نرخ سود موسسات مالی و اعتباری

مباحث مربوط به نرخ سود موسسات و بانک های دولتی و خصوصی

نرخ سود موسسات مالی و اعتباری

پستتوسط kiafar » سه شنبه اسفند 25, 88 1:23 pm

هیچ کدام از موسسات مالی واعتباری نرخ سود ماهانه خودشان را روی سایت هاشون قرار ندادن چرا؟راستی شما میدونید نرخ سود در این موسسات چه قدر است؟
kiafar

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 10, 88 3:23 pm

Re: نرخ سود موسسات مالی و اعتباری

پستتوسط shahruz » شنبه فروردین 28, 89 9:44 am

الان که همه موسسات مالی دارن بانک می شن! بانک سینا , بانک انصار و به زودی بانک مهر البته نرخ سود موسسه های اعتباری بیشتر از سود بانک های رسمیه ولی مردم به خاطر ریسکش کمتر سراغشون میرن
shahruz

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 28, 89 9:39 am

پستتوسط fekrinejat » جمعه مهر 15, 89 12:58 am

هر موسسه تا موسسه دیگه فرق میکنه چون قانونی از طرف بانک مرکزی برای یکسان سازی سودهاشون وجود نداره ..
fekrinejat

تاريخ عضويت: جمعه مهر 15, 89 12:28 am

پستتوسط ordak » چهارشنبه دی 29, 89 9:04 am

نپرسين هركي هركيه مثلامن به هواي4درصدرفتم موسسه مالي اعتباري مهرسنندج ولي گفتن 7درصده مي خواي بخواه نمي خواي امضابده كه بارضايت خودت منصرف شدي!!!!!!!!!!!!!!!!!
ordak

تاريخ عضويت: چهارشنبه دی 29, 89 8:44 am

پستتوسط javadmozafary » جمعه بهمن 22, 89 7:27 pm

ordak نوشته است:نپرسين هركي هركيه مثلامن به هواي4درصدرفتم موسسه مالي اعتباري مهرسنندج ولي گفتن 7درصده مي خواي بخواه نمي خواي امضابده كه بارضايت خودت منصرف شدي!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام اره منم رفتم موسسه مال و اعتباری فرشتگان گفت سودمون یک ساله 25 درصده داشتم شاخ در میاوردم !!
معلوم نیست چی به چی ؟ هر کی هر جور دوست داشته باشه کار میکنه :!: :!:
javadmozafary

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن 14, 89 3:58 pm

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:15 pm

نرخ سود کوتاه مدت (روز شمار) موسسه ایثارگران 17 درصد میباشد یعنی هر 1 میلیون تومان ماهی 14000 تومان سود داره و نرخ سود بلند مدت 5 ساله این موسسه 22 درصد میباشد به نظر من حساب کوتاه مدت خیلی بهتر میباشد چون هر زمان که بخواهی میتونی پولت رو اضافه یا برداشت کنی در ضمن حسابهای گنجینه بانکها مثل گنجینه سپهر صادرات یا گنجینه یاقوت بانک تجارت یا حساب هفت بانک پارسیان و از این دست حسابها که تبلیغات زیادی هم میکنند هیچکدومشون به سود حساب کوتاه مدت 17 درصد نمیرسه اگر شما یک حساب 17 درصد روزشمار داشته باشید و ماهانه مبلغ مثلا 200000 تومان واریز کنی سود این پول بیشتر از سود حساب گنجینه سپهر میشود پس گول حسابهای گنجینه را نخورید . در مورد اعتماد کردن به موسسه ها خدمتان عرض کنم که تمام موسسه ها از بانک مرکزی مجوز فعالیت میگیرند دوستان عزیز یک مغازه بخواهیید راه بیندازید باید مجوز داشته باشید چه برسه به موسسه با چندین شعبه خیالتان راحت باشد در ضمن موسسه بازنشستگان نیروهای مسلح برای همه اقشار مردم چه نظامی و چه غیر نظامی حساب کوتاه مدت 17 درصد باز میکند اگر میترسید برید این موسسه من خودم 5 سال هستش که در موسسه ایثارگران حساب کوتاه مدت دارم و سود خیلی خوبی هم دارم میگیرم .
hdd

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 29, 89 6:39 pm

پستتوسط farrrzad » چهارشنبه فروردین 24, 90 12:15 pm

سلام hdd میخاستم آدرس یاسایت موسسه ایثارگرانو بدی
farrrzad

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردین 24, 90 12:12 pm

پستتوسط hdd » جمعه فروردین 26, 90 7:37 am

سلام farrzad موسسه ایثارگران هنوز سایت راه اندازی نکرده ولی قراره راه اندازی کنه . آدرس شعبه 9 موسسه ایثارگران شهر ری خ 24 متری (خ رازی) پلاک 215 شماره تلفن 02155907317 .
اگر از این شعبه نمیخواهی استفاده کنی زنگ بزن به شماره تلفن شعبه 9 و آدرس شعب دیگرشون رو بگیر.
راستی حساب 17 درصد رو با موجودی 3 یا 4 میلیون تومان باز میکنند .
hdd

پستتوسط farrrzad » چهارشنبه اردیبهشت 7, 90 10:24 am

من زنگ زدم گفت دیگه اون سودا نیست.کوتاه مدت 6 شده 5 ساله 14 درصد :cry: :cry: :cry:
farrrzad

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردین 24, 90 12:12 pm

پستتوسط hdd » چهارشنبه اردیبهشت 7, 90 2:21 pm

سلام دوست عزیز
من پیگیری کردم و حرف شما درست است جدیدا این اتفاق افتاده اما حسابهایی که قبلا 17 درصد باز شده اند همان 17 درصد میمانند .
من به دیگر موسسه ها و بانکها سر زدم در حال حاظر فقط موسسه قوامین برای تمام پرسنل نیروهای مسلح و بازنشسته اعم از سپاه و ارتش و ناجا حساب کوتاه مدت 17 درصد (زرین) باز میکند در ضمن برای خانواده های آنها هم مثل پدر و مادر و خواهر و ... هم این حساب را باز میکنند . پیشنهاد میکنم اگر در خانواده شما فرد نظامی وجود دارد به واسطه ایشون این حساب را باز کنید مدارک خاصی هم نیاز نیست فقط کارت شناسایی یا کارت بازنشستگی پرسنل نیاز میباشد . برای اطمینان با این موسسه تماس بگیرید .
hdd

بعدي

بازگشت به نرخ سود

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان