مصاحبه پاسارگاد

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: مصاحبه پاسارگاد

پستتوسط masoud64 » دوشنبه آبان 10, 89 10:13 am

تورو خدا یکی بگه روند مصاحبه این بانک چه جوریه و چه سوالایی می پرسند؟ با تشکر :oops: :oops: :oops:
masoud64

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 9, 89 11:12 am

پستتوسط masoud64 » پنج شنبه آذر 11, 89 6:29 pm

سلام به همه دوستان کسی هست مصاحبه پاسارگاد رفته باشه و استخدام شده باشه / بعد چند روز از مصاحبه دومشون بهشون خبر دادن؟
masoud64

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 9, 89 11:12 am

پستتوسط عالیه حیدری » شنبه آذر 20, 89 12:40 pm

سلام.این بانک پاسارگاد تا حالا از چه شهرایی مصاحبه گرفته. کسی هست که از مازندران-ساری واسش زنگ زده باشن؟تا کی باید منتظر بمونیم؟
عالیه حیدری

تاريخ عضويت: شنبه آذر 20, 89 12:15 pm

پستتوسط anahitai » دوشنبه آذر 22, 89 11:45 am

hediye66 نوشته است:ممنون لی لی جان ازاین که اطلاع دادی
میشه بگین که تومصاحبه چی ازت پرسیدن وجوش چه جوری بود :?:
من دانشجوی ارشدمدیریت دولتی دانشگاه پیام نورتهرانم لیسانسم هم مدیریت دولتیه بامعدل 16.5،ولی هنوزبهم زنگ نزدن شمانمی دونی که تازه شروع به مصاحبه کردن یانه :?:
می خوام بفهمم هنوز میشه امیدواربودکه بهم زنگ بزنن یانه

هدیه جان به شماره ای که لی لی گفت زنگ زدی؟ جواب دادن یا نه؟
anahitai

تاريخ عضويت: دوشنبه آذر 22, 89 11:32 am

پستتوسط faydaezireab » دوشنبه دی 13, 89 8:41 am

lili نوشته است:عزیزم دوتا مصاحبه داره
مصاحبه اولش فقط مشخصات فردی میگیرن و اعتماد به نفس می سنجن
مصاحبه دومش دیگه سوالات بانکداریه ( برات و سفته و اعتبار اسنادی و نرخ ارز و ... بخون )
تیپم براشون خیلی مهم کاملا رسمی برو
یه شماره بهت می دم زنگ بزن بگو چرا ثبت نام کردم بهم زنگ نزدیییییییییییییییییییییییین :lol:
02182891358
حتما زنگ بزن جواب می دن
موفق باشی
شانسیه ، یه خانمه هست که اگه اون مصاحبه کنه ازت حتما می پیچونتت. من پیش اون رفتم بدشانسی
ایشاالله موفق باشی

سلام تو جواب اين دوستمون بايد عرض كنم اون خانمي كه ميفرمايين خانم دكتر جعفري هستند كه دكتري روانشناسي دارن من هم مصاحبه اول با ايشون بودم هم مصاحبه دوم
كه متاسفانه مصاحبه دوم رد شدم .
faydaezireab

تاريخ عضويت: سه شنبه دی 7, 89 8:11 am

پستتوسط hoda64 » چهارشنبه دی 22, 89 12:11 pm

کسی اطلاعاتی داره لطفا قرار بده و اونایی که قبول شدن یا نشدن تجربیاتشون رو بگن و اینکه بنا به چه دلایلی ممکنه قبول بشیم یا خیر.
hoda64

تاريخ عضويت: چهارشنبه دی 22, 89 12:05 pm

پستتوسط mmiinnaa » چهارشنبه دی 22, 89 1:18 pm

يه فرم اطلاعات شخصي بهتون ميدند كه بايد پرش كنيد.بعد كه اين فرما رو ازتون گرفتند,يكي مياد در مورد كارتون تو بانك صحبت ميكنه و ميگه كار تو بانك خيلي سخته و ميگه اين فرما دوباره ارزيابي ميشه و امتياز بندي ميكنيم. بعدش يه نفر اومد اسم 7 نفررو خوند كه اسم منم بود رفتيم تو اتاق مصاحبه.4 تا اقا 3خانم.7 نفر هم تو اتاق مصاحبه بودند.هر كدومشون با يكي از ماها مصاحبه كردند.همون فرمو دوباره ازمون پرسيدند. گفت تا حالا چرا بيكار موندي.قصد ادامه تحصيل نداري؟ شغل خواهر و برادرم؟تا حالا كدوم بانكها شركت كردي؟نبايد اصلا استرس داشته باشي.من كه تا رفتم تو اتاق مصاحبه به كل استرسم بند اومد.خيلي ريلكس بودم.
ولي مي دونم قبول نميشم اخه گفت شغل همسرت جوريه كه امكان انتقالي داره؟ ولي من تو ضيح دادم براش.وااقعنم انتقالي نداره.خدا كنه همه قبول بشن.
راستي اون روز كه من رفتم سه تا گروه برا مصاحبه قرار بودند بيان.ساعتهاي 8 .10. .12
راستي نگهبان اونجا مي گفت قراره 4 تا شعبه جديد بزنن.
mmiinnaa

تاريخ عضويت: دوشنبه شهریور 8, 89 1:50 pm

پستتوسط hoda64 » چهارشنبه دی 22, 89 1:53 pm

سپاس از لطفتون عزیزم ایشالله هر چی صلاحه براتون پیش بیاد و قبول شید .یه مورد اینکه به من گفتن ریز نمرات کارشناسی ارشدتو بیار در صورتی که من اصلا توی رزومه براشون نزده بودم ارشدم و الانم دانشگاه چون مشغول امتحاناته کار دانشجویی انجام نمیده پرینت اینترنتی رو بگیرم به نظرت ایراد میگیرن؟؟
hoda64

پستتوسط mmiinnaa » چهارشنبه دی 22, 89 3:32 pm

هدى جان خواهش ميكنم.من مدركم كارشناسيه.اون روز كه برا مصاحبه رفتيم خيلي تا كيد داشتند كه دانشجو ارشد نباشيم كفتند اكه ارشد خونديد به ما بكيد تا مداركتونو بزاريم تو قسمت ارشدها.من فكر ميكردم الكي ميكن.ولي الان متوجه شدم مصاحبه ارشد هفته بعده.
فكر نكم براشون مهم باشه كه پرينتو ببري.اخه تو كروه ماه يكي مدركه كارشناسيشو از دانشكدشون نكرفته بود كفت برو بيرون پيرينت نمراتتو بيار تا بفهميم دانشجو نيستي.
هدى جان انشاالله موفق باشى.بعد مصاحبه حتما بهم بگو چيكار كردي؟ برا من هم دعا كن.
mmiinnaa

تاريخ عضويت: دوشنبه شهریور 8, 89 1:50 pm

پستتوسط hoda64 » چهارشنبه دی 22, 89 8:17 pm

چشم عزیزم.متشکر از راهنمایی های خوبت عزیزم.
hoda64

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان