كالا ويا خدمت خود را ارائه مي‌نمائيد مي‌توانيد با استفاده از خدمت "پرداخت اينترنتي" بانك اقتصاد نوين امكان پرداخت برخط (Online) هزينه كالا يا خدمت مذكور را براي مشتريان خود فراهم نماييد.
از طريق اين سرویس بانك اقتصاد نوين، شما امكان مي‌يابيد تا كاربران وب سايت خود را در زماني كه به مرحله نهايي سفارش كالا يا خدمات مي‌رسند به صفحات پرداخت بانك هدايت نماييد تا در محيطي امن اقدام به ورود مشخصات كارت بانكي خود و پرداخت مبلغ مورد نظر به صورت آنلاین نمايند.
وجه مورد نظر بلافاصله از حساب خريدار كسر شده و به حساب شما واريز مي‌شود و اطلاعات لازم به سايت شما جهت نهايي كردن امر خريد منتقل مي‌شود.

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی سرویس پرداخت اینترنتی بانک اقتصاد نوین
براي استفاده از سرویس "پرداخت اينترنتي"، شما بايد وب سايتي داشته باشيد كه از طريق آن مايل به فروش كالا يا خدمت خاصي باشيد. همچنين جهت برقراري ارتباط با سرور پرداخت اينترنتي بانك اقتصاد نوين لازم است تا صفحات سايت خود را به صورتي كه از سوي مسئولين فني بانك به شما اعلام خواهد شد تنظيم نماييد.
شما همچنين بايد در نزد بانك اقتصاد نوين اقدام به افتتاح حسابي نماييد تا وجوه دريافتي از خريداران به آن حساب واريز شود.

نحوۀ دریافت سرویس پرداخت اینترنتی بانک اقتصاد نوین
1-ابتدا نسبت به دريافت فايل PDF فرم درخواست خدمات پرداخت اقدام نموده و پس از تکميل و افتتاح حساب مربوطه، فرم فوق را به تائيد شعبه افتتاح کننده حساب برسانيد.
http://www.enbank.net/Ebanking/EbankingF/ePaymentRequest.PDF
2-فرم مربوطه را به همراه فرمت عقد قرارداد که مي توانيد فايل PDF آن را دريافت فرمائيد تکميل و به همراه ، جواز کسب/ اساسنامه شرکت، آخرين روزنامه رسمي به شعبه افتتاح کننده حساب، مراجعه فرمایید.
http://www.enbank.net/Ebanking/EbankingF/ePaymentContract.PDF
3-مسئولين بانک پس از بررسي نسبت به انجام مراحل فني اقدام خواهند نمود.
4-پس از تائيد مسئولين بانک جهت در اختيار قراردادن فرمت لازم براي تست سايت شما با شما تماس خواهند گرفت.
5-س از تائيديه و انجام تست ها، مسئولين بانک نسبت به تعريف کد پذيرنده اینترنتی سایت شما و رمز عبور و ارسال آن اقدام خواهند نمود.

 


► اس ام اس بانک اقتصاد نوین
کارت های بانک اقتصادنوین ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 372 مهمان آنلاین داریم
بنر