**بانکوپولو چیست؟!**

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

**بانکوپولو چیست؟!**

پستتوسط banki1 » دوشنبه اردیبهشت 4, 91 11:09 am

سلام به همه کاربران عزیز.مدتی هستش سایت بانکی داره سفرهای مارکوپولویی به بانک ها و شعبشون میکنه و در این راه فعلا دو گزارش تهیه کردیم.
http://banki.ir/akhbar/1-news/12418
سفرهای بانکوپولو/ بانک ملت شعبه صادقیه
و
http://banki.ir/akhbar/1-news/12323
سفرهای بانکوپولو/ بانک تجارت شعبه خیابان شیراز

حالا شما کاربران عزیز هر جایی شعبه ای دیدید که بانکوپولویی بود،همینجا برامون بنویسید... .
منتظر نظرات شما هستیم.
اعضای سایت بانکی
banki1

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 14, 90 10:40 am

Re: **بانکوپولو چیست؟!**

پستتوسط banki1 » سه شنبه اردیبهشت 5, 91 10:38 am

چی شد نظراتتون؟ :(
banki1

پستتوسط paria » سه شنبه اردیبهشت 5, 91 12:49 pm

خب راجب این باید کاربرای تهرانی نظر بدن...........چون سرویس متعلقق به اوناس!
paria

تاريخ عضويت: جمعه تیر 24, 90 10:55 pm

پستتوسط sina66 » يکشنبه اردیبهشت 10, 91 4:31 pm

من شعبه سامان صادقیه حساب دارم تقریبا تمام چیزهایی که گفتید قبول دارم فقط کمی شلوغه و این باعث میشه وقت زیادی رو معتل بمونید
و شاید چون بیشتر کارمنداش خانم هستن جوه شوخی برقرار نیست کمی رسمیه ولی من خودم احساس خوبی دارم تو شعبه
مثل اینکه آقای بانکی تو صادقیه زادگی میکنه چون 2 بانک آخر (ملت سامان) هر دو در صادقیه بودن
sina66

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 17, 90 12:17 pm

پستتوسط banki1 » يکشنبه اردیبهشت 10, 91 7:34 pm

sina66 نوشته است:من شعبه سامان صادقیه حساب دارم تقریبا تمام چیزهایی که گفتید قبول دارم فقط کمی شلوغه و این باعث میشه وقت زیادی رو معتل بمونید
و شاید چون بیشتر کارمنداش خانم هستن جوه شوخی برقرار نیست کمی رسمیه ولی من خودم احساس خوبی دارم تو شعبه
مثل اینکه آقای بانکی تو صادقیه زادگی میکنه چون 2 بانک آخر (ملت سامان) هر دو در صادقیه بودن

salam
man gozaresh haro tahie nemikonam,sadeghie nistam
mer30 vase nazar
bazam biaid
banki1

پستتوسط samane.cengin » يکشنبه اردیبهشت 10, 91 8:53 pm

بیخی
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط samane.cengin در جمعه آذر 30, 91 12:13 am .
samane.cengin

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردین 14, 91 4:16 pm

پستتوسط Mandana » يکشنبه اردیبهشت 10, 91 9:39 pm

بانکی....یه بانکی هست نزدیک خونه ما... نشده من یه بار برم اونجا یه نفرو راضی ببینم..!
از 4،5 تا باجه ای که اونجا هست فقط 1 یا نهایتش دیگه 2 تا باجش برای مشتری فعاله..بقیم واسه خودشون کارای عقب موندشونو انجام میدن...واقعا 2،3 ساعت برای یه کار کوچیک معطل میشه آدم...من خودم چندباری که رفتم، نتونستم دیگه طاقت بیارم...زدم بیرون...! از بس که دیر کار مشتریو را میندازن...!
نکته جالب توجه اینکه...هر بار من رفتم اونجا...سر همین قضیه دعوا راه افتاده...رئیس شعبم اصلا توجهی نمی کنه...آب از آب تکون نمیخوره....!!!!
Mandana

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 18, 90 6:35 pm

پستتوسط banki1 » يکشنبه اردیبهشت 10, 91 11:06 pm

Mandana نوشته است:بانکی....یه بانکی هست نزدیک خونه ما... نشده من یه بار برم اونجا یه نفرو راضی ببینم..!
از 4،5 تا باجه ای که اونجا هست فقط 1 یا نهایتش دیگه 2 تا باجش برای مشتری فعاله..بقیم واسه خودشون کارای عقب موندشونو انجام میدن...واقعا 2،3 ساعت برای یه کار کوچیک معطل میشه آدم...من خودم چندباری که رفتم، نتونستم دیگه طاقت بیارم...زدم بیرون...! از بس که دیر کار مشتریو را میندازن...!
نکته جالب توجه اینکه...هر بار من رفتم اونجا...سر همین قضیه دعوا راه افتاده...رئیس شعبم اصلا توجهی نمی کنه...آب از آب تکون نمیخوره....!!!!

kojast?
banki1

پستتوسط Mandana » دوشنبه اردیبهشت 11, 91 10:43 pm

banki1 نوشته است:
Mandana نوشته است:بانکی....یه بانکی هست نزدیک خونه ما... نشده من یه بار برم اونجا یه نفرو راضی ببینم..!

kojast?

براتون پی ام کردم...
گفتم اینجا اسم نبرم شاید خوبیت نداشته باشه...
Mandana

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 18, 90 6:35 pm

پستتوسط gharib » چهارشنبه خرداد 10, 91 8:15 pm

من تازه این قسمت رو دیدم........جالبه...........این موسسه افضل توس هم فکر کنم دست کمی از بانک ما نداشته باشه! :roll: :arrow: :roll: :?: :roll:

ولی جدی جدی، یه سر به شعب گردشگری بزنین تا ما آمار مشتریاشو بدونیم...تو شهر ما که شعبه نزده...لااقل بدونیم توی تهران اوضاعش چه جوریاس!

گردشگری :arrow: گردشگری :arrow: گردشگری

gharib

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 21, 90 12:15 pm

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان