کار در همکاران سیستم

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: کار در همکاران سیستم

پستتوسط ladan » شنبه آبان 10, 93 5:54 pm

سلام وخسته نباشید من برای همکاران سیستم اهواز کارشناس erpرزومه فرستادم بعد باهام تماس گرفتن که بیا یه ازمون حسابداری بده رفتم ازمون دادم چون رشته ام حسابداری نیست امتحانم خوب نبود ولی بااین حال ازم خواستن بیام برای مصاحبه رفتم اونجا و مدیر شرکت ازم سوالای فری وروانشناسی کرد و در اخر گفت بسیار عالی باهاتون تماس میگیرم برای جلسه بعد با اعضای هییت مدیره ام بررسی کنیم میخواستم راهنماییم کنید که جلسه بعد چه چیزایی ممکن بپرسن الان نزدیک 10 روز گذشته اما تماس نگرفتن. مرسی از پاسختون.
ladan

تاريخ عضويت: شنبه آبان 10, 93 5:49 pm

پستتوسط ladan » چهارشنبه آبان 28, 93 11:42 pm

سلام من برای همکاران سیستم تو دوتا مصاحبه دراهواز قبول شدم اولی با مدیر شرکت دومی با دو تن از اعضای هییت مدیره حالا گفتن برای مصاحبه سون تهران باید برم لطفا یکی جواب منو بده تو رو خدا از تجربیات خودتون بگید اونجا چی میپرسن ممنون میشم
ladan

پستتوسط ladan » سه شنبه آذر 4, 93 9:16 am

سلام میشه لطفا بگید در مصاحبه تهران ازتون
ی پرسیدن?
ladan

پستتوسط h.hosein14 » دوشنبه مهر 27, 94 11:37 pm

کسی میدونه در کمیته جذب چی مصاحبه میکنن؟؟//
h.hosein14

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر 27, 94 11:28 pm

پستتوسط shady205 » سه شنبه مهر 28, 94 1:24 pm

h.hosein14 نوشته است:کسی میدونه در کمیته جذب چی مصاحبه میکنن؟؟//

ICDL مخفف چیست؟
دکمه F8 چه کارایی دارد
...
کمی آشفتگی بد نیست.. آن وقت تکاندن شانه های پرغبار و مرتب کردن موهای پریشانت٬ بهانه اي می شود برای زندگی..
shady205

تاريخ عضويت: جمعه مرداد 7, 90 12:54 pm

پستتوسط hamidp » يکشنبه فروردین 26, 97 9:09 am

با سلام
من در حدود دو سال در شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم کار کردم و در نهایت از این شرکت اومدم بیرون.
جذب در همکاران سیستم وقت گیر بوده و سه مرحله مصاحبه دارن.
کمیته جذب همکاران سیستم سوالاتی نظیر اینکه چرا از جای قبل بیرون اومدید. چرا اینجا رو انتخاب کردید و اینکه چه قابلیت شاخصی دارید که ما با شما همکاری کنیم و در مورد خودتون بگید رو میپرسن.
سیستم پروژه های همکاران بر اساس تکنولوژی های قدیم مایکروسافت و دلفی هستش و اگر به عنوان برنامه نویس فنی میخواهید وارد این شرکت بشید بدونید بعد از اومدن بیرون از شرکت متوجه میشید که خیلی از تکنولوژی مورد استفاده در سایر شرکت ها عقب موندید و برای جذب در جای دیگه باید خیلی مطالعه کنید تا بروز شوید.
در کل شرکت بزرگی هستش ودرآمد خوبی داره ولی از درآمد چیزی به شما نخواهد رسید. شما حق انتخابی در مذاکرات مالی ابتدای سال نخواهید داشت. از نظر پیشرفت رده سازمانی هم دوستانی بودن که بعد از ۸ ۹ سال هیچگونه تغییر و پیشرفتی نداشتند و ندارند.
hamidp

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 26, 97 8:58 am

پستتوسط masoud.so » چهارشنبه خرداد 2, 97 10:05 am

میشه بیشتر توضیح بدین ؟
masoud.so

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد 2, 97 10:01 am

قبلي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 5 مهمان