آگهی استخدام بانک مرکزی سال 94

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: آگهی استخدام بانک مرکزی سال 94

پستتوسط ali62 » شنبه خرداد 9, 94 7:33 am

سلام

مطابق با سطح تحصیلی خودتونه. شما در هر مقطع تحصیلی که شرکت کنید مطابق همون سطح هست.
ali62

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 24, 88 6:54 am

پستتوسط masoud01 » سه شنبه خرداد 19, 94 7:35 pm

سلام علی آقا.
پیام خصوصیت رو جک میکنی؟
با تشکر
masoud01

تاريخ عضويت: يکشنبه بهمن 21, 91 1:08 am

پستتوسط cbi » پنج شنبه خرداد 21, 94 1:10 pm

---
آخرین ویرایش توسط cbi on شنبه مرداد 31, 94 7:16 pm, ویرایش شده در 8.
cbi

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 21, 94 12:13 pm

پستتوسط arzeshinevis » شنبه خرداد 23, 94 8:59 pm

سلام
ممنون بابت همراهیتون
و اطلاعات خوبی ک دادین
arzeshinevis

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 29, 94 9:45 am

پستتوسط arzeshinevis » شنبه تیر 20, 94 12:41 pm

سلام علی و cbi عزیز
ی سوالی که بین بچه ها پیش اومده اینه که واقعا چند نفر میخوان بگیرن دونفر بعنوان کارمند بانک مرکزی در سایت های اطلاع رسانی استخدامی اومدن و یکیشون میگه 400 یکی میگه 700
شما که مطمینم کارمند هستید لطفا راهنمایی کنید
در مورد زبان هم لطفا راهنمایی کنید اونجور که من فهمیدم
هم مکالمه در حد ساده میپرسن هم زبان تخصصی البته یکی میگفت متن تخصصی رشته خودمونو میدن و میگن ترجمه کنید یکی هم میگفت متن تخصصی در رابطه با بانک مرکزیه
من واقعا رو این قضیه نگرانم لطفا راهنمایی کنید
ی چیز دیگه هم که همه گیره اینه که اکثرا دانشجوی مقطع بالاتریم خودم زنگ زدم دایره استخدام گفتن مشکلی نیست
ولی توو بچه های سالای قبل که دیدم یکی گفته بود دانشجو سراخرش رد شده بود واسه همین توو شک هستم
خصوصا که روزی که باید مدارک رو بدیم باید در فرم مشخصات عمومی بگیم دانشجوی مقطع بالاتر هستیم یانه.
ی بنده خدایی توو این سایتا کامنت گذاشه:
سلام من پدرم از کارمندان ارشد بانک مرکزی می باشد و در مورد دانشجو ارشد بودت اصلا نگران نباشید چون بانک تعهد میگیرد که استعفا دهید و پدرم هم میگفت استعلام نمی کنند به عبارتی مگراین که شما خودتون خودتونو لو دهید ازمن گفتن بود احساس میکنم بعضی ها که خودشون دانشجو نیستن حسادت به دانشجو های مقطع بالاترمیکنن من خودم کارشناسی مدیریت مالی محض از تهران ودانشجو هم نیستم
دیگه خودتون ببینید چه استرسی گرفتیم
لطفا با دوستان و همکاراتون توو دایره استخدام صحبت کنید و مارو از نگرانی در بیارید, لطفا
arzeshinevis

پستتوسط ali62 » پنج شنبه تیر 25, 94 12:29 pm

سلام....
اصلا به این فکر نکنید که بانک چند نفر می خواد. شما کار خودتونو بکنید. سعی کنید در همه مراحل بهترین باشین. فقط بگم که وقتی من آزمون دادم اصلا نمی دونستم چند نفر شرکت کردن یا چند نفراز رشته و مقطع من می خوان. فقط تنها چیزی که مهمه اینه که شما باید شانس خودتو امتحان کنی چه بین سه نفر یک قبولی چه بین 100 هزار نفر. من وقتی مرحله آزمون رو قبول شدم تازه فهمیدم که از رشته و مقطع تحصیلی من فقط 7 نفر قبول شدن. اصلا استرس این چیزارو نگیرید. شما فقط یک شانس اری که باید ازش استفاده کنی همین. حالا از ان شانس به بهترین شکل استفاده کن.

در مور زبان تو مصاحبه از ما که مطابق با رشته و سطح تحصیلی زبان خواستن. مثلا به من یه متن متوسط درباره علوم کامپیوتر دادن گفتن بخونم و ترجمه کنم. همین و بس
در مورد سوال آخرت هم پیام خصوصی می دم بهت.
ali62

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 24, 88 6:54 am

پستتوسط cbi » پنج شنبه تیر 25, 94 5:58 pm

با سلام خدمت arzeshinevis وهمه داوطلبان سخت کوش
اصل صداقت یکی از شرایط استخدام هست. اصلا استرس نداشته باشید. اون عزیزی که گفتید رد شده دانشجو بوده و در فرم مخصوص قبل از مصاحبه که دانشجو مقطع بالاتر بودن شو کتمان کرده. بانک هم با تحصیل مخالف نیست! همیشه سعی کنید هر واقعیتی در مورد شما هست رو بگید کتمان در یکی از مراحل (مصاحبه - گزینش - معاینات پزشکی) مساوی حذف شدن در رقابت استخدام اگر دانشجو هستید هیچ مشکلی ندارد عنوان کنید ان شاءالله که تمامی مراحل رو گذروندید و برای جذب حتماً برگه انصراف دانشگاه رو باید به اداره منابع انسانی تسلیم کنید (و شاید هم اصلاً نخوان می خواستن راستی آزمایی شما رو بسنجند). ان شاءالله بعد اینکه در بانک جذب شدید می تونید رشته مورد علاقه تونو یا مرتبط با جایگاهتون در بانک ادامه بدهید.
پس بحث ما رو اصل صداقت هست که برای هر ارگان یا سازمانی مهم هست، کارمندی که استخدام کرده با صداقت(عدم دروغگویی) باشه.
با آرزوی بهترین ها برای داوطلبان سخت کوش و ان شاءالله به عنوان همکار در بانک زیارت شون کنیم. ان شاءالله
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط cbi در جمعه تیر 25, 94 12:31 am .
cbi

پستتوسط arzeshinevis » پنج شنبه تیر 25, 94 9:11 pm

سلام
مچکرم از هردوتا دوست گلم
علی و cbi عزیز, ممنونم از راهنمایی هاتون
امیدوارم ته این ماجرا به همکار شدنمون ختم بشه و دوستیمون محکم تر
اما علی جان پیام خصوصیت واسم نیومده, منتظر راهنمایی در رابطه با دانشجو مقطع بالاتر هستم
arzeshinevis

پستتوسط cbi » جمعه تیر 25, 94 12:30 am

در مورد سوالات زبان، همونطور که قبلاً هم گفتم:
1- (بسیار بسیار مهم) قبل ازداخل شدن به اتاق مصاحبه به شما میگن به صورت کتبی یک پاراگراف به انگلیسی در مورد شغل انتخابی توضیح بدین. به عنوان راهنمایی شما می تونید به سایت بانک مرکزی (http://www.cbi.ir) مراجعه کنید و در قسمت بالا سمت چپ لینک برگردان English رو بزنید خیلی به شما کمک می کند.
2- خودتونو با زبان انگلیسی معرفی کنید
3- یه صفحه از زبان تخصصی رشته خودتون
cbi

پستتوسط cbi » جمعه تیر 26, 94 10:21 am

با سلام و ارادت به همکار خوبم (؟) ali62 خواهشمند است تمام پاسخ هایتون رو به صورت اعلنی در اختیار کاربران محترم قرار بدهید، اعتقاد بنده حقیر این است که با پاسخ به صورت پیام خصوصی باعث تضییع و اجحاف حقوق همه داوطلبان سخت کوش خواهد شد. باشد ان شاءالله بهترینها با فرصت های برابر جذب بدنه بانک شوند، این مهم باعث سرفرازی جایگاه بانک خواهد شد.
cbi

قبليبعدي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان