راز موفقیت فروش بیمه

مباحث مربوط به تبلیغات در بانک ها ، شرکت ها و سازمان ها و مباحث بازاریابی

راز موفقیت فروش بیمه

پستتوسط asadiomid » جمعه شهریور 8, 98 12:14 pm

با افزایش کیفی سطح ارتباطات،اشتراک محتوا و دسترسی به شبکه بی حد و مرز اینترنت، کسب و کارها رنگ دیگری به خود گرفته و بعضا به طور کلی تغییر شکل میدهند. در این میان صنعت و کسب و کارهای مرتبط با حوزه بیمه نیز از این قائده مستثنی نیستند.

در سال‌های گذشته و با پیدایش استارت آپ های مرتبط با صنعت بیمه همانند بیمیتو و بیمه بازار، فعالین حوزه بیمه از جمله نمایندگان و شرکت های کارگذاری با چالشی جدید مواجه بوده اند.
در حالی که این وب سایت ها با بهره گیری از بستر اینترنت توانسته اند خدمات خود را در تمام ساعات روز، هفت روز هفته و بدون محدودیت جغرافیایی به مشتریان خود ارائه دهند، نمایندگان و بازاریابان بیمه در جستجوی راهی برای رقابت با این وب سایت ها و حذف کسب و کار خود هستند.

یکی از راه های رفع این چالش و نگرانی این است که خودمان آنلاین شویم!!!
با گذشت زمان تقریبا هیچ کسب و کاری باقی نخواهد ماند که ارتباط آنلاین با مشتریان خود را ایجاد نکرده باشد.
نمایندگان و کارگذاران بیمه میتوانند باطراحی وبسایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه، خدمات خود را در تمام ساعات روز، هفت روز هفته و بدون محدودیت جغرافیایی به مشتریان خود ارائه نمایند.
خوشبخناته در کشور ما شرکت های طراحی وب سابت و برنامه نویسی زیادی وجود دارد. در این میان شرکت آذرین وب (azarinweb.com) با ارائه خدمات تخصصی طراحی وب سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه میتواند گزینه مناسبی باشد.
asadiomid
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: جمعه شهریور 8, 98 11:56 am

بازگشت به تبلیغات و بازاریابی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان