معاینه پزشکی بانک

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: معاینه پزشکی بانک

پستتوسط hesabdar_64 » يکشنبه آذر 23, 93 1:32 pm

من نمره عینکم بالاست ولی آستیگمات نیستم،کسی میدونه تو معاینه پزشکی بانک به این دلیل ردم میکنن یا نه؟
خواهش میکنم جواب بدین :(
hesabdar_64

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 23, 93 1:30 pm

پستتوسط saeed13681368 » جمعه آذر 28, 93 8:30 pm

سلام دوستان؛من تجربه خودمو دارم میگم که اواسط همین ماه برای استخدامی انجام دادم؛واسه استخدامی شرکت پالایش نفت بود؛بنده معاینه پزشکی رفتم؛اول اینکه۱۲ساعت قبلش نبایدچیزی میخوردیم؛اولین مرحله خون گرفتن وبعدادرار؛بعدش تست گوش گرفتن وتست ریه؛نوارقلب بودوبعدقدو وزن بود؛وبعدتست چشم که یک چشم رومیبندیم وجهت رومیگیم؛بعدشم پیش پزشک رفتیم واونم معاینه بدنی کردومدارکارودید؛چیزخاصی نبودفقط نظرمیدن که آیا اون کاری که توبایدانجام بدی توانشو داری یانه؛مثلامن اضافه وزن دارم؛دکترگفت شانس آوردی نیروستادی هستی اگه عملیاتی بودی قبولت نمیکردم؛نگران نباشین بچه های حسابداری وستادی خیالشون راحت باشه
saeed13681368

تاريخ عضويت: جمعه آذر 28, 93 8:12 pm

پستتوسط hesabdar_64 » دوشنبه دی 1, 93 4:09 pm

ممنون دوست عزیز از جوابتون
نمره چشم من در مجموع بالای 6 هست،هر چقدر هم تحقیق کردم به همین جواب شما رسیدم که برای شغل های غیر عملیاتی خیلی مهم نیست که دید هر چشم حتما بهتر از 7/10 باشه ولی باز هم نگرانم که به این دلیل ردم کنن
hesabdar_64

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 23, 93 1:30 pm

پستتوسط مردتنها » دوشنبه بهمن 21, 97 2:00 am

سلام دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنین. واریکوسل گرید 2 بدون عمل جراجی رو در معاینه پزشکی رد میکنن ؟با عمل جراحی چه طور؟
مردتنها

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن 21, 97 1:57 am

قبلي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان