ثبات بازار ارز و سکه در چهاردهمین روز بهار

در حالی که چند روز به پایان تطعیلات نوروزی و بازگشایی بازار ارز و سکه و طلا و رونق مجدد این بازارها باقی مانده، در چهاردهمین روز بهار ثبات قیمت ها بر بازار ارز حاکم بوده و دلار بین ۱۳ تا ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان داد و ستد می شود.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنکر، بر اساس اعلام صرافی‌های بانکی در ۱۴ فروردین، دلار به نرخ ۱۳ هزار تا ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شده و به قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رسد.
در بازار امروز هر یورو ۱۵هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می شود و ۱۵هزار و ۲۰۰تومان به فروش می رسد.
همچنین در بازار آزاد پوند به نرخ ۱۷هزار و ۴۷۶ تومان، درهم ۳هزار و ۶۴۸ تومان، لیر ۲هزار و ۴۰۷ تومان، یوان چین هزار و ۹۹۶ تومان، دلار استرالیا ۹هزار و ۵۰۹ تومان و ... داد و ستد می شود.
هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار امروز ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان، طلای ۲۴ عیار نیز ۵۵۹هزار تومان داد و ستد می شود و هر مثقال طلا به عنوان مبنای قیمت ها یک میلیون و ۸۶۳ هزار تومان قیمت دارد.
با وجود تعطیلات نوروزی، بازار ارز و سکه و طلا تقریبا در این ایام به کار خود ادامه داد و حتی در روزهای تعطیل برخی داد و ستدها در این بازارها انجام شد. البته انجام رسمی معاملات در این بازارها از روز شنبه ۱۷ فروردین ماه خواهد بود و باید دید قیمت ها همچنان ثابت باقی می مانند و آرامش بازار ادامه دار خواهد بود یا خیر؟

 

بیشتر بخوانید:


جشنواره عصر جدید به پرداخت ، ویژه کلیه مشتریان نظام بانکی


نرخ ارز ثابت ماند


کاهش نرخ ۲۶ ارز/ قیمت پوند افزایش یافت

► تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست؟
نرخ ارز ثابت ماند ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 381 مهمان آنلاین داریم