کار در همکاران سیستم

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: کار در همکاران سیستم

پستتوسط eershab » پنج شنبه اردیبهشت 7, 91 8:22 am

iroonikids نوشته است:استخدامیش چطوریه؟
کجا باید رفت؟ مستقیم باید رفت دفترشون؟
تو بندرعباس ادرسشون کجاست؟
شرایط جذبش چطوریه؟
لیسانس کامپیوتر هستم
معدل اینها کار داره؟

یکی یکی بپرس بابا
شما باید بری دفترشون
آدرس بندرعباس، بلوار امام خمینی، بعد از چهارراه رسالت، جنب اداره کار و امور اجتماعی، ساختمان بنیاد 15خرداد، طبقه سوم، واحد 31
تلفن:0761-6684012-13
برای جذبش هم توی شهرهایی مثل بندرعباس باید بری برای مصاحبه تا ببینن چند مرده حلاجی
مهندسی کامپیوتر برای قسمت های آموزش و اینجور چیزاش استخدام دارن
http://www.systemgroup.net/jobs
معدلم بستگی به شهر خودتون داره
بیشتر روی مصاحبه تاکید دارن که بتونی خودتو نشون بدی
موفق باشید
eershab

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان 3, 90 9:30 am

پستتوسط mahmoodkh » سه شنبه اردیبهشت 26, 91 1:11 pm

با سلام
لطفا دوستاني كه تجربه دارند بگويند در كميته جذب چه سوالاتي پرسيده مي شود؟ فردا بايد بروم كميته جذب
mahmoodkh

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 26, 91 1:10 pm

پستتوسط attar » سه شنبه اردیبهشت 26, 91 1:43 pm

mahmoodkh نوشته است:با سلام
لطفا دوستاني كه تجربه دارند بگويند در كميته جذب چه سوالاتي پرسيده مي شود؟ فردا بايد بروم كميته جذب

دوست عزیز من هفته پیش کمیته جذب بودم، اونچه که اونجا انجام شد رو براتون مینویسم امیدوارم بتونه کمکتون کنه، مصاحبه ما تو 3 بخش انجام شد، بخش اول خانمی که مسئول منابع انسانی شرکت بود اومد یکم در مورد خومون پرسید بعد یه سری فرم روانشناسی داد که چندتا سوال 4 گزینه ای داشت و باید بر حیب بیشترین و کمترین چیزی که در مورد شما صدق میکرد دو گزینه رو تیک بزنید این مرحله چیز خاصی نداره و فقط روانشناختی هستش، مرحله دوم و به نظر من مهمترین مرحله مصاحبه هستش که با یکی دو نفر از مدیران شرکت باید یه گپ و گفتی داشته باشین که این بخشم بیشتر در مورد سوابق کاری و علایقتونه (سوالات متداولی چون: چرا همکاران سیستم؟ ، هدفتون چیه؟ چه آینده ای رو برای خودتون متصور هستید تو این شرکت؟ و از این دست سوالات که پیشنهاد میکنم قبلش با خودتون تمرین کنید تا جوابای قاطعی داشته باشین) یه کمم در مورد سوابق شغلی اگه دارین و نرم افزارهایی که حالا با توجه به شغل مورد نظر باید بلد باشین می پرسنیه پیشنهاد دیگه اینکه برین یه سری تو خود سایت شرکت بزنید و قسمتای مختلفشو بررسی کنید
بخش سوم یه کیس میدن تا به صورت گروهی حل کنید، تو این بخش فقط میخواند ببینند چقدر میتونید کار گروهی انجام بدین و اصلا به نتیجه کاری ندارند و باید حسابی حرف بزنید و کار تیمی انجام بدین

در آخر باید بگم کسانی که من تو اونجا دیدم یه سری آدم سوسول هستند که بیخود کلاس میذارن، هیچی حالیشون نیست و مطمئن باشید شما از نظر تحصیلات و همچنین سطح سواد بسیار بیشتر از اونا حالیتونه، اگه یه سری به پروفایل مدیرای شرکتشون بزنید متوجه میشید چی میگم
البته از نظر حقوقم بگم که اصلا حقوق خوبی نمیدن، ماهی 550 تومنه که با اون فشار کاری خیلی کمه، یه جور بیگاری کشیدنه!!!! برا همینه که هر کی میاد اونجا بعد چند ماه که وایمسه فرار میکنه میره :lol: :lol:
سوالات عمومی آزمون استخدامی به صورت مجانی، هر کی میخواد بهم ایمیل بزنه: attarneyshabori@yahoo.com
attar

تاريخ عضويت: سه شنبه دی 6, 90 10:09 pm

پستتوسط Mandana » سه شنبه اردیبهشت 26, 91 7:01 pm

سلام...منم فردا باید برم برای کمیته جذب...این آقایونی که مصاحبه کردن کدوم اعضای هیئت مدیره بودن...اسمشونو میدونی؟
اون کیسی که براتون در نظر گرفتن که حل کنید میشه بگی چی بود؟
Mandana

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 18, 90 6:35 pm

پستتوسط Mandana » سه شنبه اردیبهشت 26, 91 7:25 pm

راستی دوست عزیز..عطار خان... شما برای کدوم بخشش درخواست داده بودین؟ من یه ماه پیش که رفته بودم...مدیر عامله گفت حقوق برات 450 رد کردم...! به شما گفتن 550..؟! البته من سعی کردم خیلی درباره مسائل مالی در همون جلسه اول بحث نکنم...ولی حالا که فهمیدم حداقلو وزارت کار کرده 380-390...یکم برام زور داره...!
بعدشم اینکه نتیجرو بهت گفتن....یا نه هنوز..نگفتن کی مشخص میشه..؟
Mandana

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 18, 90 6:35 pm

پستتوسط attar » سه شنبه اردیبهشت 26, 91 8:10 pm

Mandana نوشته است:راستی دوست عزیز..عطار خان... شما برای کدوم بخشش درخواست داده بودین؟ من یه ماه پیش که رفته بودم...مدیر عامله گفت حقوق برات 450 رد کردم...! به شما گفتن 550..؟! البته من سعی کردم خیلی درباره مسائل مالی در همون جلسه اول بحث نکنم...ولی حالا که فهمیدم حداقلو وزارت کار کرده 380-390...یکم برام زور داره...!
بعدشم اینکه نتیجرو بهت گفتن....یا نه هنوز..نگفتن کی مشخص میشه..؟

براتون همه چیو تو پیام خصوصی گفتم امیدوارم کمکتون بکنه
سوالات عمومی آزمون استخدامی به صورت مجانی، هر کی میخواد بهم ایمیل بزنه: attarneyshabori@yahoo.com
attar

پستتوسط bilan » چهارشنبه اردیبهشت 27, 91 9:55 am

سلام/کسی میدونه برا رشته حسابداری چقدر حقوق میدن؟به نظرتون خوبه؟
bilan

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 29, 90 8:13 pm

پستتوسط attar » چهارشنبه اردیبهشت 27, 91 10:40 pm

bilan نوشته است:سلام/کسی میدونه برا رشته حسابداری چقدر حقوق میدن؟به نظرتون خوبه؟

این شرکت زیاد حقوق آنچنانی نمیده
بیشتر همین حول و حوش 500- 550 است
attar

پستتوسط نازین » چهارشنبه آذر 12, 92 2:15 am

میشه لطفا بگین از چه مدت بعداز مصاحبه اول توی شهرتون بهتون خبر دادن تایید شدین؟
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط نازین در چهارشنبه آذر 13, 92 10:01 am .
نازین

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 12, 92 2:12 am

پستتوسط نازین » جمعه آذر 15, 92 10:48 am

خواهشا اگه میدونین بگین میخوام ببینم منتظر باشم یابرم سراغ کاری دیگه یه هفته بیشتر ،کمتر؟
هیچکسی برای مصاحبه همکاران سیستم نرفته؟
نازین

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 12, 92 2:12 am

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان