بنر

بنر
موبایل بانک ملت
 
موبایل بانک ملت (همراه بانک ملت)

بانک ملت در راستای نیل به اهداف تعیین شده جهت گسترش و توسعه بانکداری الکترونیکی، " سبد همراه بانک ملت" را شامل دو محصول"بانکداری اینترنتی از طریق GPRS" و " بانکداری الکترونیکی از طریق SMS (پیامک) "، قابل ارائه به دارندگان هر یک از حسابهای الکترونیک این بانک ارائه نموده است.
1ـ بانکداری اینترنتی از طریق (GPRS (General Packet Radio Service
دارنده تلفن همراه پس از فعال نمودن این سرویس بر روی هر یک از حسابهای الکترونیک خود نزد بانک ملت می تواند در هر منطقه مکانی و در هر لحظه زمانی که امکان برقراری ارتباط GPRS از طریق اپراتور ارائه دهنده سرویس وجود داشته باشد، خدمات مرتبط با حسابهای الکترونیک خود را به شرح ذیل دریافت نماید:

*انتقال و حواله وجه فی مابین حسابهای الکترونیک خود و دیگران.
*تائید مبلغ چک.
*پرداخت قبوض.
*اعلام مانده و سه گردش آخر.
*خدمات مرتبط با حساب ملت کارت هوشمند و ...
بدین وسیله منظور سایت ویژه خدمات اینترنتی از طریق GPRS به نشانی https://mbanking.bankmellat.ir طراحی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و دارنده تلفن همراه با استفاده از سرویس GPRS و امکانات این سایت، می تواند در حداقل زمان و با حداکثر سرعت نسبت به دریافت خدمات مورد نیاز اقدام نماید.
2ـ بانکداری الکترونیکی از طریق SMS (پیامک):
در این خصوص اقدامات لازم جهت طراحی و تولید نرم افزاری تحت زبان برنامه نویسی جاوا (Java) ویژه تلفن همراه صورت پذیرفته که متقاضیان با استفاده از آن قادر می باشند، خدمات متنوعی به شرح ذیل دریافت نمایند:

*انتقال و حواله وجه فی مابین حسابهای الکترونیک خود و دیگران.
*تائید مبلغ چک.
*بروز رسانی حسابهای الکترونیکی صاحب حساب به نحویکه شماره و نوع هر حساب به تفکیک نمایش داده می شود..
*ارائه خدمات مرتبط با مانده و سه گردش آخر.
*پرداخت قبوض.
*بایگانی (آرشیو) پیامهای دریافت شده و رسید مرتبط با حواله های ارسالی در سیستم.

خدمات ویژه حساب جام از طریق پیام کوتاه تلفن همراه (SMS):
علاوه بر خدمات یادشده سرویس خدمات ویژه حساب جام از طریق پیام کوتاه تلفن همراه از سال 82، به مشتریان ارائه می گردد.
در این خصوص مشتری می تواند پس از مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب جام و تکمیل نمونه درخواست استفاده از خدمات ویژه تلفن همراه (SMS)، پاکت رمز عبور خود را دریافت نماید. پس از انجام اقدامات فوق خدمت مورد نظر حداکثر تا پایان همان روز با ارسال پیام خوش آمد گویی جهت مشترکین امکان پذیر می باشد.

*دریافت مانده
*دریافت سه گردش آخر حساب.
*اعلام چک برگشتی.
*اعلام مانده صبحگاهی.
*پرداخت قبوض تهران
*اعلام وضعیت سند و گردش بخصوص.
شماره 09122138288 جهت دارندگان تلفن همراه شرکت تالیا
شماره 200033 جهت دارندگان تلفن همراه شرکت ارتباطات سیار
 
 
پرداخت از طریق همراه بانک ملت (موبایل بانک):
با عنایت به اینکه هم اکنون در اکثر گوشی های تلفن همراه امکان نصب نرم افزارهای جانبی وجود دارد، در این راستا مشتریان بایستی پس از فعال سازی سرویس مورد بحث و دریافت رمز عبور از شعبه افتتاح کننده حساب با مراجعه سایت اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir و با کلیک بر روی گزینه ورود به بانکداری اینترنتی و انتخاب ورود به سایت همراه بانک ملت نسبت به دریافت نرم افزار مربوطه و کلید تبادل (رمز 16 رقمی) اقدام نمایند .
خاصر نشان می سازد پس از نصب این نرم افزار در گوشی تلفن همراه، آیکون برنامه به لیست برنامه های موجود در گوشی اضافه خواهد شد. در این راستا مشتریان محترم جهت اجرای برنامه بایستی بر روی آیکون " همراه بانک ملت" کلیک نمایند.
شایان ذکر است در اولین اجرای برنامه بایستی تنظیماتی که در صفحه نمایش تلفن همراه ظاهر می گردد، توسط مشتریان محترم تکمیل و سپس نصب به ذخیره سازی تنظیمات اقدام نمایند. تنظیمات اشاره شده عبارتند از رمز همراه بانک (رمز4 رقمی که به هنگام فعال سازی سرویس توسط شعبه به مشتری ارائه گردیده است) و تکرار رمز یاد شده، کلید تبادل (رمز 16 رقمی که از سایت پیامک بانک ملت اخذ گردیده است):

مراحل پرداخت قبوض از طریق همراه بانک ملت (موبایلبانک):

• انتخاب آیکون همراه بانک ملت
• درج رمز عبور(4 رقمی)
• انتخاب گزینه"ورود "(Option)
• انتخاب منوی پرداخت قبوض
• انتخاب حساب مورد نظر جهت پرداخت قبض
• انتخاب گزینه ادامه
• ورود شناسه قبض
• ورود شناسه پرداخت
• ورود مبلغ قبض
• انتخاب گزینه ادامه
• انتخاب گزینه ارسال
• تایید ارسال با انتخاب Yes
• دریافت SMS تاییدپرداخت قبض از سوی بانک

برنامه های آتی بانک ملت در خصوص پرداخت غیر حضوری قبوض بانک ملت در جهت اهداف عالیه خود مبنی بر گسترش فرهنگ بانکداری الکترونیک قصد دارد امکان پرداخت غیر حضوری قبوض را از طریق پایانه های خودپرداز، پایانه های POS فروشگاهی، همراه بانک ملت و همچنین پرداخت قبوض بوسیله کارتهای بانکی صادره سایر بانکهای عضو شبکه شتاب از طریق سایت اینترنتی خود را در آینده ای نزدیک فراهم آورد.
بر این اساس شما مشتریان گرامی قادر خواهید بود پس از بهره برداری از سرویسهای یاد شده نسبت به پرداخت غیر حضوری قبوض خود اقدام نمایید.
• پرداخت قبوض از طریق پایانه های خودپرداز و POS فروشگاهی
این سرویس بگونه ای طراحی گردیده است که دارندگان تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب قادر خواهند بود قبوض خود را از طریق پایانه های POS فروشگاهی و خودپرداز این بانک پرداخت نمایند.
• پرداخت قبوض دارندگان کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از طریق سایت اینترنتی بانک ملت
حسب تمهیدات اندیشیده شده بزودی دارندگان کارتهای سایر بانکهای عضو شبکه شتاب نیز قادر به پرداخت قبوض خود (آب، برق، گاز و... ) از طریق سایت اینترنتی بانک ملت خواهند بود.
 

► اس ام اس بانک ملت
اینترنت بانک ملت ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 850 مهمان آنلاین داریم