آزمون بانک دی چطور بود؟

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: آزمون بانک دی چطور بود؟

پستتوسط zoha » دوشنبه آذر 14, 90 6:59 pm

hesabdar نوشته است:بانکی لطفا پیگیری کنید ببینید چرا سر جلسه اعلام نکردن نظرشون عوض شده و آزمون نمره منفی نداشته این خیلی خیلی خیلی بی انصافی :(

اقای حسابدار شما قبلا کوثر قبول نشده بودید ..؟مگه نرفتید سرکار یادمه خیلی ازش حمایت میکردید؟! اریا هم قبول شده بودید بعدش کوثربود دیگه..!؟
zoha

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 19, 89 11:16 pm

پستتوسط hesabdar » سه شنبه آذر 15, 90 9:31 pm

جان من دو تا بانک قبول شدم خودم خبر ندارم :D :!: فکر کنم اشثباه شده من خانوم حسابدارم ;)
hesabdar

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 18, 90 8:57 pm

پستتوسط hesabdar » سه شنبه آذر 15, 90 9:34 pm

بانکی کجایی؟
hesabdar

پستتوسط zoha » چهارشنبه آذر 16, 90 10:52 am

hesabdar
جان من دو تا بانک قبول شدم خودم خبر ندارم :D :!: فکر کنم اشثباه شده من خانوم حسابدارم ;)

اسم ایشونم hesabdar بود..حالا شاید یک پسوند یاپیشوندی ...داشته که احتمالا یادم رفته.خودشون تومطالبشون گفته بودن که اقان! ایشا... قول میشید :)
اقای بانکی مثل اینکه به این مبحث بی علاقه اند! :mrgreen:
zoha

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 19, 89 11:16 pm

پستتوسط نازنین. » چهارشنبه آذر 16, 90 11:59 am

zoha نوشته است:
hesabdar نوشته است:بانکی لطفا پیگیری کنید ببینید چرا سر جلسه اعلام نکردن نظرشون عوض شده و آزمون نمره منفی نداشته این خیلی خیلی خیلی بی انصافی :(

اقای حسابدار شما قبلا کوثر قبول نشده بودید ..؟مگه نرفتید سرکار یادمه خیلی ازش حمایت میکردید؟! اریا هم قبول شده بودید بعدش کوثربود دیگه..!؟

:lol: اون حسابدار با فونت فارسی نوشته شده بود این اون نیست ;)
نازنین.

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 12, 90 1:36 pm

پستتوسط hesabdar » پنج شنبه آذر 24, 90 1:25 pm

بانکی میشه لطفا یه شماره تماس از منابع انسانی بانک دی بگذاری ؟
hesabdar

پستتوسط ami110 » پنج شنبه آذر 24, 90 2:03 pm

hesabdar نوشته است:بانکی میشه لطفا یه شماره تماس از منابع انسانی بانک دی بگذاری ؟

تماس با 118 انقدر سخته؟
ami110

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 17, 90 12:21 pm

پستتوسط samin123 » پنج شنبه آذر 24, 90 5:46 pm

یه خورده بقیه تاپیکارو هم نگاه کنین. بنده خدا بانکی گفت که سه شنبه تا جمعه نیستم چجوری تو بحث شرکت کنه یا شماره تماس بده :D
samin123

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 6, 90 9:33 am

پستتوسط نازنین. » يکشنبه آذر 27, 90 10:43 am

تعداد شرکت کنندگان آزمون قبلی دی 2000 خانم 500 نفر آقا بودن فتاحی برگشته گفته 90% قبولیا آقا و 10% درصد خانم هستن تازه گفته تا سال 92 دیگه هیچ آزمونی بر گذار نمیشه.
کی بود میگفت جنسیت مطرح نیست همین فتاحی نبود که تو مصاحبش گفته بود؟
حالا این که آقایون انگیزه ای واسه شرکت و رقابت ندارن گناه ما چیه این آزمون رقابت هر کی تلاش و زحمت بیشتر بکش نتیجشو میگیره دلیل نداره که مایی که این همه زحمت میکشیم بخاطر عدم حضور آقایون حقمون ضایع بشه این نهایت بی انصافیه.من خودم از رشتم تمام آزمونای تهران و استان خودمو شرکت میکنم از بانک کارآفرین تهران دادگستری تهران دی تهران که قبلا برگزار شده بود به خودم سختی میدم بااین که بومی تهران نیستم ولی سعی میکنم این فرصتارو از دست ندم.از اومدنم سرجلسه که نگو.12 شب راه میوفتم 4 4.30 میرسم تهران تا خودمو به آزمون 8 9 صبح برسونم بماند که بعضی اوقات محل آزمونو بادردسر پیدا میکنم علاوه بر خستگی هزینشو در نظر بگیرید کی این کارو میکنه فکر نکنم آقایونی این کارو بکنه من 2این دو ماه هر یه هفته درمیون واسه آزمون مجبور بودم بیام تهران .
اونوقت این آقایون محترم باید جنسیتو مطرح کنن .آخه چقدر دروغ
من خودم آزمون دفعه پیش تهران قبول شدم تو مصاحبه 90 آقا 30 خانم گرفتن تومصاحبه که نهایت بی عدالتی.این آزمونم من شانس قبولی میدم مگه اینکه جنسیت و درصد مطرح بشه
خودتون قضاوت کنید
آخرین ویرایش توسط نازنین. on يکشنبه آذر 27, 90 12:31 pm, ویرایش شده در 3.
نازنین.

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 12, 90 1:36 pm

پستتوسط banki1 » يکشنبه آذر 27, 90 10:48 am

سلام
من نمیتونم شماره بدم اینجا.بارها نوشتم.هر کس میخواد پیغام بده
banki1

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 14, 90 10:40 am

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان