**صفحه کافه استخدام بانکی دات آی آر-از دست ندید!**

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: **صفحه کافه استخدام بانکی دات آی آر-از دست ندید!**

پستتوسط ailin64 » چهارشنبه اردیبهشت 25, 92 1:38 pm

بانک کشاورزی استخدام داره تو کل تهران 12 نفر خانم می خواد و نفری 25000 تومان بابت ثبت نام...
بعد شرط معدلو 13 گذاشتن که همه ثبت نام کنن و پول بیشتری گیرشون بیاد اونم واسه 12 نفر... خیلی بیخوده به نظرم
ailin64

تاريخ عضويت: چهارشنبه اردیبهشت 25, 92 1:33 pm

پستتوسط hadise201163 » يکشنبه تیر 16, 92 9:40 am

باسلام
من یکی از قبول شده های موسسه مالی اعتباری میزان هستم چند روزپیش متوجه شدم که این بانک قرار است ادغام شود آقای بانکی خواهش می کنم از مسئولین این موسسه سوال شود که تکلیف اونایی که قبول شدن چی میشه آخه من می خواستم ادامه تحصیل بدم وقتی دیدم قبول شدم نه امتحان ارشد دانشگاه ازاد ودادم ونه برای دانشگاه سراسری انتخاب رشته کردم از دوطرف دارم ضرر می بینم باورکنید دارم دیوونه میشم سن من هم 29 ساله دیگه جایی نمی تونم امتحان بدم خواهش می کنم پیگیری کنید باتشکر
hadise201163

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 16, 92 9:25 am

پستتوسط paria » يکشنبه تیر 16, 92 10:56 am

باشه آقای بانکی..ما اینجا بحث و گفتگو و مشاوره انجام میدیم....اما باید نتیجه بگیریم ازاین مشاوره ها یا نه!!؟؟
منم مشکل hadise201163 عزیز رو دارم...
البته منو 386 نفر دیگه!!!
لطفا پیگیری کن بانکییییییییییی جاااااااااان
ممنون
paria

تاريخ عضويت: جمعه تیر 24, 90 10:55 pm

پستتوسط banki1 » يکشنبه تیر 16, 92 11:33 am

paria نوشته است:باشه آقای بانکی..ما اینجا بحث و گفتگو و مشاوره انجام میدیم....اما باید نتیجه بگیریم ازاین مشاوره ها یا نه!!؟؟
ممنون

دوستان وقتی مساله ادغام مطرح می شه همه کارکنان اون موسسه نگران تعدیل نیرو و اخراج می شن که البته معمولا تلاش می کنن نیرو ها حفظ بشن پس برای استخدام نیروی جدید نباید امید وار بود .
banki1

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 14, 90 10:40 am

پستتوسط bfarbod57 » يکشنبه تیر 16, 92 11:47 am

banki1 نوشته است:
paria نوشته است:باشه آقای بانکی..ما اینجا بحث و گفتگو و مشاوره انجام میدیم....اما باید نتیجه بگیریم ازاین مشاوره ها یا نه!!؟؟
ممنون

دوستان وقتی مساله ادغام مطرح می شه همه کارکنان اون موسسه نگران تعدیل نیرو و اخراج می شن که البته معمولا تلاش می کنن نیرو ها حفظ بشن پس برای استخدام نیروی جدید نباید امید وار بود .

بانكي جان چرا براي قبولي هاي مالياتي پيگير نشدي كه براي موسسات كامپيوتر و زبان چه كنيم به خصوص كه اين موسسات تا شهريور اعتبار دارن چه بايد كرد
bfarbod57

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 6, 92 7:27 pm

پستتوسط salina66 » يکشنبه تیر 16, 92 1:15 pm

سلام آقای بانکی
تو رو خدا یه جور خیالمونو راحت کنین بالاخره نتایج آزمون بانک کشاورزی اومدنی هست یا سر کاری بوده ؟آخه من هر دفعه زنگ میزنم یه چیز میگن !آخرین بار گفتن دنبال مجوزن !مگه میشه اول آزمون بگیرن بعد برن دنبال مجوز! این چه سیستم بیخودیه؟! حداقل حدودشو مشخص کنن مردیم از استرس ! :oops:
salina66

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 28, 92 6:58 pm

پستتوسط rezar » يکشنبه تیر 16, 92 2:41 pm

سلام. از اسفند 90 ك بانك صنعت و معدن آگهي داده تا الان 17 ماه مي گذره . خب اينايي كه ثبت نام كردن حالا يا جايي مشغول به كار شدن يا ديگه كلا بي خيال استخدام شدن . خيلياشونم سنشون از 30 سال گذشت و ديگه نمي تونن شركت كنن. بانك ملي و سپه هم كه قرار بود طبق طرح مهر آفرين نيرو بگيرن فعلا خبري ازشون نيست!!!!!! لطفا پيگري بفرماييد
rezar

تاريخ عضويت: جمعه بهمن 27, 91 1:39 pm

پستتوسط rezar » سه شنبه تیر 18, 92 11:47 pm

با سلام جناب بانكي جان
ي مدت كافه استخدام تعطيل بود . حالا دوباره راه افتاده. خيلييم خوب. شما خودتون گفتيد اگه مشكلي هست بگيد پيگيري مي كنيم . اصن فك كنم فلسفه كافه استخدام همينه.
خوب حالا درخواست همه بچه ها در حال حاضر پيگيريِ بانك صنعت و معدن بعد از 17 ماهه، هر چند من خودم ثبت نام نكردم.همچنيمن بانك ملي و سپه ك قرار بوده آگهي بدن ولي خبري نشده . لطفل اين دو مطلب رو پيگيري بفرماييد. با تشكر
rezar

تاريخ عضويت: جمعه بهمن 27, 91 1:39 pm

پستتوسط sonia1364 » چهارشنبه تیر 19, 92 8:05 am

سلام آقای مدیر خسته نباشین.یه خواهش ازتون داشتم. خواهشم اینه که لطف کنین این آزمون بانک صنعت و معدن رو پیگیری کنین و ببینین میتونین یه جواب درست و حسابی از مسئولاش بگیرین؟ نزدیک به یک سال و 6 ماهه که خیلیها مثه من اومدن و یه هزینه ایی دادن و تو این آزمون شرکت کردن ولی بعد از 4 بار لغو شدن آزمون دیگه هیچ خبری نشد! میدونین چند صد میلیون بابت همین آزمون تو جیب آقایون رفت؟ و بعدشم انگار نه انگار...
و راستی یه مطلبی هم در مورد موسسه مالی کوثر ،بنده تو یکی از شعب موسسه کوثر حساب دارم و از قضا یکی از کارمندای اونجا خانوم هستن .حالا چطور مسئولین این بانک میگن ما کارمند خانوم استخدام نمیکنیم؟!
sonia1364

تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 19, 92 7:51 am

پستتوسط banki1 » چهارشنبه تیر 19, 92 8:46 am

سلام
لطفا مطلب را درست بخوانید
خانم استخدام شده است از این به بعد استخدام نمیکنند
banki1

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردین 14, 90 10:40 am

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟