استخدام در شهرداری بهتر است یا امور مالیاتی

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

استخدام در شهرداری بهتر است یا امور مالیاتی

پستتوسط mehmat » شنبه مهر 20, 92 3:30 pm

با سلام خدمت دوستان من در ازمون شهرداری(شهرستان) وهمچنین سازمان امور مالیاتی قبول شدم( مهندس کامپیوتر) خواهشمندم اگر دوستان اطلاعاتی در مورد این دو اداره دارند مرا در انتخاب یکی از انها یاری فرمایند . با سپاس
mehmat

تاريخ عضويت: شنبه مهر 20, 92 1:15 pm

Re: استخدام در شهرداری بهتر است یا امور مالیاتی

پستتوسط * مریم * » دوشنبه مهر 21, 92 2:30 am

من هم دقیقا شرایط شما رو دارم.
از چند نفر پرسیدم گفتن شهرداری یه نهاد عمومیه و دولتی نیست ولی مالیاتی دولتیه و بهتر. از طرفی دریافتیش از امور مالیاتی بیشتره و کارش هم بیشتر. البته بستگی داره کدوم قسمتش برید: ستاد ، مناطق ، معاونت ها یا سازمانهای وابسته. ولی محیط امورمالیاتی برای خانم ها مناسب تره و استخدامش رسمیه در صورتیکه شهرداری پیمانیه.

من میخوام برای مراحل بعدی شهرداری برم ، یعنی گزینش و آزمایش و ...
وقتی امورمالیاتی دعوت به کار کرد،ایشا الله امورمالیاتی میرم یعنی هر دوتا رو همزمان نگه میدارم. چون گزینش شهرداری متاسفانه یکی دوسال! طول میکشه و تا اون موقع دیگه می تونم بهتر و عاقلانه تر انتخاب کنم.

به بقیه هم پیشنهاد میکنم: بهتره فعلا به انتخاب فکر نکنید :D
ایشا الله هرچی صلاحمونه، همون بشه .....
* مریم *

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 3, 92 8:24 pm

پستتوسط yasmod » دوشنبه مهر 22, 92 8:54 am

منم هر دو رو قبول شدم. اولش میخواستم برم مالیاتی و الان نظرم کمی عوض شده. حقوق مزایای شهرداری اینجا که من هستم و مرکز استانه بیشتره. اگه خدا بخواد فکر کنم تو یک ماهه آینده تو شهرداری شروع بکار کنم. خوبی دیگه شهرداری اینه که تقریبا 3 ماه پس از شروع کار حکم میزنه. یعنی تو این سه ماه فرصت دارم اگه از محیط کارم خوشم نیومد و انجور که میخواستم نبود بزنم بیرون و پیگیر کار مالیاتی باشم.
yasmod

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 3, 92 12:25 pm

پستتوسط mehmat » دوشنبه مهر 22, 92 11:43 am

اینطور که معلومه شما هر دوتاتون مرکز استان قبول شدید که شهرداری حقوق و مزایای بیشتری نسبت به شهرستان داره , من امور مالیاتی هنوز مصاحبه نرفتم ولی شهرداری احتمالا تا یک ماه اینده دعوت به کار میکنه مشکلی که هست اینه که میگن که ابتدا یک تعهد ده ساله میگیرن که در اینصورت هر کدام رو رفتیم باید بمونیم
mehmat

پستتوسط * مریم * » چهارشنبه مهر 24, 92 6:48 pm

عیبی نداره هرکدوم که زودتر دعوت بکار کرد میریم. :D
مهم اینه که تو هر جایگاهی که باشیم، کسب درآمد حلال و خدمت صادقانه به دیگران ، برامون ازهرچیزی مهمتر باشه.
چون غیر ازاینا هیچ چیزی برامون نمی مونه .....

انشاءالله هرچیزی که به صلاحمونه،برامون پیش بیاد
توکل به خدا ;)

حتما خدارو شکر کنیم که تونستیم چندجا قبول بشیم، اونم تو این وضعیت اقتصادی نامناسب .
* مریم *

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 3, 92 8:24 pm

پستتوسط mehmat » پنج شنبه مهر 25, 92 6:54 pm

مریم خانم ، منم با شما موافقم روزی رسان خداست و اینکه ما تو هر دو امتحان قبول شدیم هم خواست خدا بوده ، ولی این دلیل نمی شود که بدون تحقیق و شانسی یکیشو انتخاب کنیم صد در صد روزی که از هرکدام از این دو اداره بدست میاریم حلال خواهد بود پس چه اشکالی دارد که پول حلال بیشتری بدست بیاریم مالیاتی استخدام رسمی میکنه و امنیت شغلیش بیشتره تو استخدام پیمانی خیال آدم اونجور که باید راحت نیست و باید دقدقه اینو داشته باشیم که کی رسمی میشیم یا تمدید میکنیم ولی از حقوق و مزایاش خیلی خبر ندارم در مورد شهرداری میگن که حقوقش بستگی به درجه شهرداری داره که شهرداری که من قبول شدم درجش هشته ، در ضمن پست شغلیم هم تو شهرداری نسبت به مالیات پایینتر خواهد بود ، حالا میتونید یه مشاوره خوب به من بدهید؟
با این همه ، همان خواهد شد که خدا میخواهد ، پس خدایا: ان چیز را برای ما بخواه که خیر دنیا و آخرتمان در آن باشد ، الهی آمین
mehmat

پستتوسط yasmod » جمعه مهر 26, 92 10:29 am

mehmat نوشته است:مریم خانم ، منم با شما موافقم روزی رسان خداست و اینکه ما تو هر دو امتحان قبول شدیم هم خواست خدا بوده ، ولی این دلیل نمی شود که بدون تحقیق و شانسی یکیشو انتخاب کنیم صد در صد روزی که از هرکدام از این دو اداره بدست میاریم حلال خواهد بود پس چه اشکالی دارد که پول حلال بیشتری بدست بیاریم مالیاتی استخدام رسمی میکنه و امنیت شغلیش بیشتره تو استخدام پیمانی خیال آدم اونجور که باید راحت نیست و باید دقدقه اینو داشته باشیم که کی رسمی میشیم یا تمدید میکنیم ولی از حقوق و مزایاش خیلی خبر ندارم در مورد شهرداری میگن که حقوقش بستگی به درجه شهرداری داره که شهرداری که من قبول شدم درجش هشته ، در ضمن پست شغلیم هم تو شهرداری نسبت به مالیات پایینتر خواهد بود ، حالا میتونید یه مشاوره خوب به من بدهید؟
با این همه ، همان خواهد شد که خدا میخواهد ، پس خدایا: ان چیز را برای ما بخواه که خیر دنیا و آخرتمان در آن باشد ، الهی آمین

شهرداری که من قبول شدم درجه 11 هستش. از طرف دیگه اینم در نظر میگیرم که وقتی میخوام برم مالیاتی حدود 70 نفر هم رده من با هم وارد سیستم میشویم. ولی شهرداری حدود 5 نفر. از این لحاظ فکر میکنم در آینده ارتقا شغلیم تو شهرداری نسبت به مالیاتی بیشتر باشه. ولی با این نظر شما هم موافقم که امنیت شغلی مالیاتی بالاتر از شهرداری هستش. البته کارمندای قراردادی شهرداری هم میگن خوش بحاتون یه عمر راحت شدید.
yasmod

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 3, 92 12:25 pm

پستتوسط mehmat » دوشنبه مهر 29, 92 8:16 am

سلام دوستان
این سایت شهرداری تهرانه که نحوه محاسبه حقوق و مزایای کارمندان در پست های مختلف در سال 90 را نشان میدهد
http://hrgo.tehran.ir/Default.aspx?tabid=161
سایت زیر هم آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران بر حسب درجه شهرداری هاست
http://hvm.ir/lawdetailnews.asp?id=23504
راستش من خیلی ازشون سر در نیاوردم اگه شما فهمیدید لطف کنید به ماهم بگید که جریان چیه؟
mehmat

پستتوسط mehmat » جمعه آبان 3, 92 5:32 pm

کسی نبود یه کمکی به ما بکنه
mehmat

پستتوسط خالد » يکشنبه اسفند 13, 96 12:52 pm

سلام من هم دادگستری مالیات و شهرداری قبول شدم اما نمیدونم کدومش بهتره البته قبولی دادگستریم با مدرک دیپلمه کسی میتونه کمک کنه
خالد

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 13, 96 12:50 pm

بعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان