انتخاب بین بانک صادرات یا سازمان امور مالیاتی

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

انتخاب بین بانک صادرات یا سازمان امور مالیاتی

پستتوسط vahid7 » چهارشنبه خرداد 8, 92 7:05 pm

سلام
من جزء نفرات اصلی توی سازمان امور مالیاتی به عنوان کارشناس امور مالیاتی قبول شدم ولی قبل از اینکه جوابای مالیاتی بیاد توي بانك صادرات به عنوان تحویلدار هم قبول شدم و كاراي مصاحبه و پزشكي هم انجام دادم و تقريباً كاراي استخدامي بانك تموم شده و بايد منتظر شروع كلاساي آموزشي بانك باشم. ولي وقتي اسمم توي قبولياي مالياتي دراومد يكم دو دل شدم. از دوستاي خوبم ميخوام كه بهم كمك كنن موندم كدومشون بهتره بانك صادرات يا سازمان امور مالياتي؟
vahid7

تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد 6, 92 12:10 pm

Re: انتخاب بین بانک صادرات یا سازمان امور مالیاتی

پستتوسط ebrahim » چهارشنبه خرداد 8, 92 9:15 pm

vahid7 نوشته است:سلام
من جزء نفرات اصلی توی سازمان امور مالیاتی به عنوان کارشناس امور مالیاتی قبول شدم ولی قبل از اینکه جوابای مالیاتی بیاد توي بانك صادرات به عنوان تحویلدار هم قبول شدم و كاراي مصاحبه و پزشكي هم انجام دادم و تقريباً كاراي استخدامي بانك تموم شده و بايد منتظر شروع كلاساي آموزشي بانك باشم. ولي وقتي اسمم توي قبولياي مالياتي دراومد يكم دو دل شدم. از دوستاي خوبم ميخوام كه بهم كمك كنن موندم كدومشون بهتره بانك صادرات يا سازمان امور مالياتي؟

دوست عزیز حقوق و مزایای بانک به طبع بیشتر هست ولی خب مسئولیتش هم بالاست در مقابل کارشناس امور مالیاتی ولی به نظر من چون مراحل استخدام بانک رو انجام دادی و تقریبا به اتمام رسوندی بهتره همون بانک رو انتخاب کنی چون معلوم نیست تو مرحله مصاحبه سازمان مالیات قبول بشی
موفق باشی
ebrahim

تاريخ عضويت: جمعه بهمن 29, 89 12:15 pm

پستتوسط vahid7 » چهارشنبه خرداد 8, 92 11:22 pm

ممنون ابراهیم جان.
چون جزء نفرات اصلی توی مالیاتی قبول شدم مصاحبه نداره فقط گزینش هست. از نظر حقوق امور مالیاتی بعد از 3 سال که ممیز بشی حقوقش از بانک بیشتر میشه ولی مزایاش کمتره. توی مالیاتی رسمی هستی ولی بانک قراردادیه. از نظر وجهه کاری مالیاتی بالاتر از بانکه. بانک فشار کاریش بیشتر از مالیاتیه. از نظر حقوقی که میگری پول مالیاتی یه جورایی پول مردمه که میگیری. فعلاً تصمیم گرفتم برم مدارکو تحویل بدم تا ببینم چی میشه. از بقیه دوستان هر کی نظری داره خواهشن بگه.
vahid7

پستتوسط golestan2012 » چهارشنبه خرداد 8, 92 11:50 pm

---------------------------------
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط golestan2012 در پنج شنبه مرداد 24, 92 4:20 pm .
golestan2012

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 28, 91 5:13 pm

پستتوسط aida19 » چهارشنبه خرداد 8, 92 11:59 pm

دوست عزیز منم با نظر بچه ها موافقم شما بانک فعلا ول نکن تا مالیاتی اوکی کامل بشه بعد برو مالیاتی
aida19

تاريخ عضويت: دوشنبه آذر 27, 91 8:24 pm

پستتوسط vahid7 » پنج شنبه خرداد 8, 92 1:31 am

golestan2012 نوشته است:شك نكن كه مالياتي بهتره
شايد مزاياش از بانك كمتر باشه اما امنيت شغلي داري .
منم اگه امنيت شغلي داشتم بعد دوسال كارمندي دوباره به جمع بيكارا اضافه نميشدم .

شما کارمند بانک بودین؟
vahid7

پستتوسط maryam_h » پنج شنبه خرداد 9, 92 7:34 am

بانک بهتره.درسته که قراردادیه ولی شما ازمون دادین هیچوقت نمیتونن بیرونتون کنن.اونایی که بیرون میکنن همینطوری بدون حساب کتاب رفتن تو.انشالله چند سال دیگه رسمی میشین.بانک مزایایش بیشتره...این نظر من بود ولی اگه من جای شما بودم میرفتم از هر دو کارمند بانک و مالیات میپرسیدم و بعد تصمیم میگرفتم اونهم با سنجیدن همه ی زاوایا.
maryam_h

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 31, 92 12:26 pm

پستتوسط 777 » دوشنبه مرداد 14, 98 8:09 am

سلام آقا وحید
شما مونده بودید بین بانک و مالیات کدوم رو انتخاب کنید ، الان دقیقاً این موضوع برای بنده پیش اومده هم بانک و هم مالیات قبول شدم و موندم کدوم رو انتخاب کنم ، نمیدونم شما چیکار کردید ولی توروخدا من رو هم راهنمایی کنید . خیلی سریع چون وقت چندانی ندارم البته پیام شما برای سال 92 بوده و این مشکل الان برای من پیش اومده ، البته مثل شما تمام کارای بانک رو انجام دادم حتی کلاسهای آموزشی رو رفتم و میگن حجم کارشون خیلی زیاده که البته بستگی به شعبه ای داره که می فرستن ، خواهش می کنم هرچه سریعتر من رو راهنمایی بفرمائید. با تشکر
777

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 14, 98 8:00 am

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان