همت و کار بیشتر ؟ چگونه و چرا ؟

تالاری برای تبادل نظر در خصوص نامگذاری سال ۸۹ و راهکارهای نیل به این هدف

همت و کار بیشتر ؟ چگونه و چرا ؟

پستتوسط rozesefid » يکشنبه فروردین 1, 89 11:27 am

کار شما چیه ؟ آیا برنامه ای برای همت و تلاش بیشتر دارین ؟ چه جوری ؟ :)
rozesefid

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند 19, 88 6:34 pm

Re: همت و کار بیشتر ؟ چگونه و چرا ؟

پستتوسط maso0od » دوشنبه فروردین 2, 89 1:03 pm

من تصمیم گرفتم تمام تلاشم رو امسال به کار ببندم ، اینو به همکارام هم گفتم و از اونا هم خواستم کمکم کنن :)
maso0od

تاريخ عضويت: شنبه اسفند 8, 88 7:06 pm

پستتوسط mahshid » پنج شنبه فروردین 12, 89 11:03 am

سلام موضوع بسیار جالبی را برای تالار گفتگو انتخاب کرده اید من تازه عضو شده ام ...همت مضاعف و کار مضاعف ...ضمن اینکه فرمایش مقام معظم رهبریست اما با خوندن این جمله هرکسی در ابتدا به فکر فرومی رود که همت به چه کاری و چگونه..آیا بستری برای کار هایی که حداقل بجای درامد بیشتر امنیت شغلی داشته باشد محیا است ؟آیا زنان به غیر از کار دولتی و یا کارکردن در نهادهای خصوصی تحت نظر وزارت می توانند به کار در شرکتهای دیگری مشغول باشند ؟آیا عرف هر خوانواده ایی پزیرای بعضی از این حرف و حدیث ها خواهد بود یا صرفا خانه نشینی و امید به قبول شدن در مدارج بالاتر گزینه مناسبی برای زنان بسیاری است...البته کار پیدا کردن برای مردان هم جای خود را دارد.
mahshid

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردین 8, 89 1:41 am

پستتوسط sh_65 » شنبه فروردین 28, 89 9:33 am

mahshid نوشته است:سلام موضوع بسیار جالبی را برای تالار گفتگو انتخاب کرده اید من تازه عضو شده ام ...همت مضاعف و کار مضاعف ...ضمن اینکه فرمایش مقام معظم رهبریست اما با خوندن این جمله هرکسی در ابتدا به فکر فرومی رود که همت به چه کاری و چگونه..آیا بستری برای کار هایی که حداقل بجای درامد بیشتر امنیت شغلی داشته باشد محیا است ؟آیا زنان به غیر از کار دولتی و یا کارکردن در نهادهای خصوصی تحت نظر وزارت می توانند به کار در شرکتهای دیگری مشغول باشند ؟آیا عرف هر خوانواده ایی پزیرای بعضی از این حرف و حدیث ها خواهد بود یا صرفا خانه نشینی و امید به قبول شدن در مدارج بالاتر گزینه مناسبی برای زنان بسیاری است...البته کار پیدا کردن برای مردان هم جای خود را دارد.

کاملا موافقم خیلی از خانوم ها برای موفقیت علاوه بر همت مضاعف و کار مضاعف باید اعصاب فولادی برای مقابله با چالش های اجتماعی برای قانع کردن تنگ نظران داشته باشن .
sh_65

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند 11, 88 9:23 am

پستتوسط shahruz » سه شنبه اردیبهشت 7, 89 2:33 pm

ای بابا شما خانوم هام دلتون خوشه ها هر بحثی می شه احساسات فمنیستیتون گل می کنه و زنونش می کنین
shahruz

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 28, 89 9:39 am

پستتوسط bankestan » چهارشنبه اردیبهشت 8, 89 2:51 pm

حالا هر کی اسمی از خانوم ها آورد فمینیسته شهروز خان؟ :D
bankestan

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند 6, 88 12:34 pm

پستتوسط man » يکشنبه اردیبهشت 12, 89 8:29 am

به اين دوستان پيشنهاد ميكنم جهت برطرف شدن همين موضوعات همت كنند . 8-)
man

تاريخ عضويت: پنج شنبه اردیبهشت 2, 89 2:50 pm

پستتوسط shahruz » يکشنبه اردیبهشت 12, 89 1:34 pm

راست می گم دیگه همت و کار چه ربطی داره به ظلم تاریخی جماعت ذکور به بانوان محترمه که این دوستمون قصه حسین کرد شبستری نوشته دیگه . البته بنده برای تمام خانم ها احترام قائل هستم.
shahruz

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 28, 89 9:39 am

پستتوسط ya reza » پنج شنبه اردیبهشت 16, 89 3:09 pm

با احترام
همت و كار مضاعف ،به واقع بنا به فرموده هاي ولي امر مسلمين نياز اساسي امروز است يعني نرفته ها را رفتن ، نديده ها را ديدن و رفته ها را باز با دقت و سرعت رفتن و يافتن بازارهاي مالي و فكري خالي.
ya reza

تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 11, 89 4:10 pm

بازگشت به همت و کار مضاعف

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان