**اسامی قبول شدگان بانک سامان**

استخدام بانک ها موسسات و سازمان ها

Re: **اسامی قبول شدگان بانک سامان**

پستتوسط مریم 1987 » سه شنبه تیر 29, 95 9:40 pm

سابقه کاریم 5 سال شد ... :D
مریم 1987

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 18, 89 10:59 am

پستتوسط hirad11 » چهارشنبه تیر 30, 95 5:10 pm

[quote="مریم 1987"]سابقه کاریم 5 سال شد ... :D[/میشه بگی چه منابعی خوندی ک قبول شدی؟

ممنن می شم کمکم کنی
" انا عند المنکسره قلوبهم"؛ من همدم قلب های شکسته هستم)، یعنی انسان دل شکسته در پیشگاه خداوند دارای جایگاه ویژه ای است و مورد توجه خداوند می باشد و دعا و نفرین انسان دل شکسته خیلی زود اثر می بخشد.
hirad11

تاريخ عضويت: شنبه آبان 16, 94 12:28 pm

پستتوسط M@soud » پنج شنبه تیر 31, 95 11:16 pm

hirad11 نوشته است:
مریم 1987 نوشته است:سابقه کاریم 5 سال شد ... :D[/میشه بگی چه منابعی خوندی ک قبول شدی؟

ممنن می شم کمکم کنی

سلام
اجازه بدین من کمکتون کنم :)
من کارمند بانک نشدم هنوز اما به یاری خدا تا3 سال دیگه(ارشد+سربازی) میشم.
الان تو بین همکلاسام بالا10 نفر کارمند بانک هستن بازرس ارشد / رئیس شعبه / اعتبارات و ....
اینو با نهایت اطمینان بهت میگم همشون بی سوادن البته همکلاسای خودمو منظورمه چندتاشون حتی بلد نیستن یه اسم به word اضافه کنن یا یه اسلاید power point بسازن.جالبه همشون میگن ما هم آزمون دادیم هم مصاحبه میدونم دادین اما چطور آزمونو مصاحبه ای :lol:
حالا کمک من : تا میتونی علم خودتو تو زمینه ای که تحصیل کردی قوی کن که وقتی میری اونجا واسه مصاحبه کم نیاری هرچی پرسیدن کامل و با لبخند جواب بدی ;) مصاحبه فرمالیتس مث آزمون (البته در 95درصد اوقات به کسی بر نخوره :) )
اما وقتی ببینن واقعا به درد کار میخوری نمیتونن ردت کنن.
موفق باشی
M@soud

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردین 10, 94 11:13 pm

پستتوسط hirad11 » شنبه مرداد 2, 95 9:50 am

سلام
الان تو بین همکلاسام بالا10 نفر کارمند بانک هستن بازرس ارشد / رئیس شعبه / اعتبارات و ....
اینو با نهایت اطمینان بهت میگم همشون بی سوادن البته همکلاسای خودمو منظورمه چندتاشون حتی بلد نیستن یه اسم به word اضافه کنن یا یه اسلاید power point بسازن.جالبه همشون میگن ما هم آزمون دادیم هم مصاحبه میدونم دادین اما چطور آزمونو مصاحبه ای :lol:
حالا کمک من : تا میتونی علم خودتو تو زمینه ای که تحصیل کردی قوی کن که وقتی میری اونجا واسه مصاحبه کم نیاری هرچی پرسیدن کامل و با لبخند جواب بدی ;) مصاحبه فرمالیتس مث آزمون (البته در 95درصد اوقات به کسی بر نخوره :) )
موفق باشی[/quote]

ممنون از کمکت.........اره منم اینارو می دونم اما به نظرم اگه خدا بخواد و اگه واقعا خوده ادم هم تلاش کنه می شه..

الان بانک مهر استخدامی گذاشته فقط مرد می گیره پس دخترا چی اخه..........
" انا عند المنکسره قلوبهم"؛ من همدم قلب های شکسته هستم)، یعنی انسان دل شکسته در پیشگاه خداوند دارای جایگاه ویژه ای است و مورد توجه خداوند می باشد و دعا و نفرین انسان دل شکسته خیلی زود اثر می بخشد.
hirad11

تاريخ عضويت: شنبه آبان 16, 94 12:28 pm

پستتوسط M@soud » يکشنبه مرداد 3, 95 3:08 pm

hirad11 نوشته است:سلام
موفق باشی

ممنون از کمکت.........اره منم اینارو می دونم اما به نظرم اگه خدا بخواد و اگه واقعا خوده ادم هم تلاش کنه می شه..

الان بانک مهر استخدامی گذاشته فقط مرد می گیره پس دخترا چی اخه..........[/quote]

این تقسیم نیروها خودش دلایل داره که چه موقع خانم بگیرن چه موقع آقا درحال حاضر جمعیت آقایون تحصیل کرده بیکار از خانم ها بیشتر شده و آزمایشگاه ها و خیلی جاهای دیگه معمولا از خانما استفاده میکنن .
و یه عده آقایون (نمونش خودم) بخاطر دوسال سربازی کلی موقعیت شغلی از دست میدیم پس حق هست که بعضی استخدامی ها فقط مرد بگیره ;)
بله خواستن توانستن است حتی وقتی بند "پ" ندارید.
ان شاءالله موفق باشید.
M@soud

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردین 10, 94 11:13 pm

پستتوسط مریم 1987 » چهارشنبه تیر 28, 96 7:28 pm

مریم 1987 نوشته است:سابقه کاریم 5 سال شد ... :D

چقدر زود یکسال دیگه هم گذشت و سابقه کاری من 6 سال شد :)
مریم 1987

پستتوسط Melody47 » يکشنبه آبان 21, 96 10:03 am

مریم 1987 نوشته است:سابقه کاریم 5 سال شد ... :D

سلام مریم جان بنده پست های قبلی شما رو‌مطالعه کردم و متوجه شدم چند سال پیش ازمون استخدام بانک مرکزی شرکت کرده بودید... راستش دارم برای آزمون استخدامی بانک مرکزی میخونم ولی نمیدونم چه درس هایی تو آزمون میاد اگر پیام من رو دریافت کردی لطفا جواب بده ممنونم
Melody47

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 21, 96 8:32 am

پستتوسط مریم 1987 » دوشنبه آذر 6, 96 8:25 pm

سلام melody47 عزیز
بله شرکت کردم و قبول هم شدم ... ولی به دلایلی توی بانک سامان موندم اون موقع تازه سابقه ام 6 ماه شده بود!! ولی من خودم قبل از شرکت در آزمون بانک مرکزی مطالعه ای نداشتم و الانم بعد از گذشت 6 سال چیز زیادی از سوالاتش یادم نیست :|
مریم 1987

پستتوسط truelove24 » يکشنبه بهمن 7, 97 8:09 pm

نازنين نوشته است:
royan نوشته است:ما که قبول نشدیم تبریک میگم نازنین جان ایشالا مصاحبه هم قبول میشی ازمون چه جوری داده بودی ؟

من واسه ارشد مي خوندم آزمون بانك سامان 1هفته بعد ار آزمون ارشد بود سوالات تخصصي سامان از 50 تا سوال 45تاشو با اطمينان زدم چون از منابع ارشد بود همش واسم تكراري بود عين همون سوالات اومده بود هوشش هم فكر ميكنم 12 سوال بود كه 10 تاشو مي دونم درست زدم.بعد آزمون روزنه اميدي داشتم كه زنگ بزنن واسم.

سلام عزیزم ....میشه بگید ک برای ارشد چه منابعی خوندی ک توی ازمون هم موثربود برات ؟
truelove24

تاريخ عضويت: يکشنبه بهمن 7, 97 7:54 pm

پستتوسط مریم احمدی » سه شنبه مهر 16, 98 10:27 pm

سلام
تبریک میگم به تمام دوستانی که قبول شدن، کسی میدونه تعداد قبول شده ها چند نفره؟
مریم احمدی

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 16, 98 9:52 pm

قبلي

بازگشت به استخدام و بازارکار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان