**بررسی تخصصی مشاغل**(حسابداری)

Re: **بررسی تخصصی مشاغل**(حسابداری)

پستتوسط omid baran » پنج شنبه خرداد 9, 92 3:08 pm

به نام خدای حسابدار و حسابرس
سلام
ممنون از این پست :D
omid baran

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 9, 92 3:05 pm

پستتوسط 1371 » سه شنبه دی 3, 92 8:23 pm

سلام ممنونم ازاطلاعات خوبتون امامن چندوقتیه خیلی نسبت ب رشتم ناامیدشدم :( :cry: :cry:
1371

تاريخ عضويت: سه شنبه دی 3, 92 8:08 pm

پستتوسط فرزاد93 » سه شنبه بهمن 22, 92 7:04 pm

سلام و خسته نباشید به دوستان مخصوصا حسابدارها.من تازه عضو شدم و خیلی خوشحالم.من خودم حسابداری خوندم ولی حسابداری عملی واقعا با حسابداری تو دانشگاه فرق داره.بنظر من این رشته خوبه ولی تو شهرای بزرگ مخصوصا تهران.من خودم چند ماه تو تهران کار کردم ولی به دلیل مشکلات مسکن نتونستم بمونم.واقعا کارمو دوست داشتم ولی نشد.من بچه اردبیل هستم و الان بیکار.همه دنبال حسابدار باتجربه میگردن ولی کسی نیس بگه این تجربه رو از کجا باید بدست بیاریم جز اینکه عملی کار کنیم؟با اینکه میدونم کار کردن زیاد سخت نیست ولی اعتماد به نفس اینکه بخوام شرکت حسابداری باز کنم رو ندارم.چون فوت و فن کار رو نمیدونم و کسی هم که بلده به ماها یاد نمیده.از دوستان حسابدار و مسئول سایت خواهش میکنم اگه میتونن منو راهنمایی کنن.دیگه خسته شدم از بیکاری
فرزاد93

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 22, 92 6:50 pm

پستتوسط پوریان » يکشنبه خرداد 4, 93 11:39 am

سلام آقای بانکی.سپاس از مطالب خوبت.ولی چه فایده؟؟؟حتی اگه مهارت هم داشته باشیم ها انقد استخدام ومخصوصا استخدام خانم کم شده که هیچ امیدی به مدرکمون هم نیس :!: :!: :!:
پوریان

تاريخ عضويت: شنبه خرداد 3, 93 5:52 pm

پستتوسط holilan » پنج شنبه شهریور 5, 94 11:20 am

سلام اقای بانکی خسته نباشید.ممنونیم از مطالب خوبتان.
holilan

تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 5, 94 11:18 am

پستتوسط عادل » شنبه شهریور 13, 94 1:08 am

عالیه
عادل

تاريخ عضويت: شنبه شهریور 13, 94 1:07 am

پستتوسط hasport37 » دوشنبه دی 21, 94 4:19 pm

سلام به همه دوستان .منم مثل سحر جان تازه به این سایت اومدم و عضو شدم و از این بابت خیلی خوشحالم .واقعا سایت خوبی است و به همه دوستام پیشنهاد عضویت دراین سایتو میدم.اطلاعاتی که درمورد رشته و شغل حسابداری بیان شده واقعا جامع،کامل و مفید بود .ممنون از شما واقعا خسته نباشید
بعضی از آدم ها نمایشنامه اند و در چند پرده نوشته می شوند .
hasport37

تاريخ عضويت: شنبه آذر 21, 94 12:40 pm

پستتوسط الناز سمایی » چهارشنبه بهمن 14, 94 3:34 pm

امروزه بازریابی و روشهای جذب و راضی نگه داشتن مشتری یک امر ضروری و مهم شده . اگر خواهان این هستید که در کسب و کار خودتون پیشرفت چشم گیری داشته باشد نرم افزار تحت وبی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و کارهای مدیریتی را بسیار راحت کرده است نرم افزار تحت وب didarcrm است که به دوستان پیشنهائ می کنم به این سایتها سری بزنند و از ویژگیهای این نرم افزار خوب بیشتر مطلع شوید .
http://softwarecrm.ir/
نرم افزار http://www.didarcrm.ir
مقالات http://www.crm.armitis.com
الناز سمایی

تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 5, 94 8:06 am

قبلي

بازگشت به کسب و کار و مشاغل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان