بانکی: شرایط استخدام در بانک سامان

شنبه ، 7 دی 1392 ، 05:31

 

شرکت ها و سازمان های مطرح و معروف در سراسر جهان برای استخدام کردن شرایط و معیار های خاص خودشان را دارند که صد البته این معیار ها در توفیق شان تاثیرگذار بوده است.

به گزارش بانکی دات آی آر، شرکت های مطرح به خوبی می دانند که مهمترین سرمایه شرکت های بزرگ نیروی انسانی اش است از این رو سعی می کنند بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو برای آگاهی شما کاربران عزیز می کوشیم در یک سلسله گزارش شرایط عمومی استخدام در شرکت ها و سازمان های مطرح ایران را لیست کنیم:

دوازدهم :بانک سامان

بانک سامان برای تأمين سرمايه‌ انسانی مورد نياز خود، همواره دو سياست استخدامی را دنبال می‌کند:

جذب زبده‌ترين دانش‌آموختگان جوان، به‌عنوان بدنه‌ کارشناسی بالقوه‌ سازمان و پرورش آنان به‌عنوان کارشناسان و مديران آتی بانک؛ و
فراخوانی افراد صاحب‌نظر و مجرب بانکی در سطوح مشاوره، مديريت و اجرا با هدف غنی‌سازی بدنه‌ راهبردی و مديريتی سازمان.

با تدوين و پياده‌سازی خط‌مشی مشتری‌محور بانک سامان در سال ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۱۳۸۹، و نقش کليدی کارکنان در تحقق اين خط‌مشی، بانک سامان می‌کوشد با فراهم کردن زمينه‌های رشد علمی و حرفه‌ای کارکنانش، به انتخاب اول تمامی نيروهای نخبه تبديل شود.
بانک سامان در دوره های زمانی مختلف براساس نیازسنجی های به عمل آمده برای واحدهای ستادی و شعب خود نیروهای مستعد و نخبه را دعوت به همکاری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. طی دوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی فراخوانی برای استخدام، پيوند(لينک) مربوط در همین صفحه فعال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و دسترسی شما عزیزان به صفحات و فرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های استخدامی را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

شرایط عمومی:

1- داشتن تابعيت نظام جمهوری اسلامي ايران.

2- متدين به يکي از اديان رسمي کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامي ايران.

3- عدم سوء پيشينه کيفری.

4- سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخيص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتياد به مواد مخدر.

5- داشتن کارت پايان خدمت وظيفه عمومی يا معافيت دائم قانونی برای متقاضیان آقا.

سایر موارد:

از میان درخواست‌های متقاضیان، افراد واجد شرایط انتخاب و براساس اولویت‌های مورد نیاز بانک، زمان مصاحبه تعیین و صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید لذا خواهشمند است از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری کنید.

درصورتی‌که بانک در هريک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمايشی متوجه عدم رعايت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکميل فرم مربوط از سوی متقاضی استخدام شود ، موضوع استخدام کان لم يکن تلقی خواهد شد.

تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

درصورت تکميل فرم ثبت نام به‌طور کامل و ذخيره اطلاعات از دریافت پیغام «اطلاعات شما به‌طور کامل ثبت گردید» اطمینان حاصل نمایید.

این شرایط از آخرین آگهی استخدام مربوطه اخذ شده و تبعاً در طی زمان و باتوجه به شرایط و نیازها قابل تغییر می‌باشد.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

► 10 کلید طلایی برای موفقیت استخدام شده های تازه کار
بانکی: شرایط استخدام درنیروی انتظامی ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر