دوره آموزش استراتژی های موفق فروش برای اولین بار در ایران

مباحث و مطالب مربوط به نتورک مارکتینگ

دوره آموزش استراتژی های موفق فروش برای اولین بار در ایران

پستتوسط امید اسدی » شنبه خرداد 13, 96 9:44 pm

به نام خدا
با سلام
دانشگاه تهران برای اولین بار در ایران یک دوره آموزشی استراتژی های موفق فروش به صورت (یک دوره آموزشی یک روزه ) برگزار کرده و به همین جهت یک فراخوان ملی برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر نموده است .
افرادی که در این دوره آموزشی یک روزه شرکت می کنند نه تنها از مباحث کلیدی و آموزشهای بسیار کاربردی بهره مند می گردند ، همچنین موفق به دریافت ( 1-مدرک معتبر دانشگاه تهران) (2- مدرک الاینس آمریکا با کد ریجستری ) و همچنین ( 3- لوح تقدیرطلایی با نام فرد شرکت کننده ) را نیز در یافت می کنند که از این لحظات با شکوه ( ورود به سن و دریافت مدارک ) عکس برداری و فیلمبرداری می گردد.
اساتید بین المللی این دوره آموزشی یک روزه که هر کدام یک برند جهانی محسوب می گردند ، حاصل 25 سال تحقیق و تجربه در بازار ایران و جهان را به صورت سرفصلهای طلایی به شرکت کنندگان آموزش می دهند.
اساتید :
الف – پرفسور علیرضا یوسفی : دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه تربیت مدرس- استاد و مدیر مرکز استراتژیک دانشگاه تهران
ب – دکتر علی شاه حسيني: کارآفرين ملي و سخنران سمینارهای ملی و ( کارشناس اصلی شبکه های تلویزیونی و رادیویی داخل و خارج از کشور)
ج – جناب آقای فرج زاده : مدیر صادرات شرکت تاژ ( صادر کننده نمونه کشور )

در ضمن مدیران برجسته و موفق کشور همراه با پرسنل خود ( بازرگانی – فروش ) در این دوره حضور دارند که می توان از این طریق با آنها ارتباط مستقیم برقرار نمود.
عزیزانی که مایل به شرکت در این دوره آموزشی هستند و یا نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند می توانند از طریق شماره ( 09361534432 ) به صورت مستقیم یا از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنند تا نامه دانشگاه و فرم ثبت نام برای آنها ارسال گردد.
ظرفیت این دوره : 400 نفر

مشکل بازار ایران نبود مشتری نیست بلکه عدم دانش کافی برای فروش و عرضه است

موفق و پیروز باشید
امید اسدی
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: شنبه خرداد 13, 96 9:29 pm

بازگشت به بازاریابی شبکه ای

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

cron