ثبات بازار ارز و سکه در چهاردهمین روز بهار

در حالی که چند روز به پایان تطعیلات نوروزی و بازگشایی بازار ارز و سکه و طلا و رونق مجدد این بازارها باقی مانده، در چهاردهمین روز بهار ثبات قیمت ها بر بازار ارز حاکم بوده و دلار بین ۱۳ تا ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان داد و ستد می شود.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنکر، بر اساس اعلام صرافی‌های بانکی در ۱۴ فروردین، دلار به نرخ ۱۳ هزار تا ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شده و به قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رسد.
در بازار امروز هر یورو ۱۵هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می شود و ۱۵هزار و ۲۰۰تومان به فروش می رسد.
همچنین در بازار آزاد پوند به نرخ ۱۷هزار و ۴۷۶ تومان، درهم ۳هزار و ۶۴۸ تومان، لیر ۲هزار و ۴۰۷ تومان، یوان چین هزار و ۹۹۶ تومان، دلار استرالیا ۹هزار و ۵۰۹ تومان و ... داد و ستد می شود.
هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار امروز ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان، طلای ۲۴ عیار نیز ۵۵۹هزار تومان داد و ستد می شود و هر مثقال طلا به عنوان مبنای قیمت ها یک میلیون و ۸۶۳ هزار تومان قیمت دارد.
با وجود تعطیلات نوروزی، بازار ارز و سکه و طلا تقریبا در این ایام به کار خود ادامه داد و حتی در روزهای تعطیل برخی داد و ستدها در این بازارها انجام شد. البته انجام رسمی معاملات در این بازارها از روز شنبه ۱۷ فروردین ماه خواهد بود و باید دید قیمت ها همچنان ثابت باقی می مانند و آرامش بازار ادامه دار خواهد بود یا خیر؟

 

بیشتر بخوانید:


جشنواره عصر جدید به پرداخت ، ویژه کلیه مشتریان نظام بانکی


نرخ ارز ثابت ماند


کاهش نرخ ۲۶ ارز/ قیمت پوند افزایش یافت

► تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست؟
نرخ ارز ثابت ماند ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 330 مهمان آنلاین داریم