حقوق و مزایای بانکهای مختلف

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: حقوق و مزایای بانکهای مختلف

پستتوسط tkt » شنبه بهمن 28, 91 8:18 am

سلام دوستان 2 سوال داشتم؟
كسي از حقوق كارمندان ستادي بانك خبر داره....چه تفاوتي با حقوق مزاياي كارندان شعبه ها داره ؟
كسي از ميزان حقوق بانك تازه تاسيس توسعه تعاون خبر داره ؟ صفي يا ستادي ؟
tkt

تاريخ عضويت: يکشنبه اردیبهشت 11, 90 6:33 pm

پستتوسط eehadi » شنبه اسفند 5, 91 11:27 pm

نه من یکی از چشمهام خیلی ضعیف بود. 7 از 10 خوبه.
فکر می کنم بانک حکمت وابسته به وزارت دفاع باشه و دولتیه.

amiru9090 نوشته است:
eehadi نوشته است:
amiru9090 نوشته است:
سلام وقتتون بخیر

میشه یکی لطفا کمک کنه و بگه من الان در چه مرحله ای هستم ؟

برای بانک حکمت ایرانیان
بعد که آزمون کتبی قبول شدم مصاحبه ی عقیدتی و تخصصی هم رفتم و قبول شدم
زنگ زدن که باز بیا تهران تست پزشکی
اونم رفتم

الان در چه مرحله ای هستم ؟ امید استخدام هست ؟

ممنون ازتون

تست پزشکی برای من آخرین مرحله بود که قرار بود بعدش برای شروع به کار خبر بدن (تست پزشکی از چشم رد شدم).

سلام
ممنون بابت پاسختون
ببینیم تا خدا چی میخواد
احتمالا فکر نکنم از لحاظ پزشکی مشکلی باشه اما در مورد چشم تست اپتیومتری که رفتم دیدم با عینک 10 از 10 بود و بدون عینک 7 از 10 موردی نداره ؟

و یک سوال اینکه بانک حکمت . بانک دولتی هست یا خصوصی دقیقا ؟
eehadi

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان 19, 89 11:42 am

پستتوسط eehadi » شنبه اسفند 5, 91 11:29 pm

شوخی می کنی؟ من سال 89 که برای بانک ملی میخواستم به عنوان کارشناس استخدام بشم (که نشدم) می گفتن حقوقش بین 700 تا 1 تومنه. :lol:

bbb نوشته است:550 تا 600 تومان.......................
خوبه یا نه
eehadi

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان 19, 89 11:42 am

پستتوسط mnparsi » يکشنبه اسفند 6, 91 10:41 am

حقوق و مزایای بانک قوامین چطوره؟
mnparsi

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان 24, 91 3:11 pm

پستتوسط nahal » يکشنبه اسفند 6, 91 2:33 pm

سلام،کسی از حقوق و مزایای بانک صنعت و معدن خبر داره؟
nahal

تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد 8, 91 3:49 pm

پستتوسط elizabet » سه شنبه اردیبهشت 24, 92 5:39 pm

واقعا خوش به حالتون، کاش منم می تونستم کارمند بانک بشم کاش یکی می تونست منو کمک کنه که وارد بانک بشم. بزرگترین آرزوم این بود که کارمند بانک بشم از بچگی، ولی تو کنکورم شانس نیارودمو با رتبه 2300 رشته حسابداری و رشته مرتبط قبول نشدم و تکنولوژی آموزشی قبول شدم. گند زده شد به آرزوم الانم آگهی استخدام تمام بانکارو چک می کنم ولی رشته مو نمیخوان. حتی حاضر بودم با دیپلمم که ریاضیه وارد بشم به عنوان تایپیستی چیزی ولی نمیشه، قدر کارتونو بدونید جاهای دیگه کار نکردید که بفهمید من چی میگم.
هرکی می تونه تو رسیدن به آرزوم کمکم کنه بهم ایمیل بزنه. مرسی
elahejafari92@yahoo.com
elizabet

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 24, 92 5:33 pm

پستتوسط sabouri » جمعه اردیبهشت 27, 92 11:12 am

siavash mostofi نوشته است:اینم بستگی به سیاست بانک داره.مثلا بانک ما اجازه نمیدن کسی که فوق لیسانس میخونه تو شبه صندوقدار باشه.میفرستنش ستاد مرکزی. ولی یکی از دوستام که الان تو باسارگاد کار میکنه و فوق داره میگه حقوقش شاید در حدود 100 تومن بالاتر از بقیه باشه. ولی میگه تو ارتقا درجه خیلی مهم.

سلام آقای مستوفی
من تو آزمون امسال قبول شدم
جای دیگه کارمند قراردادی هستم
میخواستم از حقوق و مزایای بانک یه سری اطلاعات داشته باشم
اگه امکانش هست بم ایمیل برنید ازتون چند تا سئوتل بپرسم.
بین دو راهی موندم.
مرسی
sabouri65@gmail.com
sabouri

تاريخ عضويت: پنج شنبه اردیبهشت 26, 92 2:38 pm

پستتوسط ebrhos » يکشنبه تیر 2, 92 7:17 pm

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من با مدرک فوق لیسانس حدود 4 ماهه وارد بانک مهر ایران شدم. خواستم دوستانمو هم در جریان حقوق و مزایای این بانک قرار بدم
خالص دریافتی من با اضافه کار (20 ساعت در ماه) در حدود 820 هزار تومن هست. (البته هنوز 20% ها اعمال نشده و مابه التفاوت ها از تابستان اعمال میشه). حق عائله مندی هم در حدود 80 هزار تومنه که چون من مجردم به من تعلق نمیگیره قاعدتا.
و اما در کنار این، بستگی به میزان منابع و مصارف شعبه، بهره وری هم تعلق میگیره. اگه منابع شعبه از مصارف بیشتر باشه ماهی 30، 40 تومن بهره وری میدن ولی اگه مصارف شعبه از منابعش بیشتر باشه بهره وری نمیدن.
هر سال یک برابر حق جذب و حقوق پایه، وام 4% در ابتدای سال میدن ( که معولا چیزی حدود 600 تا 650 تومنه) و هر سال هم قاعدتا افزایش پیدا میکنه
هر سال 3.5 برابر حقوق، پاداش آخر دوره مالی میدن
بعد از 2 سال، 40 برابر حقوق وام ضروری +ودیعه مسکن ( با کارمزد 4% ) میدن. البته هر 2 سال میزان مابه التفاوت را هم وام میدهند
پاداش های این بانک میتونم بگم از هر بانکی بیشتره: 150 ساعت اضافه کاری پاداش در آخر سال، 200 هزار تومن بن خرید در ابتدای سال، 350 هزار تومن پاداش ماه رجب، 300 تومن پاداش روز پدر (مادر)، 500 تومن پاداش ماه رمضان، 500 تومن پاداش عید قربان و غدیر، 400 تومن پاداش تاسیس بانکداری اسلامی، 300 تومن پاداش نیمه شعبان، 300 تومن پاداش مبعث، 700 تومن پاداش دهه فجر، 300 تومن برای کت و شلوار و مانتو
فعلا اینها رو حضور ذهن دارم.
در ضمن یک چیزی رو هم بگم، سیاست این بانک طوریه که برای رییس شعبه هاش از نیروهای خودش استفاده میکنه. یعنی الان حدود 50% رییس شعبه های این بانک از نیروهایی هست که حدود 3 سال سابقه کار در بانک مهر رو دارن ولی چون در دوران متصدی گریشون همه کاری رو یاد گرفتن مشکلی برای رییش شعبه بودن هم نخواهند داشت و میتونن شعبه رو اداره کنن. پیشرفت توی این بانک واقعا زیاده. شما میتونین پرس و جو کنید و بپرسید که توی بانکهای دیگه با حداقل 10 سال سابقه کار کسی میتونه رییس شعبه که نه، معاون شعبه هم بشه؟؟؟
ایمیل من ebrhos@yahoo.com هست. اگر کمک و راهنمایی از دستم برمیاد خوشحال میشم دریغ نکنم. با تشکر
ebrhos

تاريخ عضويت: پنج شنبه آذر 16, 91 8:43 pm

پستتوسط asad » چهارشنبه تیر 5, 92 5:47 pm

منظورتون کدوم بانک مهرهست بانک قرض الحسنه مهرایران یابانک مهراقتصادایرانیان؟
asad

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 29, 90 7:12 pm

پستتوسط m333 » جمعه تیر 7, 92 3:30 pm

سلام. بچه ها کسی از حقوق و مزایای بانک مسکن خبر داره؟؟؟؟
من هم بانک قبول شدم هم اداره دارایی(بعنوان کارشناس امور مالیاتی)، اما نمیدونم کدوم بهتره!؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
m333

تاريخ عضويت: جمعه تیر 7, 92 2:46 pm

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 6 مهمان