مصاحبه پاسارگاد

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: مصاحبه پاسارگاد

پستتوسط هادی1 » چهارشنبه آذر 26, 93 10:55 am

ولی من معدل ارشدم 18.05 هست اصلا بهم زنگ نزدن!
هادی1

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 26, 93 9:10 am

پستتوسط 123456 » دوشنبه دی 1, 93 7:15 pm

سلام با عرض تبریک ببخشید شما که مصاحبه داشتین
ازتهران بودین؟خواهشا جواب بدین.ممنون
123456

تاريخ عضويت: پنج شنبه دی 15, 90 9:37 am

پستتوسط dolfinoto » جمعه دی 12, 93 10:36 pm

[quote="123456"]سلام با عرض تبریک ببخشید شما که مصاحبه داشتین
ازتهران بودین؟خواهشا جواب بدین.ممنون
ممنون-بله از تهران هستم
dolfinoto

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان 22, 93 2:54 pm

پستتوسط 123456 » يکشنبه دی 20, 93 12:46 am

بچه ها کسی میدونه الان کجا دارن مصاحبه میکنن؟مصاحبه تهران تموم شده یا نه؟
123456

تاريخ عضويت: پنج شنبه دی 15, 90 9:37 am

پستتوسط amp » چهارشنبه دی 24, 93 11:13 pm

دوستان من یه سوالی دارم،قرآنی هرکی میدونه جواب بده.
اصن کسی تو این چند ماهه گذشته_منظورم از تابستون به بعد_ از شهرستان اللخصوص از گیلان یا سایر استانها واسه مصاحبه رفته؟
من از شهریور ماه ثبت نام کردم از گیلان و تا حالا باهام تماس نگرفتن.حالا من باید دیگه کلا نا امید شم یا نه که نه،هنوز مصاحبه های شهرستانها شروع نشده و میشه امیدی داشت؟آخه هنوز آگهی جذب نیروش تو گیلان رو سایتش هست!!
amp

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 15, 93 11:13 am

پستتوسط dolfinoto » جمعه دی 26, 93 10:21 am

amp نوشته است:دوستان من یه سوالی دارم،قرآنی هرکی میدونه جواب بده.
اصن کسی تو این چند ماهه گذشته_منظورم از تابستون به بعد_ از شهرستان اللخصوص از گیلان یا سایر استانها واسه مصاحبه رفته؟
من از شهریور ماه ثبت نام کردم از گیلان و تا حالا باهام تماس نگرفتن.حالا من باید دیگه کلا نا امید شم یا نه که نه،هنوز مصاحبه های شهرستانها شروع نشده و میشه امیدی داشت؟آخه هنوز آگهی جذب نیروش تو گیلان رو سایتش هست!!

سلام-امسال 3 گروه دعوت کردن که هر سه برا تهران بودن-برا شهرستان هنوز نیرو نگرفتن-منتظر مجوز بانک مرکزی هستند-بانک مرکزی اجازه زدن شعبه جدید را نمیده-حتما امیدوتر باشید
dolfinoto

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان 22, 93 2:54 pm

پستتوسط amp » جمعه دی 26, 93 3:06 pm

dolfinoto نوشته است:
amp نوشته است:دوستان من یه سوالی دارم،قرآنی هرکی میدونه جواب بده.

سلام-امسال 3 گروه دعوت کردن که هر سه برا تهران بودن-برا شهرستان هنوز نیرو نگرفتن-منتظر مجوز بانک مرکزی هستند-بانک مرکزی اجازه زدن شعبه جدید را نمیده-حتما امیدوتر باشید

ممنون بابت پاسخگوییت.دیگه کاملا نا امید شده بودم که چرا زنگ نمیزنن.آخه چن ماه میگذره.لااقل میشه یه امیدی داشت.بازم ممنون
amp

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 15, 93 11:13 am

پستتوسط miladtech » يکشنبه بهمن 5, 93 1:31 pm

سلام،کسی بانک پاسارگاد استخدام شده ؟ میخواستم از میزان حقوق دریافتی متصدیانش اطلاعاتی کسب کنم !!!
miladtech

تاريخ عضويت: شنبه دی 13, 93 11:30 am

پستتوسط MEHDI4165 » يکشنبه اسفند 17, 93 10:16 am

با سلام من مصاحبه اسفند ماه دعوت شدم مرحله اول با يه خانوم محترم مصاحبه داشتم اما سوال خاصي ازم نپرسيد الانم نمي دونم با 2 دقيقه اي كه با من حرف زد چطور مي خاد نتيجه بگيره
MEHDI4165

تاريخ عضويت: شنبه اسفند 16, 93 4:30 pm

پستتوسط خورشيد » يکشنبه اسفند 17, 93 11:57 am

با سلام من يك سال در سايت بانك پاسارگاد ثبت نام كردم ولي با توجه به شرايطم كه فكر مي كنم حداقل ارزش مصاحبه را داشته باشد كسي با من تماس نگرفت من كارشناس ارشد مديريت بازرگاني - مالي هستم با معدل 16/79 و3 سال سابقه كار مالي و بانكي كار باسيستم بانك مدرك icdl درجه 1و2 مسلط به كامپيوترمتولد 67 نميدونم چطورميتونم پيگيري كنم اگه خودم با بانك تماس بگيرم فايده دارد يا نه ممنون ميشم راهنماييم كنيد واقعا به كارنياز دارم :oops:
خورشيد

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 17, 93 11:49 am

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 1 مهمان