حقوق و مزایای بانکهای مختلف

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

حقوق و مزایای بانکهای مختلف

پستتوسط eyelay » سه شنبه اسفند 25, 88 2:50 pm

سلام دوستان

اگر اطلاعاتی در زمینه حقوق و مزایای بانکهای مختلف دارین اینجا قرار بدین و اگرامکان داره و حوصلش رو داشتین طبقه بندی کنید یعنی مثلا با چه گروهی و چه مدرکی (کارشناسی-ارشد-...) چه مقدار حقوق و مزایا دارند. مطمئنا یکی از عواملی که در ترغیب فردی برای استخدام یک بانک موثر است میزان حقوق و مزایای آن بانک است. البته من خودم حدس می زنم تفاوت خیلی زیادی مابین بانکهای مختلف نباشه و حتی بعضی مواقع با هم رقابت هم می کنند.

با تشکر
eyelay

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند 24, 88 1:57 am

Re: حقوق و مزایای بانکهای مختلف

پستتوسط eyelay » چهارشنبه اسفند 26, 88 12:02 pm

خب برای اولین نمونه من یک مورد رو اطلاع پیدا کردم:

سال 87 بانک پارسیان به کارمندان دارای مدرک لیسانس حدود ماهی 550 تا 600 تومان میداده الان حتما بیشتر شده کسی از ارشدهاشون خبر داره؟ و همچنین بانکهای دیگه
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط eyelay در يکشنبه فروردین 14, 89 1:19 am .
eyelay

پستتوسط sheipoorchi » شنبه فروردین 14, 89 8:16 pm

سلام دوستان من در دانشکده اقتصاد دانشگاه آزاد درس می خونم.( البته ترم آخر هستم) ، می تونم توی این قسمت کمکتون کنم چون خیلی ازدانشجوهای ما کارمند بانکهای مختلف هستند فکر کنم بتونم اطلاعاتی کسب کنم ، در اولین فرصت این کار رو میکنم و در اینجا میذارم . :P ;)
sheipoorchi

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 14, 89 8:09 pm

پستتوسط eyelay » يکشنبه فروردین 14, 89 1:18 am

ممنون اگر بتونی این کار رو انجام بدی کمک خوبی کردی به همه.
eyelay

پستتوسط sheipoorchi » سه شنبه فروردین 17, 89 12:11 pm

سلام به همگی ، طبق قولی که داده بودم در مورد مزایای بانکها ، از بانک ملت به طور مختصر اطلاعات کم و مختصری گرفتم که البته هنوز تکمیل نیست ولی در اولین فرصت کامل شده اونو در صورت همکاری کردن دوستان براتون میذارم . :roll: :P ;)
sheipoorchi

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 14, 89 8:09 pm

پستتوسط siavash mostofi » چهارشنبه فروردین 18, 89 9:50 pm

من الان تو بانک کارآفرین کار میکنم حقوق و مزایای بانکها اونجوری ام که میگن خوب نیست در حقیقت بستگی به بانکی داره که کار میکنی مثلا من حول و حوش 550 تومان حقوق ماهانمه یه کارانه ای در حدود 500 تومان هر 6 ماه یه بار میگیریم وام ضروریمون 5میلیون که بعد 1سال میدن وام مسکن هم 30 میلیون که بعد 3سال میدن و وقتی قسط وام را کم کنن حقوقت میشه 200 تومن!!! حقوق بانکها هیچ فرقی با هم نداره فرق بانکا در کارانه و وامهایی که میدن مثلا من دوستم تو بانک سامان هر 3 ماه یک بار کارانه ای در حدود 500 تومان میگیره مه البته این کارانه به محل شعبه و منابع بانک هم مربوطه مثلا ممکن یکی تو یه شعبه دیگه 1میلونم کارانه بگیره بعدم وام بچه های سامان ضروریشون امسال 14 میلیون یا مسکنشون 50 میلیون.
siavash mostofi

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردین 18, 89 9:37 pm

پستتوسط eyelay » پنج شنبه فروردین 18, 89 1:46 am

پس همونطور که حدس میزدم در حقوق چندان تفاوتی ندارن ولی کارانه ها و وام ها باعث تفاوتشون میشه. ممنون سیاوش. موفق باشی ;)
eyelay

پستتوسط siavash mostofi » جمعه فروردین 20, 89 11:17 am

بله حقوقها همه طبق وزارت کار. ولی بانکهایی مثل پارسیان سامان یا پپاسارگاد میزان وامها و کارانه هاشون بالاست و بعضی وقتها حتی در یک سال حقوقشونو به ماهی 1میلیونم میرسونه. ولی همونطور که گفتم همه ابنا به محل شعبه بستگی داره. بانکهای پارسیان سامان و پاسارگاد وامهایی که میدنم مبلغش بالاتر. وام ضروریشون 30 برابر پایه حقوق که سال 89 میشه در حدود 13 میلیون و وام مسکنشونم سقفش 50 میلی.ن با بازپرداخت 7٪.
siavash mostofi

پستتوسط eyelay » جمعه فروردین 20, 89 3:56 pm

سیاوش از کسانی که مدرک کارشناسی ارشد دارن خبر نداری مثلا توی همون بانک خود شما چقدر حقوق می گیرن؟
eyelay

پستتوسط siavash mostofi » شنبه فروردین 21, 89 9:28 pm

اینم بستگی به سیاست بانک داره.مثلا بانک ما اجازه نمیدن کسی که فوق لیسانس میخونه تو شبه صندوقدار باشه.میفرستنش ستاد مرکزی. ولی یکی از دوستام که الان تو باسارگاد کار میکنه و فوق داره میگه حقوقش شاید در حدود 100 تومن بالاتر از بقیه باشه. ولی میگه تو ارتقا درجه خیلی مهم.
siavash mostofi

بعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 5 مهمان