نرخ سود کدوم بانک بیشتر هست؟

مباحث مربوط به نرخ سود موسسات و بانک های دولتی و خصوصی

Re: نرخ سود کدوم بانک بیشتر هست؟

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:14 pm

نرخ سود کوتاه مدت (روز شمار) موسسه ایثارگران 17 درصد میباشد یعنی هر 1 میلیون تومان ماهی 14000 تومان سود داره و نرخ سود بلند مدت 5 ساله این موسسه 22 درصد میباشد به نظر من حساب کوتاه مدت خیلی بهتر میباشد چون هر زمان که بخواهی میتونی پولت رو اضافه یا برداشت کنی در ضمن حسابهای گنجینه بانکها مثل گنجینه سپهر صادرات یا گنجینه یاقوت بانک تجارت یا حساب هفت بانک پارسیان و از این دست حسابها که تبلیغات زیادی هم میکنند هیچکدومشون به سود حساب کوتاه مدت 17 درصد نمیرسه اگر شما یک حساب 17 درصد روزشمار داشته باشید و ماهانه مبلغ مثلا 200000 تومان واریز کنی سود این پول بیشتر از سود حساب گنجینه سپهر میشود پس گول حسابهای گنجینه را نخورید . در مورد اعتماد کردن به موسسه ها خدمتان عرض کنم که تمام موسسه ها از بانک مرکزی مجوز فعالیت میگیرند دوستان عزیز یک مغازه بخواهیید راه بیندازید باید مجوز داشته باشید چه برسه به موسسه با چندین شعبه خیالتان راحت باشد در ضمن موسسه بازنشستگان نیروهای مسلح برای همه اقشار مردم چه نظامی و چه غیر نظامی حساب کوتاه مدت 17 درصد باز میکند اگر میترسید برید این موسسه من خودم 5 سال هستش که در موسسه ایثارگران حساب کوتاه مدت دارم و سود خیلی خوبی هم دارم میگیرم .
hdd

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 29, 89 6:39 pm

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:16 pm

p
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط hdd در يکشنبه فروردین 14, 90 7:22 pm .
hdd

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:17 pm

p
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط hdd در يکشنبه فروردین 14, 90 7:21 pm .
hdd

پستتوسط hdd » يکشنبه فروردین 14, 90 7:19 pm

p
hdd

پستتوسط puyandegan » شنبه اردیبهشت 3, 90 1:30 pm

با سلام
با توجه به ابلاغ بسته سیاستی-نظارتی بانک مرکزی درابتدای سال 1390 به کلیه بانکهای دولتی،خصوصی و موسسات مالی و اعتباری،کلیه آنها می بایست سودهای یکسانی به سپرده ها ÷رداخت کنند که به عنوان مثال برای سپرده های کوتاه مدت عادی 6 درصد سالیانه و سپردهای بلند مدت یکساله 12.5 درصد می باشد و تنها تفاوتی که می تواننده داشته باشند مزایایی است که به شما اختصاص میدهند. به عنوان مثال بانک سامان و پاسارگاد تا 70 درصد سپرده های بلند مدت،به شما کارت اعتباری با سود 12 درصد اعطا می نمایند.
@@@@@@@@@41538@@@@@@@@@@
puyandegan

تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 1:12 pm

پستتوسط hdd » يکشنبه اردیبهشت 4, 90 11:03 am

داداش از این دستورات همیشه بانک مرکزی میده اما موسسه ها و تعاونی های زیادی هستند که این قوانین رو رعایت نمیکنند در ضمن بعضی بانکها هم مثل بانک قوامین حساب کوتاه مدت 17 درصد برای پرسنل نیروی انتظامی و خانواده های آنها باز میکند من بانکهای دیگری را هم میشناسم که به طریق مختلف از این دست حسابها باز میکنند نمیگم که این دستورات رعایت نمیشه منظورم اینه که مثلا 80 درصد رعایت میکنند و ظاهرا طبق دستورالعمل سود دهی میکنند .
hdd

پستتوسط folira81 » شنبه اردیبهشت 17, 90 1:10 pm

دوستان عزيز ،

با وجود اين بسته هاي نظارتي كه البته سال 89 براي اولين بار اومد با اين حال موسسه هاي مالي و اعتباري مجاز سودهايي خارج از بسته ارائه ميكنند.موسسه هاي ايثارگران ، عسكريه و موسسه مالي و اعتباري مهر (يا همان بانك مهر اقتصاد) از جمله اين موسسات هستند كه اگر به شعب مراججعه كنيد ميفهميد چه خبره نه از راه هاي ديگه !

مهر در حال ححاضر به سپرده چهار ماهه بيش از 15 درصد سود ميده كه خارج از بسته نظارتي هست ...من فكر ميكنم بين موسسات مهر معتبرترين هست و بين بانكهاي خصوصي هم پاسارگاد بهترين براي امور مرنبط با سرمايه
folira81

تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 17, 90 1:05 pm

پستتوسط puyandegan » شنبه اردیبهشت 24, 90 4:38 pm

سلام
از دوستان كسي درباره ميزان سود سپرده هاي موسسه فرشتگان خبر داره؟؟
ميدونيم كه هنوز بيشتر موسسات سود قانوني را رعايت نميكنند و بيشتر ميدهند.
لطفا در صورت اطلاع نرخ همه سپرده ها اعم از كوتاه مدت و بلند مدت 1 تا 5 ساله را بيان كنيد.
ممنون
@@@@@@@@@41538@@@@@@@@@@
puyandegan

تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 1:12 pm

پستتوسط MOHEGH » چهارشنبه خرداد 4, 90 7:33 pm

نرخ سود همه بانك ها يكيه ولي بعضي از بانك ها طرح هاي سودده ديگري هم دارند :D
MOHEGH

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 1, 90 6:31 pm

پستتوسط mohsen86 » سه شنبه مرداد 18, 90 12:28 pm

اگه کسی از دوستان بانک ملی حساب "پی ال اس" سپرده گذاری کرده لطف کنه بگه شرایطش چجوریه؟؟
پرداخت سود ماهانه است مثل سایر بانک ها یا خیر؟
حدودا چند درصد سود میدن؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
mohsen86

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 18, 90 11:33 am

قبليبعدي

بازگشت به نرخ سود

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان