مصاحبه پاسارگاد

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: مصاحبه پاسارگاد

پستتوسط hani7 » سه شنبه مرداد 6, 94 6:41 am

عذرخواهی میکنم یه سوالی ازتون داشتم
من دو هفته از مصاحبه دومم گذشته و تماس نگرفتن
اما وقتی تلفنی پیگیری کردم گفتند روی فرم من نه گفتن رد شدی نه قبول یعنی هنوز هیچ تصمیم گیری نشده به نظرتون این یعنی چی؟
hani7

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند 12, 89 8:31 pm

پستتوسط marjan1314 » سه شنبه مرداد 6, 94 10:51 pm

hani7 نوشته است:عذرخواهی میکنم یه سوالی ازتون داشتم
من دو هفته از مصاحبه دومم گذشته و تماس نگرفتن
اما وقتی تلفنی پیگیری کردم گفتند روی فرم من نه گفتن رد شدی نه قبول یعنی هنوز هیچ تصمیم گیری نشده به نظرتون این یعنی چی؟

هنوز احتمال قبولی هست چون من بچه هایی رو میشناسم که حتی سه بار مصاحبه شدن
marjan1314

تاريخ عضويت: شنبه مهر 20, 92 11:14 pm

پستتوسط شرطه » سه شنبه مرداد 6, 94 11:53 pm

سلام آذرماه90دوبارمصاحبه شدم خبری نشد. دوباره ثبت نام کردم زنگ زدن به کارمندبانک گفتم قبلامصاحبه شدم گفت:بررسی میشه.بعدکه تماس گرفتم گفتن نبایددوباره ثبت نام میکردی تیرماه93ازمجلس شورای اسلامی نامه آوردم همراه باثبت نام درسایت برای کار پیگیرنامه شدم آخرین وضعیت زده بوددردست بررسی نهایتا گفتن شما1بارمصاحبه شدی وهمون 1باره وکارمندبانک گفت که نمیتونیم مصاحبه دعوتت کنیم یعنی افرادی که قبل روی کارآمدن دولت جدیدمصاحبه شدن نیرونیازنداشتن که مصاحبه میشدن؟یه کم احساس میکنم سرکارگذاشته شدیم بااین توضیحات
شرطه

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 6, 94 11:27 pm

پستتوسط mahdi62 » چهارشنبه مرداد 7, 94 9:26 am

شرطه نوشته است:سلام آذرماه90دوبارمصاحبه شدم خبری نشد. دوباره ثبت نام کردم زنگ زدن به کارمندبانک گفتم قبلامصاحبه شدم گفت:بررسی میشه.بعدکه تماس گرفتم گفتن نبایددوباره ثبت نام میکردی تیرماه93ازمجلس شورای اسلامی نامه آوردم همراه باثبت نام درسایت برای کار پیگیرنامه شدم آخرین وضعیت زده بوددردست بررسی نهایتا گفتن شما1بارمصاحبه شدی وهمون 1باره وکارمندبانک گفت که نمیتونیم مصاحبه دعوتت کنیم یعنی افرادی که قبل روی کارآمدن دولت جدیدمصاحبه شدن نیرونیازنداشتن که مصاحبه میشدن؟یه کم احساس میکنم سرکارگذاشته شدیم بااین توضیحات

آخه چه ربطی داره؟
اگر فکر میکنی سرکاریه ، چرا انقدر پیگیری میکنی و نامه مینویسی
خب معلومه اگر کسی یه بار تو مصاحبه رد بشه دیگه ازش دعوت به مصاحبه نمیشه
mahdi62

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 21, 94 8:28 am

پستتوسط شرطه » چهارشنبه مرداد 7, 94 11:18 am

نگرفتی مطلب رومن عقده مصاحبه بامصاحبه کنندگان بانک پاسارگادروندارم دوباره که ثبت نام کردم گفتم یک بارمصاحبه شدم
نامه هم که ازمجلس آوردم هدفم دعوت شدن به مصاحبه نبود.من تومصاحبه ام صحبت هایی ردوبدل شدکه اگه جایی مطرح بشه اصلابه مصلحت ومنافع بانک پاسارگادنیست
شمایی هم که میخوای استخدام بانک پاسارگادبشی یه سربه بانک ملی شعبه مرکزی خیابان فردوسی حتمابزن برات خوبه
شرطه

پستتوسط hani7 » چهارشنبه مرداد 7, 94 12:07 pm

چه خبره بانک ملی شعبه فردوسی؟
hani7

پستتوسط mahdi62 » چهارشنبه مرداد 7, 94 1:39 pm

شرطه نوشته است:نگرفتی مطلب رومن عقده مصاحبه بامصاحبه کنندگان بانک پاسارگادروندارم دوباره که ثبت نام کردم گفتم یک بارمصاحبه شدم
نامه هم که ازمجلس آوردم هدفم دعوت شدن به مصاحبه نبود.من تومصاحبه ام صحبت هایی ردوبدل شدکه اگه جایی مطرح بشه اصلابه مصلحت ومنافع بانک پاسارگادنیست
شمایی هم که میخوای استخدام بانک پاسارگادبشی یه سربه بانک ملی شعبه مرکزی خیابان فردوسی حتمابزن برات خوبه

تو یه سایت دیگه نوشته بودی برای مصاحبه سومم قبول شدی
mahdi62

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 21, 94 8:28 am

پستتوسط شرطه » چهارشنبه مرداد 7, 94 1:59 pm

بانک ملی ایران شعبه مرکزی خیابان فردوسی جنوبی -پلاک۱۳۸
"یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور/کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور".
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط شرطه در چهارشنبه مرداد 7, 94 3:59 pm .
شرطه

پستتوسط hani7 » چهارشنبه مرداد 7, 94 2:15 pm

شرطه نوشته است:15:00

خب یعنی چی؟
hani7

پستتوسط بهار11 » چهارشنبه مرداد 7, 94 2:42 pm

شرطه نوشته است:نگرفتی مطلب رومن عقده مصاحبه بامصاحبه کنندگان بانک پاسارگادروندارم دوباره که ثبت نام کردم گفتم یک بارمصاحبه شدم

به نظر من که استخدام در این بانک واسه شما یه رویا و عقده شده
با این حرفا میخوای مغز بقیه رو شستشو بدی ، از سر لج و برای اینکه نتونستی موفق بشی ، ترو خدا مگه اونا تو مصاحبه چه حرفایی به تو میزنن که به صلاحشون نباشه ؟؟؟؟
به حق خودت راضی باش و انقدر حرفای بی ربط نزن
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط بهار11 در چهارشنبه مرداد 7, 94 2:49 pm .
بهار11

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 7, 94 2:39 pm

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان