استخدام

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

استخدام

پستتوسط hirad11 » دوشنبه خرداد 24, 95 2:38 pm

سلام بچه ها چرا بانک ها این قد کم استخدامی می زارن؟

چرا استخداما این قد کم شده

هر روز شرایط بدتر از قبل می شه

گفتم یکم درد و دل کرده باشم شاید راهی باز شد
" انا عند المنکسره قلوبهم"؛ من همدم قلب های شکسته هستم)، یعنی انسان دل شکسته در پیشگاه خداوند دارای جایگاه ویژه ای است و مورد توجه خداوند می باشد و دعا و نفرین انسان دل شکسته خیلی زود اثر می بخشد.
hirad11

تاريخ عضويت: شنبه آبان 16, 94 12:28 pm

Re: استخدام

پستتوسط 13766 » دوشنبه مرداد 2, 96 6:53 pm

سلام
از استخدام توی بانک های دولتی بیاید بیرون
به فکر خصوصی ها باشید .
13766

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 2, 96 6:46 pm

پستتوسط karmandcontrol » دوشنبه مرداد 9, 96 4:01 pm

امروزه بیشترین امری که در فروش یک محصول و بازاریابی نقض به سزایی دارد، تبلیغات می باشد. ما با تبلیغات موثر و خوب می توانیم فروش محصولات و خدماتمان را چند برابر کنیم. تبلیغات بهترین راه برای شناسایی محصول به مخاطب می باشد. اما تبلیغات باید هدفمند باشد و توانایی متقاعد کردن مخاطب را داشته باشد. متقاعد کردن دیگران خود دارای اصول و قواعدی می باشد که از طریق انجام گام به گام آن می توان به فروش چشم گیری دست یافت. در ادامه تعدادی از تکنیک های متقاعد کردن دیگران را با یکدیگر بررسی خواهیم نمود که می تواند در امر جذب مشتری بسیار کارآمد باشد.

انواع روش های متقاعد کردن دیگران
همانطور که اشاره شد، یکی از روش های جذب مشتری توانایی متقاعد سازی آن ها می باشد. اگر ما بتوانیم افراد را متقاعد کنیم که محصول ما را بخرند، آنگاه می توانیم تا حد زیادی به موفقیت تجارت خود امیدوار باشیم. در ادامه تعدادی از روش های متقاعد کردن دیگران را بیان کرده که می تواند در زمینه جذب مخاطب بسیار کاربردی باشد.
karmandcontrol

تاريخ عضويت: شنبه تیر 3, 96 3:18 pm

پستتوسط roozbeh.rajabi » پنج شنبه بهمن 19, 96 1:05 pm

به نظر میرسه بانکا خیلی استخداماشون رو کم کردن! سال پیش هم از سال قبلش کمتر بود. امسال باید دید چطور میشه!
roozbeh.rajabi

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن 19, 96 12:57 pm

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 14 مهمان