حقوق و مزایای بانکهای مختلف

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: حقوق و مزایای بانکهای مختلف

پستتوسط eyelay » يکشنبه فروردین 21, 89 12:48 am

من فکر می کردم کسی فوق داشته باشه حداقل 300-400 تومان حقوقش از لیسانس بیشتر باشه. پس اونقدرها هم حقوقها فرقی نداره. :?
eyelay

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند 24, 88 1:57 am

پستتوسط sheipoorchi » چهارشنبه فروردین 25, 89 9:02 pm

سلام سیاوش از اطلاعاتی که گذاشتی ممنون. البته جهت اطلاع شما بگم تویه بانکهای دولتی گویا حقوق و مزایا تقریبا مثل هم تعریف شده (البته اینو هم بگم اینجوریا هم نیست که بانکا]هم مزایای خوبی ندارن من فکر می کنم شاید توی بانکهای قدیمی تر این مزایا نه به لحاظ دستمزد بلکه از نظر امکانات دیگر بهتر باشه .در ضمن طی خبرایی که من از بچه هامون گرفتم بانکهای ملت ،صادرات ،تجارت که مثلا خصوصی شدن به جای اینکه باعث بشن که حس رقابت در بانکهاشون شکل بگیره در ارائه بهتر خدمات گویا روساشون باهم نشست می ذارن و حتی میزان پرئاخت مزایا و یه سری سیاستها رو هم با هم تصمیم گیری میکنن {اینم ازنوع تعامل ایرانیه دیگه :D ;) :roll: :lol: } البته یه چیزه دیگه اینکه اگه دولت پرداخت عیدی به کارکنان را 300000 تومن در نظر می گیره بانکها تازه یه چیزی بیشتر که میدن هیچ ،کلی بن و از این خرتو پرتهای دیگم هم میدن حالا فکر کنید بانکهای خصوصی مثل پارسیان و سامان و پاسارگاد که دیگه.........)ایشالا قسمت ما هم بشه 8-)
sheipoorchi

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 14, 89 8:09 pm

پستتوسط sheipoorchi » شنبه فروردین 28, 89 3:25 pm

سلام سیاوش از اطلاعاتی که گذاشتی ممنون. البته جهت اطلاع شما بگم تویه بانکهای دولتی گویا حقوق و مزایا تقریبا مثل هم تعریف شده (البته اینو هم بگم اینجوریا هم نیست که بانکا]هم مزایای خوبی ندارن من فکر می کنم شاید توی بانکهای قدیمی تر این مزایا نه به لحاظ دستمزد بلکه از نظر امکانات دیگر بهتر باشه .در ضمن طی خبرایی که من از بچه هامون گرفتم بانکهای ملت ،صادرات ،تجارت که مثلا خصوصی شدن به جای اینکه باعث بشن که حس رقابت در بانکهاشون شکل بگیره در ارائه بهتر خدمات گویا روساشون باهم نشست می ذارن و حتی میزان پرئاخت مزایا و یه سری سیاستها رو هم با هم تصمیم گیری میکنن {اینم ازنوع تعامل ایرانیه دیگه } البته یه چیزه دیگه اینکه اگه دولت پرداخت عیدی به کارکنان را 300000 تومن در نظر می گیره بانکها تازه یه چیزی بیشتر که میدن هیچ ،کلی بن و از این خرتو پرتهای دیگم هم میدن حالا فکر کنید بانکهای خصوصی مثل پارسیان و سامان و پاسارگاد که دیگه.........)ایشالا قسمت ما هم بشه sheipoorchi

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 14, 89 9:09 pm
پيغام خصوصيYIM
sheipoorchi

پستتوسط sheipoorchi » شنبه فروردین 28, 89 3:27 pm

سلام سیاوش از اطلاعاتی که گذاشتی ممنون. البته جهت اطلاع شما بگم تویه بانکهای دولتی گویا حقوق و مزایا تقریبا مثل هم تعریف شده (البته اینو هم بگم اینجوریا هم نیست که بانکا]هم مزایای خوبی ندارن من فکر می کنم شاید توی بانکهای قدیمی تر این مزایا نه به لحاظ دستمزد بلکه از نظر امکانات دیگر بهتر باشه .در ضمن طی خبرایی که من از بچه هامون گرفتم بانکهای ملت ،صادرات ،تجارت که مثلا خصوصی شدن به جای اینکه باعث بشن که حس رقابت در بانکهاشون شکل بگیره در ارائه بهتر خدمات گویا روساشون باهم نشست می ذارن و حتی میزان پرئاخت مزایا و یه سری سیاستها رو هم با هم تصمیم گیری میکنن {اینم ازنوع تعامل ایرانیه دیگه } البته یه چیزه دیگه اینکه اگه دولت پرداخت عیدی به کارکنان را 300000 تومن در نظر می گیره بانکها تازه یه چیزی بیشتر که میدن هیچ ،کلی بن و از این خرتو پرتهای دیگم هم میدن حالا فکر کنید بانکهای خصوصی مثل پارسیان و سامان و پاسارگاد که دیگه.........)ایشالا قسمت ما هم بشه sheipoorchi
sheipoorchi

پستتوسط sheipoorchi » شنبه فروردین 28, 89 3:31 pm

سلام ،خسته نباشید شرمنده من هنوز نتونستم اطلاعات مفید و زیادی جمع آوری کنم چون به هر کس که میگم اولین چیزی که میگه اینه که می خوای استخدام بشی؟ :?: برای همین درست و حسابی جواب نمی دن ولی من سعی خودمو می کنم . تا پیغام بعدی خداحافظ. 8-)
sheipoorchi

پستتوسط sheipoorchi » شنبه فروردین 28, 89 8:42 pm

سلام ، شبتون بخیر ،ببخشید آقا سیاوش من سه پیغام رو تکراری فرستادم :) :( :shock: :ugeek:
sheipoorchi

پستتوسط shahruz » يکشنبه فروردین 29, 89 9:55 am

می گن حقوق بانک های خصوصی بیشتره کارشم کمتره راست می گن؟
shahruz

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 28, 89 9:39 am

پستتوسط sheipoorchi » دوشنبه فروردین 30, 89 8:54 pm

سلام آقا شهروز ،فکر نمی کنم این طور باشه که میگی :roll: چون من از دوستانم بودن که توی بانکهای خصوصی کار میکردن بنده های خدا ساعات کاریشون که زیاد بود در ضمن چون خصوصی هم هستن پس باید توی ارائه خدماتشون بهتر عمل کنن . ولی برای اطمینان بیشتر بازهم می پرسم و بهتون اطلاع میدم. ;)
sheipoorchi

پستتوسط eyelay » چهارشنبه اردیبهشت 1, 89 11:15 am

حقوق های بانک پاسارگاد سامان و پارسیان به نسیت بالاتره ولی کارشونم بیشتره و اینطور نیست که کارشون کم باشه تازه خودتونم دیدن که شعبه هاشون چقدر شلوغه به نظرم کارشون سخته ولی کار کردن عار نیست جوهره یک آدمه که برای زندگیش هدف و انگیزه داره ;)
eyelay

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند 24, 88 1:57 am

پستتوسط siavash mostofi » جمعه اردیبهشت 3, 89 2:41 pm

چرا اینجا همه میگن یکی از دوستام که تو فلان بانک.من دارم میگم خودم کارمند بانکم.صدای دقل از دور خوش است.کلا تو ایران 3تا بانک خصوصی هستند که حقوقشون از همه بیشتر پاسارگاد پارسیانوسامان بقیشون تقریبا تا بعضی مواقع نصف این باکام حقوق میدن.من میگم خودم الان 550تومن حقوقمه شما میگی مزایا داره.وام میدن بجاش قسطشو باید بدی.من خودم قبل اینکه بیام بانکهمین فکرارو میکردم ولی الان که اومدم دنبال یه کار دیگم که حداقل توش فسیل نشم.الانم که وام مسکن بانکا شده 18 تومن بانکای خصوصی همین وام مسکنشون بالا بود که اونمکمش کردن.
siavash mostofi

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردین 18, 89 9:37 pm

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان