میزان حقوق ومزایای شهرداری

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: میزان حقوق ومزایای شهرداری

پستتوسط مرضیه66 » يکشنبه خرداد 5, 92 8:07 am

سلام دوستان
من این تاپیک خوندم ولی هرکس یه چیزی گفته و دقیقا نمیشه نتیجه کرد
لطفا هر کی اطلاعاتی دقیق داره
مرضیه66

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 3, 92 10:35 am

پستتوسط yasmod » يکشنبه خرداد 5, 92 8:27 am

دوستان من شهرداری کارشناس درآمد قبول شدم و اداره مالیاتی هم کارشناس مالیاتی قبول شدم. حالا موندم چیکار کنم. بنظرتون کدومش مصلحته؟/ خیلی ممنون
yasmod

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 3, 92 12:25 pm

پستتوسط aida19 » يکشنبه خرداد 5, 92 1:33 pm

[url][/url]
yasmod نوشته است:دوستان من شهرداری کارشناس درآمد قبول شدم و اداره مالیاتی هم کارشناس مالیاتی قبول شدم. حالا موندم چیکار کنم. بنظرتون کدومش مصلحته؟/ خیلی ممنون

دوست عزیز تا اونجایی که من خبر دارم بچه های شهرداری با گذشت سه ماه از اعلام نتایج هنوز دعوت به مصاحبه نشدن و معلوم نیست چقدر طول بکشه در ضمن خقوق مزایای مالیاتی خیلی خیلی بیشتره اشتباه نکن برو مالیاتی. من خودم شهرداری ذهیره قبول شدم ولی متاسفلنه مالیاتی قبول نشدم
aida19

تاريخ عضويت: دوشنبه آذر 27, 91 8:24 pm

پستتوسط مرضیه66 » چهارشنبه خرداد 8, 92 9:16 am

yasmod نوشته است:[size=150]دوستان من شهرداری کارشناس درآمد قبول شدم و اداره مالیاتی هم کارشناس مالیاتی قبول شدم. حالا موندم چیکار کنم. بنظرتون کدومش مصلحته؟/ خیلی ممنون

شما که شهرداری کارشناس درامد قبول شدی الان ماهیانه چقدر حقوق میگیری؟کار تو شهرداری سخته یا اسون؟؟؟[/size]
مرضیه66

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 3, 92 10:35 am

پستتوسط golestan2012 » چهارشنبه خرداد 8, 92 2:54 pm

yasmod نوشته است:دوستان من شهرداری کارشناس درآمد قبول شدم و اداره مالیاتی هم کارشناس مالیاتی قبول شدم. حالا موندم چیکار کنم. بنظرتون کدومش مصلحته؟/ خیلی ممنون

مالياتي بهتره .
golestan2012

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 28, 91 5:13 pm

پستتوسط Narnin » سه شنبه مهر 15, 93 9:34 pm

توضیح من در مورد شهرداری:
من قراره برم شهرداری کار کنم از شروع سال 94. واسه همین کلی تحقیق کردم توی اینترنت که نتیجه رو واستون میذارم.
اول اینکه کارمند رسمی دو نوع هست. ثابت و پیمانی. که پیمانی تموم مزایای ثابت رو داره با این فرق که قراردادش معینه. یعنی مثلا واسه من 7 سالست. و اگه مثلا کارمند خوبی بوده باشی ممکنه ثابت بشی.

و اما حقوق.
حقوق کارمندای رسمی اعم از ثابت و پیمانی به این شکله:
حقوق مبنا + فوق العاده ی جذب + افزایش سنواتی + فوق العاده ی شغل + فوق العاده ی ارزشیابی سالیانه + تفاوت حداقل حقوق + فوق العاده شرایط محیط کار + فوق العاده حق جذب + حق تاهل (کمک هزینه عائله مندی) + حق اولاد (کمک هزینه اولاد) + فوق العاده ویژه ی کارشناسی

ممکنه همین اینا به شما تعلق نگیره همون اول کار. و اینکه معمولا شهرداری 120 ساعت هم اضافه کار واسه همه رد می کنه. که حدود 300 هزار تومنی می شه.

و اما حقوق مبنا. حقوق مبنا به کمک این جدول و فرمول حساب می شه:
تصوير
حقوق مبنا = عدد مبنا * ضریب حقوقی
که ضریب حقوقی در سال 93 برای همه ی کارمندا 1207 هست.
حالا مثلا اگه طرف لیسانس باشه، گروه 8 حساب میشه. و در نتیجه عدد مبناش 810 میشه. که در نتیجه حقوقش مبناش میشه:
(در ضمن اگه لیسانس باشی ولی رشتت مهندسی باشه، گروهت 10 می شه.)
حقوق مبنا یه لیسانس = 810 * 1207 = 977670

حالا اگه سایر مزایا رو با این عدد جمع کنید، حقوقتون حدودا به 1.200.000 میرسه که اضافه کارم اگه باهاش جمع بزنی حدودا به 1.500.000 می رسه.

یعنی دیگه هیچی نگیرید، 1.5 میلیونو می گیرید.

در ضمن افرادی که دارای لیسانس و بالاتر هستن هر 4 سال 1 بار 1واحد به گروهشون اضافه میشه. (زیر لیسانس هر 5 سال 1بار) http://www.uploadax.com/images/62417359757599732482.jpg

برای اطلاعات بیشتر هم به این سایت سر بزنید:
http://hrgo.tehran.ir/Default.aspx?tabid=161

بازم سوالی بود من در خدمتم.
آخرین ویرایش توسط Narnin on پنج شنبه مهر 17, 93 11:53 am, ویرایش شده در 2.
Narnin

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 15, 93 9:11 pm

پستتوسط سوآ » سه شنبه مهر 15, 93 10:32 pm

Narnin نوشته است:توضیح من در مورد شهرداری:
من قراره برم شهرداری کار کنم از شروع سال 94. واسه همین کلی تحقیق کردم توی اینترنت که نتیجه رو واستون میذارم.
اول اینکه کارمند رسمی دو نوع هست. ثابت و پیمانی. که پیمانی تموم مزایای ثابت رو داره با این فرق که قراردادش معینه. یعنی مثلا واسه من 7 سالست. و اگه مثلا کارمند خوبی بوده باشی ممکنه ثابت بشی.

و اما حقوق.
حقوق کارمندای رسمی اعم از ثابت و پیمانی به این شکله:
حقوق مبنا + فوق العاده ی جذب + افزایش سنواتی + فوق العاده ی شغل + فوق العاده ی ارزشیابی سالیانه + تفاوت حداقل حقوق + فوق العاده شرایط محیط کار + فوق العاده حق جذب + حق تاهل (کمک هزینه عائله مندی) + حق اولاد (کمک هزینه اولاد) + فوق العاده ویژه ی کارشناسی

ممکنه همین اینا به شما تعلق نگیره همون اول کار. و اینکه معمولا شهرداری 120 ساعت هم اضافه کار واسه همه رد می کنه. که حدود 300 هزار تومنی می شه.

و اما حقوق مبنا. حقوق مبنا به کمک این جدول و فرمول حساب می شه:
تصوير
حقوق مبنا = عدد مبنا * ضریب حقوقی

سلام ممنون از توضیحاتتون شما می دونید تویه مصاحبه تخصصی امور اداری چی می پرسن؟؟؟؟،
که ضریب حقوقی در سال 93 برای همه ی کارمندا 1207 هست.
حالا مثلا اگه طرف لیسانس باشه، گروه 8 حساب میشه. و در نتیجه عدد مبناش 810 میشه. که در نتیجه پایه حقوقش این میشه:
(در ضمن اگه لیسانس باشی ولی رشتت مهندسی باشه، گروهت 10 می شه.)
حقوق مبنا یه لیسانس = 810 * 1207 = 977670

حالا اگه سایر مزایا رو با این عدد جمع کنید، حقوقتون حدودا به 1.200.000 میرسه که اضافه کارم اگه باهاش جمع بزنی حدودا به 1.500.000 می رسه.

یعنی دیگه هیچی نگیرید، 1.5 میلیونو می گیرید.

در ضمن افرادی که دارای لیسانس و بالاتر هستن هر 4 سال 1 بار 1واحد به گروهشون اضافه میشه. (زیر لیسانس هر 5 سال 1بار) http://www.uploadax.com/images/62417359757599732482.jpg

برای اطلاعات بیشتر هم به این سایت سر بزنید:
http://hrgo.tehran.ir/Default.aspx?tabid=161

بازم سوالی بود من
سوآ

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 15, 93 9:00 am

پستتوسط سوآ » سه شنبه مهر 15, 93 10:34 pm

من نیاز به کمک فوری دارم واسه مصاحبه تخصصی امور اداری چی می پرسن؟؟؟؟
سوآ

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 15, 93 9:00 am

پستتوسط Narnin » چهارشنبه مهر 15, 93 12:04 am

سوآ نوشته است:من نیاز به کمک فوری دارم واسه مصاحبه تخصصی امور اداری چی می پرسن؟؟؟؟

عزیز من اطلاع دقیقی از مصاحبه ندارم ولی اگه راجب گزینش بخوای، می تونم تا حدودی کمکت کنم.
و چون اینجا جاش نیست، واست خصوصی فرستادم فایلشو.
Narnin

پستتوسط Narnin » سه شنبه مهر 22, 93 5:05 pm

من ظاهرا آب و فاضلاب هم می تونم برم. این مرکز استان هست. از بین اینو شهرداری شهرهای تازه تاسیس من آب و فاضلاب رو انتخاب کردم.
این همه در مورد حقوق شهرداری تحقیق کرده بودم، حیف وقتی که گذاشتم. البته واسه دوستان خوب شد :D
Narnin

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 3 مهمان