آزمون های 4 آذر 90-بیاید

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

آزمون های 4 آذر 90-بیاید

پستتوسط banki1 » جمعه آذر 4, 90 6:35 pm

سلام
خوبید؟
امیدوارم بعد از این همه مشکل و کارهایی که داشتید و تداخل آزمون ها و همه ی اینها خوب باشید
بانک مرکزی،قوه قضاییه،تامین و سازمان حسابرسی!
هر کسی هر کدوم از اینها رو بوده و خوب یا بد امتحان داده،بیاد اینجا و صحبت کنه.
منتظرتونم
موفق باشید
banki1

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 14, 90 10:40 am

Re: آزمون های 4 آذر 90-بیاید

پستتوسط k64 » جمعه آذر 4, 90 7:40 pm

سلام بانکی جان
پیدستی کردی ، میخواستم خودم یه پست واسه این آزمون ها اپ کنم.اما اندر جکایت 4 آذر 90
با اینکه خودم امروز 3 تا آزمون داشتم و دوتاش همزمان در یک ساعت و در دو مکان مختلف ولی با سعی و تلاش و از همه مهمتر لطف خدا تونستم در دو آزمون شرکت کنم .هر چند دیشب چند ساعت تا رسیدن به تهران بیخوابی کشیدم ،و صبح با ارامش خاصی در آزمون بانک مرکزی شرکت کردم و بعد برای شرکت در آزمون تامین اجتماعی سریعا به شهر ستان خودم که 3 ساعتی با تهران فاصله داره ،حرکت کردم.به لطف خدا این آزمونو هم به خوبی پشت سر گذاشتم.اما با همه این اوصاف آزمون های 4آذر با یه خستگی خاصی واسم به پایان رسید.جالب بود که تو آزمون بانک مرکزی خانم ها کم بودند!
k64

تاريخ عضويت: سه شنبه تیر 28, 90 10:20 pm

پستتوسط samira_d » جمعه آذر 4, 90 7:57 pm

k64 نوشته است:سلام بانکی جان
پیدستی کردی ، میخواستم خودم یه پست واسه این آزمون ها اپ کنم.اما اندر جکایت 4 آذر 90
با اینکه خودم امروز 3 تا آزمون داشتم و دوتاش همزمان در یک ساعت و در دو مکان مختلف ولی با سعی و تلاش و از همه مهمتر لطف خدا تونستم در دو آزمون شرکت کنم .هر چند دیشب چند ساعت تا رسیدن به تهران بیخوابی کشیدم ،و صبح با ارامش خاصی در آزمون بانک مرکزی شرکت کردم و بعد برای شرکت در آزمون تامین اجتماعی سریعا به شهر ستان خودم که 3 ساعتی با تهران فاصله داره ،حرکت کردم.به لطف خدا این آزمونو هم به خوبی پشت سر گذاشتم.اما با همه این اوصاف آزمون های 4آذر با یه خستگی خاصی واسم به پایان رسید.جالب بود که تو آزمون بانک مرکزی خانم ها کم بودند!

واقعا خدا قوت ..خسته نباشید :mrgreen:
2تا آزمون در دو شهر مختلف!!!
samira_d

تاريخ عضويت: شنبه تیر 4, 90 8:55 pm

پستتوسط k64 » جمعه آذر 4, 90 8:27 pm

abcde نوشته است:سلام من قوه قضائیه بودم گروه میریت بازرگانی آزمون تخصصیش سخت بود

سلام از اصول حسابداری و صنعتی سوال دادن؟
k64

تاريخ عضويت: سه شنبه تیر 28, 90 10:20 pm

پستتوسط banki1 » جمعه آذر 4, 90 8:36 pm

منم خسته نباشید میگم به همه
واقعا خسته نباشید
مرسی که توضیحات دادید.کاربران درباره نوع آزمون دادنشون و درصد قبولی هم بگن
ممنونم
banki1

پستتوسط saeed.azimi2008 » جمعه آذر 4, 90 9:45 pm

امروز آزمون دادگستری عمومی خوب بود اما تخصصی واسه کاردان شبکه سخت بود یعنی سوالات در عین سادگی سخت بود و همین امر سبب شد که شک و تردید در سوالات پیش بیاید
«اگه دعای بچه‌ها اثر داشت، یک معلم زنده نمی‌موند.»
saeed.azimi2008

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان 23, 90 9:45 am

پستتوسط نازنین. » شنبه آذر 5, 90 9:31 am

سلام به نظرم آزمون دادگستری آسون بود از سوالات عمومی گرفته تا تخصصی.
عمومی به نظرم اطلاعات سیاسی یه ذره سخت بود
تخصصی ها هم خوب بود (البته بگم در سطح ارشد بود) یه افسوس بزرگ برام موند من دولتی نخونده بودم اصلا یادم نبود که دولتی جز سرفصلاش بود اگه دولتی هم میزدم حتما قبول بودم نزدیک به 60 سوال تخصصی پاسخ دادم که شاید یه چندتایی غلط باشه.
بهرحال این آزمونم تموم شد و باید واسه آزمون هفته های دیگه تلاش مجدد کرد
نظم آزمون واقعا خوب بود البته بگم چون مقامات بالا واسه بازدید اومده بودن و ازین آزمون بزرگ فیلم هم گرفتن
در مورد درصد قبولی رشته حسابداری 11 نفر میخاستن 800 نفر شرکت کردن بااین شرایط و سهمیه شهید معلوم نیست چندتا برمیدارن وماجزش هستیم یانه
نازنین.

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 12, 90 1:36 pm

پستتوسط amirk » شنبه آذر 5, 90 9:43 am

منم كه از آزمون قوه قضاييه گذشتم تا در آزمون بانك مركزي شركت كنم ،متاسفانه تو برف و بوران صبحگاهي گير كردم و ساعت 12 ظهر به تهران رسيدم
"هم از نون ري افتادم و هم از خرماي بغداد" هيچكدامو نتونستم شركت كنم. از شانس بد....
amirk

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 24, 90 4:50 pm

پستتوسط banki1 » شنبه آذر 5, 90 10:42 am

amirk نوشته است:منم كه از آزمون قوه قضاييه گذشتم تا در آزمون بانك مركزي شركت كنم ،متاسفانه تو برف و بوران صبحگاهي گير كردم و ساعت 12 ظهر به تهران رسيدم
"هم از نون ري افتادم و هم از خرماي بغداد" هيچكدامو نتونستم شركت كنم. از شانس بد....

جدا؟خیلی متاسف شدم.نا امید نشید اما
banki1

پستتوسط banki1 » شنبه آذر 5, 90 10:44 am

داستان های روز آزمون رو برام بنویسید
banki1

بعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 1 مهمان