اعتماد

مباحث مربوط به نرخ سود موسسات و بانک های دولتی و خصوصی

اعتماد

پستتوسط life » پنج شنبه آذر 25, 89 10:07 pm

گفته شده موسسه ثامن الائمه اعتماد نكنيد پول مردم را بالا ميكشن ايا كسي در اين مورد اطلاعي ذارد ممنون ميشم بگه
life

تاريخ عضويت: پنج شنبه آذر 25, 89 9:19 pm

Re: اعتماد

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:24 pm

نرخ سود کوتاه مدت (روز شمار) موسسه ایثارگران 17 درصد میباشد یعنی هر 1 میلیون تومان ماهی 14000 تومان سود داره و نرخ سود بلند مدت 5 ساله این موسسه 22 درصد میباشد به نظر من حساب کوتاه مدت خیلی بهتر میباشد چون هر زمان که بخواهی میتونی پولت رو اضافه یا برداشت کنی در ضمن حسابهای گنجینه بانکها مثل گنجینه سپهر صادرات یا گنجینه یاقوت بانک تجارت یا حساب هفت بانک پارسیان و از این دست حسابها که تبلیغات زیادی هم میکنند هیچکدومشون به سود حساب کوتاه مدت 17 درصد نمیرسه اگر شما یک حساب 17 درصد روزشمار داشته باشید و ماهانه مبلغ مثلا 200000 تومان واریز کنی سود این پول بیشتر از سود حساب گنجینه سپهر میشود پس گول حسابهای گنجینه را نخورید . در مورد اعتماد کردن به موسسه ها خدمتان عرض کنم که تمام موسسه ها از بانک مرکزی مجوز فعالیت میگیرند دوستان عزیز یک مغازه بخواهیید راه بیندازید باید مجوز داشته باشید چه برسه به موسسه با چندین شعبه خیالتان راحت باشد در ضمن موسسه بازنشستگان نیروهای مسلح برای همه اقشار مردم چه نظامی و چه غیر نظامی حساب کوتاه مدت 17 درصد باز میکند اگر میترسید برید این موسسه من خودم 5 سال هستش که در موسسه ایثارگران حساب کوتاه مدت دارم و سود خیلی خوبی هم دارم میگیرم .
hdd

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 29, 89 6:39 pm

بازگشت به نرخ سود

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان