بنر

بنر
اینترنت بانک پارسیان
آدرس دسترسی به اينترنت بانك پارسیان

https://pib724.com/webbank/login.html

با استفاده از خدمات اینترنت بانک بانك پارسیان می توانید بدون نياز به مراجعه حضوري به شعبه، اطلاعات مربوط به حساب‌هاي خود را به صورت لحظه‌اي در اختيار داشته و از راه دور به كنترل و مديريت امور مالي خود بپردازيد.
برای استفاده از خدمات اينترنتي بانك پارسیان يك دستگاه رايانه و امكان اتصال به شبكه اينترنت (از طريق مودم و خط تلفن، خطوط اينترنت پرسرعت ADSL، ... يا هر نوع ارتباط ديگري نياز داريد.

نحوۀ فعال کردن سرویس اینترنت بانک پارسیان
دارندگان كليه حساب‌هاي بانك پارسیان (جاري، قرض‌الحسنه، سرمايه‌گذاري، ...) مي‌توانند از اين امكان استفاده كنند. براي آغاز به استفاده از سيستم بانكداري اينترنتي بانك پارسیان كافي است تا به شعبه‌اي كه نزد آن حساب داريد مراجعه كرده و فرم درخواست فعال شدن سيستم بانكداري اينترنتي را تكميل نماييد.
يك دستگاه رايانه و امكان اتصال به شبكه اينترنت (از طريق مودم و خط تلفن، خطوط اينترنت پرسرعت ADSL، ... يا هر نوع ارتباط ديگري) ساز و كاري است كه براي استفاده از خدمات اينترنتي بانك پارسیان به آن نياز داريد.

امكانات سيستم اینترنت بانک پارسیان
• اطلاع از موجودي لحظه ای هريك از حساب‌هاي خود نزد بانك پارسیان
• مشاهده صورتحساب عملكرد حساب‌هاي خود بر روي نمايشگر ذخیره آن با فرمت های مختلف
• انتقال پول از حساب خود به حساب ديگري در بانك پارسیان
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA دريافت صورتحساب از پست الكترونيكي
سيستم E-mail Message System) EMS) يكي از سيستم هاي اطلاع رساني بانك پارسيان مي باشد كه از طريق آن مي توان انواع گزارشات مربوط به صورتحساب و تراكنش هاي انجام شده روي حساب را بصورت الكترونيكي به آدرس مورد نظر مشتري ارسال نمود.

تكميل فرم " تقاضاي ارائه سرويس اطلاع رساني پست الكترونيكي" توسط شعبه در اختيار مشتريان متقاضي قرار گرفته و مشتري باتوجه به شرايط مندرج در فرم اقدام به تنظيم و امضاء آن مي نمايد. پس از امضاء فرم و تأييد آن توسط رئيس شعبه سرویس مزبور برای مشتری فعال خواهد شد.

► بانکداری الكترونيك بانک پارسیان
تلفن بانک پارسیان ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1197 مهمان آنلاین داریم