مصاحبه پاسارگاد

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: مصاحبه پاسارگاد

پستتوسط BEHZAD87 » دوشنبه اسفند 18, 93 2:29 pm

سلام دوستان اول بهتون بگم نمیخوام توی دلتون راخالی کنم نا امید بشید ولی باید بگم یه مقدار سرکار گذاشته شده اید
اگر مقطع ارشد هستید مصاحبه بکنند هم برنمبدارند و اگر هم معدلیتون بالا از بهترین دانشگاه هم باشید و پدر و برادر و... در کار بانکی باشند هم بی تأثیر هست چرا که به افرادی که کارشناسی بودند میگفتند چرا ادامه ندادید و به
کارشناسی ارشد هم می گفتند به کار ما نمباد و چرا ادامه دادید .بعد اینکه یه سوال از خودتون بکنید که چرا بانکی که خودش دارای آموزش عالی هست اونم بانکداری چرا از همونا استخدام نمیکنند؟؟؟؟ نگید که شاید علاقه به بانکداری ندارند که نمیشه چون علاقه داشتند این رشته را انتخاب کردند اموزش عالی خاتم برای خود پاسارگاد هست. هردو سر این مصاحبه باخت هست ولی می اندازند گردن خود شخص. در مطالب قبل تر خواندید چی ها می پرسندو من هم نوشتم. من بیشترین مصاحبه را رفتم چند مرحله در بازه 1ماه ولی همون موقع حرف دوستانی که این چیزهارا نوشته بودند را گوش نکردم 1بار هم کامل نوشتم که مسئول محترم سایت صلاح ندیدند و برداشتند. انشاالله قضیه شما مثل امثال من نباشه و بانک هم به راه راست هدایت شده باشه و افراد را در انتظار نذارند
فقط 1سوال بغیر از سوال قبلی برام بی پاسخ مانده که این همه مصاحبه از سال 90 بلکه قبل تر برای چی هست؟؟؟
موفق باشید و کاریابی خودتونم ادامه بدید .
BEHZAD87

تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 5, 92 3:59 pm

پستتوسط samaelectronic » سه شنبه اردیبهشت 1, 94 9:02 am

سلام دوستان. من فردا دعوت شدم برای مصاحبه اول.
آیا این روالی که دوستان فرمودن هنوز پابرجا هستش یا تغییر کرده؟
لطفا اگر کسی اطلاعات داره منتقل کنه.
samaelectronic

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردین 20, 94 9:59 am

پستتوسط amp » چهارشنبه اردیبهشت 16, 94 9:23 pm

[quote="samaelectronic"]سلام دوستان. من فردا دعوت شدم برای مصاحبه اول.
آیا این روالی که دوستان فرمودن هنوز پابرجا هستش یا تغییر کرده؟
لطفا اگر کسی اطلاعات داره منتقل کنه.

سلام.میشه بگید از کدوم شهر هستید و چه زمانی از ثبت نامتون میگذره؟
معدلتون چنده و از کدوم دانشگاه؟

ممنونم
amp

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 15, 93 11:13 am

پستتوسط samaelectronic » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 3:12 pm

سلام
کمتر از یک هفته زنگ زدن.
تهران,معدل 14,دانشگاه آزاد
samaelectronic

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردین 20, 94 9:59 am

پستتوسط marjan1314 » يکشنبه خرداد 10, 94 6:47 pm

سلام به همه عزیزان . من پاسارگادیم و سال 92 از طریق همین مصاحبه ها قبول شدم بدون هیچ پارتی. فقط خواستم در پاسخ به سوال دوست عزیزی که پرسیدن چرا پاسارگاد این همه سال که مصاحبه میکنه عرض کنم که پاسارگاد از همان سالها داره استخدام میکنه چون به تعداد شعباتش داره اضافه میکنه و نیاز به نیرو داره پس الکی نیست . درباره اینکه وقتی ارشد باشی نمیپذیرن یا وقتی لیسانسی میگن چرا ارشد نخوندی هم باید بگم این فقط یه سنجش برا میزان تحمل شما درپاسخگوییه. عزیزانی که با یه سوال بهشون برمیخوره قطعا به درد کار تو پاسارگاد نمیخورن چون ما روزی ده ها بار سوالاتی رو جواب میدیم به مشتریا که تکراریه و حتی خلاف سوال قبلشونه ما هر روز ادمهایی رو میبینیم که اصلا فکرشم نمیکنیم که این ادما هم وطن ما هستند !! پس ناراحت نباشین از اینکه جواب سوالاشونو نتونستین بدین مهم اینه که عکس العملتون درمقابل این جور رفتارها چیه همین همین .موفق و سربلند باشید
marjan1314

تاريخ عضويت: شنبه مهر 20, 92 11:14 pm

پستتوسط شهروزنائمی » چهارشنبه خرداد 27, 94 3:16 pm

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط شهروزنائمی در چهارشنبه شهریور 11, 94 11:12 pm .
شهروزنائمی

تاريخ عضويت: شنبه مرداد 4, 93 4:31 pm

پستتوسط fahime 2001 » جمعه خرداد 29, 94 3:42 pm

من سه شنبه ۲۶خرداد برای مصاحبه رفتم یه فرم دادن پر کردیم بعد یکی یکی رفتیم ودر مورد چیزاییکه تو فرم نوشته بودیم باهامون حرف زدن کمی بدبین به جوابایی که داده بودم ولی من با ارامش براش توضیح دادم تیپمم رسمی بود من لیسانس حسابداری از دانشگاه امیرالمومنین کرج معدلمم ۱۸/۲۲هست فقط نمیدونم تاکی باید منتظر تماسشون باشیم
fahime 2001

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 29, 94 3:37 pm

پستتوسط fahime 2001 » جمعه خرداد 29, 94 3:47 pm

samaelectronic نوشته است:سلام
کمتر از یک هفته زنگ زدن.
تهران,معدل 14,دانشگاه آزاد

ببخشید شما سابقه کارهم داشتید؟
fahime 2001

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 29, 94 3:37 pm

پستتوسط BEHZAD87 » جمعه خرداد 29, 94 4:14 pm

هم وطن عزیزی که در پاسخ به من فرمودند پاسارگاد به تعداد شعبش داره اضافه می کند آیا این هم میداند از سال 91 مجوزی برای شعبه جدید ندارند!!!! و چرا از دانشجویانی که خودشان آموزش می دهند استخدام نمی کنند؟
BEHZAD87

تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 5, 92 3:59 pm

پستتوسط nahal123 » سه شنبه تیر 9, 94 2:27 pm

کسی هست که 10 تیر 94 وقت مصاحبه اولش باشه؟
nahal123

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 8, 94 2:05 pm

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان