بنر

بنر
خدمات ارزی بانک رفاه
 
خدمات ارزی بانک رفاه به شرح ذیل است:

افتتاح سپرده هاي قرض الحسنه و مدت دار ارزي
بانک رفاه در زمينه افتتاح کليه حسابهاي جاري، پس انداز و مدت دار ارزي فعال بوده و مشتريان گرامي مي توانند وجوه ارزي خود را نزد اين بانک سپرده گذاري نمايند. شايان ذکر است که به سپرده هاي ارزي مدت دار بر اساس نرخ هاي بين المللي سود تعلق خواهد گرفت.

اعطاي تسهيلات ارزي
به منظور گسترش دامنه فعاليتهاي ارزي و کمک به احداث و راه اندازي پروژه هاي عمراني و مشارکت در امر سازندگي، بانک رفاه تسهيلات ارزي مورد نياز شرکتهاي معتبر را بر اساس ضوابط موجود به اين شرکتها پرداخت مي نمايد.

وصول بروات اسنادي(ارزي)

بانک رفاه در زمينه وصول کليه بروات اسنادي (ارزي) نيز فعال بوده و اين خدمت در کليه شعب ارزي اين بانک در تهران و شهرستانها ارائه مي گردند.

گشایش اعتبارات اسنادی

بانک رفاه در جهت کمک به روند صادرات و واردات کشور و با برقراري خطوط اعتباري ريفاينانس با بانکهاي معتبر اروپايي، آماده ارائه کليه خدمات مربوط به گشايش انواع اعتبارات اسنادي صادراتي و وارداتي در شعب ارزي خود در سراسر کشور مي باشد.

صدور حوالجات ارزي
مشتريان مي توانند وجوه ارزي خود را در حداقل زمان ممکن و با صرف کمترين هزينه به سراسرجهان حواله نموده و حواله هاي ارزي خود را از طريق سيستم سوئيفت با صرف وقت و هزينه کمتر در بانک رفاه دريافت نمايند.اين بانک با برقراري رابطه کارگزاري با بيش از 250 بانک معتبر در سراسر جهان، کليه خدمات مربوط به وصول و ارسال حواله هاي ارزي مشتريان را در شعب خود ارائه مي نمايد.

خريد وفروش ارز
خريد و فروش ارز به نرخ روز در کليه شعب بانک رفاه امکانپذير بوده و مشتريان گرامي اين بانک مي توانند با ارائه مدارک لازم ،ارز مورد نياز خود را براي مسافرت خارج از کشور، مداواي بيماران، تحصيل، کارمزد، تسويه تعهدات و ...از کليه شعب ارزي اين بانک دريافت نمايند.

صدور ضمانتنامه هاي ارزي
کليه خدمات مربوط به صدور انواع ضمانتنامه هاي متقابل و مستقيم حسن انجام کار، پيش پرداخت و شرکت در مناقصه با توجه به قراردادهاي معتبر و يا اعتبارات اسنادي در چارچوب قوانين ارائه شده بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در شعب ارزي اين بانک ارائه مي گردد.


 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1200 مهمان آنلاین داریم