چه زمانی دنبال کار تازه بروم؟

دوشنبه ، 23 دی 1392 ، 13:47

 

برای کسانی که در جایی مشغول کارند همیشه این سوال اساسی وجود دارد که تا کی در این کار مشغول کار هستم و کی باید دنبال کار تازه باشم.

به گزارش بانکی دات آی آر، برای اینکه بفهمید چه زمانی باید دنبال کار تازه بگردیم دانستن چند نکته ضروری است:

1.زود خسته می شوید

اگر با وجودی که کارتان چندان سنگین نیست دائما خسته هستید و از همان لحظات اولیه صبح به ساعت زل می زنید که کی وقت کار اداری به پایان می رسد یعنی کارتان را دوست ندارید و قبل از اینکه اخراج شوید باید به دنبال کار جدید بروید.

2. راهی برای پیشرفت نیست

یک کار خوب و یک رئیس ماهر به شما انگیزه می دهد و همیشه این انتظار وجود دارد در شرکت و در کاری که انجام می دهید پیشرفت کنید. اما اگر مدتی است مانند آب راکد شده اید و نه درکارتان پیشرفت می کنید و نه امیدی بر بهبود اوضاع وجود ندارد بهتر است هر چه سریعتر کارتان را ترک کنید.

 

3. بهانه جویی رئیس

اگر رئیستان آدم بهانه جویی است که دائما به نحوه زندگی و فعالیت شما ایراد می گیرد باید بدانید اوضاع دشواری در انتظار است و باید به دنبال کار جدیدی باشید.

4.محیط کار ناسالم و ناسازگار

اگر با همکارانتان ناسازگار هستید و به هیچ عنوان نمی توانید بر روی جنبه های مشترک و مورد توافق طرفین تمرکز کنید نوبت آن است که کارتان را ترک کنید.

5.کارتان را دوست ندارید

اگر به دلیل مسائل اقتصادی و کمی دریافت حقوق کارتان را دوست ندارید، اگر محیط کارتان خسته کننده و ملال آور شد و یا حتی عده ای در کار شما و مشائل شخصی تان دخالت می کنند لازم است کارتان را ترک کنید.

6. رئیستان فکر اخراجتان را دارد

اگر می بینید رئیستان مشکوک شده و به طرز مخفیانه ای به دنبال استخدام نیروهای جدید است یعنی قصد اخراج شما را دارد! به دنبال کار جدید بگردید!!

7.سطح کارتان ارتقا یافته

اگر به دوره های آموزشی رفته اید یا به هرشکلی مهارت هایتان را ارتقا دادید الان وقتش است که یک شغل متناسب با توانایی های جدیدتان انتخاب کنید.

8. پیشنهاد بهتری دارید

اگر پیشنهاد کاری بهتری دارید که شرایط مالی  شما را ارتقا می بخشد و برای آینده تان مفید تر است به فکر کارتازه باشید.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

 

 

► هنری به نام رزومه نویسی
10 نکته که در مصاحبه استخدامی نباید گفت ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر