بنر

شرکت هایی که کار کردن در آنها آرزوی خیلی هاست

سه شنبه ، 21 خرداد 1392 ، 03:10

استخدام در یک مجموعه موفق و صاحب نام آرزوی خیلی هاست در این گزارش فهرستی از بهترین شرکت ها که خیلی ها در پی استخدام در آنها هستندرا می بینید.
BMW

ب ام و، در طول سه سال گذشته ۱۵ کارفرمای خوب داشته است. این کمپانی برای مهندسان مشتاق و بلندپرواز بهترین مکان محسوب می شود. BMW تنها شرکت غیر تکنولوژی است که در فهرست یونیورسام به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر که مهندسان دوست دارند برای آن کار کنند، قرار دارد. ب ام و یکی از با ارزش ترین برندهای دنیا است و کلاس بالا، عملکرد و استایل عالی نیز دارد. کیفیت و کلاس این کمپانی به گونه ای است که خیلی ها افتخار می کنند برای آن کار کنند. این کارخانه در طول ماه های گذشته درآمد خوب و حدود ۱۶ درصد سود خالص داشته است.
LOréal

در ۹ ماه نخست سال ۲۰۱۲ میلادی، اورئال اعلام کرد حدود ۱۰.۹ درصد رشد فروش نسبت به دوره مشابه در سال گذشته داشته است. مدیر عامل و مدیر اجرایی این شرکت دلیل فروش بالای این شرکت لوازم آرایش را خلاقیت آن دانسته است که در سال ۲۰۱۱ میلادی نیز در میان ۱۰۰ کمپانی خلاق دنیا قرار داشت.

Apple

 

اینتربرند، شرکت اپل را در مقام دومین برند ارزشمند دنیا و پس از کوکاکولا رتبه بندی کرده است که بیش از ۷۶ میلیارد دلار ارزش دارد. البته BrandZ ارزش کمپانی اپل را حدود ۱۸۳ میلیارد دلار تخمین زده است که گران ترین شرکت دنیا می شود. کارمندان اپل از اینکه آنجا کار می کنند بسیار خرسند و مفتخر هستند. به گفته Glassdoor، اپل دهمین کمپانی آمریکایی است که کارمندان آن بسیار راضی هستند و آن را بهترین مکان برای کار می دانند. این کمپانی با فروش آی فون و آی پدهای خود در طول ۵ سال گذشته حدود ۲۰۰ درصد رشد فروش داشته است.

.● Goldman Sachs

Goldman Sachs ، بانکی است که به کارمندان خود حقوق بالایی می دهد. در شش ماه نخست سال ۲۰۱۲ میلادی، این بانک به طور میانگین حدود ۲۲۵۷۸۹ دلار به هر کارمند خود حقوق داده است. به همین دلیل، در لیست بهترین و محبوب ترین شرکت های دنیا برای کار قرار دارد.کوکاکولا

کوکاکولا یک برند بسیار مشهور است که همه نوشابه های آن را می شناسند. ارزش این کمپانی نامدار حدود ۷۸ میلیارد دلار آمریکا و نام آن بیش از هر برند و شرکت دیگری در جهان شناخته شده و معروف است. کارمندان این شرکت نیز از امکانات و محیط خوب این شرکت که در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا شعبه دارد بسیار راضی و خرسند هستند و خوبی این شرکت را می توان در رشدی که همیشه در طول ۵۰ سال گذشته داشته است به خوبی درک کرد.
J.P. Morgan

این موسسه در بحران اقتصادی و رکود وضعیت املاک در آمریکا توانست به خوبی روی پای خود بایستد و ورشکست نشود. این موسسه خیلی قوی تر از دیگر بانک ها خود را نشان داده است. هنگامی که دیگر بانک ها در طول بحران اقتصادی دچار وضعیت نابسامانی شدند، J.P. Morgan رشد بیشتری کرد. در خلال سیاست های مالی سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲، این موسسه آمار خود را تا ۶۵ هزار افزایش داد. مردم برای این موسسه بانکی و سرمایه گذاری ارزش بسیاری قائل هستند و دوست دارند در آنجا مشغول به کار شوند.

PricewaterhouseCoopers

در طول سه سال گذشته، کمپانی PricewaterhouseCoopers به عنوان یکی از محبوب ترین شرکت ها در میان دانشجویان تجارت بوده است. این موسسه یکی از یکصد کمپانی برتر دنیا نیز شناخته شده است. یکی از دلایل محبوبیت زیاد این شرکت این است که در روزهای تعطیل حقوق خوبی پرداخت می کند و برای مادران باردار نیز برنامه های خوبی دارد. کارمندان دوست دارند در این شرکت کار کنند زیرا شرکت برای آنها ارزش و اعتبار بسیاری قائل است.
Ernst & Young

کمپانی Ernst & Young یکی از چهار موسسه اعتباری بزرگ جهان است اما این شرکت صنایع متنوع و بسیاری را تحت پوشش دارد از جمله باید به بانک ها، صنعف نفت، تکنولوژی، املاک و ... اشاره کرد. Ernst & Young به دیگر کمپانی ها کمک می کند تا مالیات و نیازهای اصلی خود را پرداخت و برطرف کنند و مشاوره های سودمندی به کمپانی های مختلف جهان همچون برزیل، چین، هند و آفریقا می دهد. در سال ۲۰۱۲ میلادی مجله فوربس این کمپانی را به عنوان بهترین موسسه اعتباری دنیا معرفی کرد.
Deloitte

در طول سه سال گذشته، Deloitte یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت هایی بوده است که کارمندان آرزوی کار در آنجا را دارند. این موسسه که به دیگر شرکت ها مشاوره های سودمند می دهد، بیش از ۵۶ هزار کارمند در سراسر دنیا دارد و ارزش و اعتبار آن حدود ۱۳ میلیارد دلار در ایالت متحد آمریکا است. به گزارش فورچون، Deloitte یکی از یکصد برند مطرح دنیا برای استخدام است.

مایکروسافت

در کنار اپل، گوگل و موسسه ماشین های تجاری بین المللی، موسسه مایکروسافت یکی از ۵ برند برتر دنیا برای استخدام است. این کمپانی با ارائه محصولاتی همچون ویندوز، ایکس باکس، اسکایپ، آفیس و ... میان دانشجویان و علاقه مندان فناوری محبوبیت ویژه ای دارد. از سال ۱۹۹۸ میلادی، مایکروسافت هر ساله در فهرست بهترین شرکت ها برای کار و استخدام قرار دارد. سهام این کمپانی در طول ۱۲ ماه گذشته حدود ۱۳.۸ درصد افزایش داشته است.
Procter & Gambleاین کمپانی که تولید کننده خمیردندان Crest و پودر رختشویی Tide است و بسیاری محصولات بهداشتی و آرایشی دیگر، موقعیت های بسیاری خوبی برای فارغ التحصیلان در بخش های مختلف است. این شرکت در ماه فوریه اعلام کرده است قصد دارد حدود ۵۷۰۰ موقعیت کاری را در طول ۴ سال آینده کاهش دهد تا بتواند حدود ۱۰ میلیارد دلار از هزینه هایش را کاهش دهد.
KPMG

KPMG برای سومین سال متوالی است که به عنوان یکی از بهترین شرکت ها برای کار و استخدام معرفی می شود. این شرکت دومین شرکت محبوب دانشجویان است. مدیر آن، مایکل اندرو می گوید: «جذب فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه ها باعث کشف استعدادهای برتر و استفاده از مهارت های خوب آنها در راستای موفقیت بیشتر است.»این شرکت از ممیزی، مشاور و خدمات مالیاتی خود در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی حدود ۲۰ میلیارد دلار درآمد داشته است.

گوگل

گوگل یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت ها برای کارمندان است و ۴ سال متمادی است که این لقب را با خود دارد. در فهرست بهترین شرکت ها برای کار کردنِ مجله فورچون نیز این شرکت در صدر همه شرکت ها قرار دارد. این کمپانی در شعبه اصلی خود انواع تفریحات و سرگرمی ها همچون سالن بولینگ، زمین بولینگ روی چمن و ۲۵ کافه دارد. در این شرکت هیچ محدودیت پوششی وجود ندارد و کارمندان با لباس راحتی هم می توانند پشت میز خود کار کنند. گوگل حدود ۱۲۸۳۳۶ دلار در سال ۲۰۱۲ میلادی به کارمندان خود حقوق داده است.

مرکز توسعه آموزش‎های مجازی پارس

مرکز آموزش مجازی پارس قوی‎ترین مرکز آموزش مجازی در ایران، برگزار کننده دوره‎های آموزشی کوتاه مدت مجازی از راه دور یا همان آموزش الکترونیکی با اعطای مدارک مورد تایید می‎باشد.

اخبارمنتخب بانکی دات آی آر:

 

================

► 10روش براي اينكه رزومه شما مورد توجه قرار گيرد
چطور با مدیران عجیب و غریب کنار بیاییم؟ ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر