بنر

بنر
کارت های بانک سامان
 
کارت های بانک سامان:
 
بن کارت سامان
بن کارت سامان ، کارتي با قابليت هاي چشمگير
بانک سامان همچون هميشه با نگاهي آرام و دقيق پيرامون مسئله پرداخت الکترونيک يکي ديگر از نيازهاي پيش روي سازمان ها و کارکنان آنها را مد نظر قرار داده است. ما به همياري و مساعدت مالي شما به کارکنان خود به شکل يک ارتباط لذت بخش و آسان نگاه کرده ايم و نمود جذاب و منحصربه فردي از يک نوع خريد دوستانه را ترسيم نموده ايم.
پيشنهاد ما به شما ، انتخاب يک شيوه نوين براي پرداخت بن به کارکنان در قالب بن کارت هاي بانک سامان مي باشد. در صورتي که اين شيوه از پرداخت مزايا به کارکنان خود را انتخاب نمائيد از فوايد بي شمار زير بهره خواهيد برد.
• ويژگي هاي ممتاز بن کارت سامان

1. امکان صدور بن کارت با آرم مخصوص سازمان در صورت بالا بودن تعداد سفارش.
2. امکان پرداخت وجه بن هاي صادره به بانک به صورت نقد يا اعتباري .
3. امکان صدور بن کارت هاي قابل شارژ براي کارکنان رسمي سازمان هائي که ليست افراد را به تفکيک در اختيار بانک قرار داده باشند.
4. امکان استفاده از گسترده ترين مراکز پذيرنده بن کارت در ايران.(تعداد پذيرندگان بن کارت در حال حاضر بيش از 10000 فروشگاه و اصناف مختلف مي باشد.)
5. قابليت مسدود کردن کارت هاي مفقودي يا مسروقه.
6. از بين بردن احتمال جعل بن کارت به لحاظ بالا بودن ضريب امنيت آنها.
7. امکان قراردادن سيستم امتيازدهي بر روي دستگاههاي پذيرنده کارت ها به گونه اي که دارندگان آنها با خريد بيشتر ار طريق بن کارت از تخفيف بيشتري به عنوان جايزه از جانب بانک بهره مند خواهند شد.
• چگونگی تهيه بن کارت سامان

هنگامي که تصميم گرفتيد به پيشگامان پرداخت الکترونيک بپيونديد و از خدمات الکترونيکي و پيشرفته بانکداري مدرن استفاده نمائيد تنها کافي است به اداره مرکزي بانک سامان، شعبه بانکداري مدرن مراجعه فرمائيد .
با ارائه درخواست کتبي و پس از اعلام نظر کارشناسي همکاران ما در شعبه بانکداري مدرن ساير مراحل قانوني و مالي به سهولت و در کمترين زمان به انجام رسيده و خواهيد توانست با استفاده از بن کارت هاي سامان، ارمغان تکنولوژي و بانکداري روز دنيا را به کارکنان خود هديه دهيد.
 
کارت پول سامان
مديريت زمان و مكان پول شما همگام با آخرين پيشرفت هاي روز دنيا به وسيله كارت كوچكي به نام سامان كارت فراهم شده است. با سامان كارت به عنوان ابزار هوشمند پرداخت الكترونيكي، موجودي همه حساب هاي شما، به سادگي و با اطمينان خاطر در اختيار شماست.
 مزاياي كارت پول سامان
پول الکترونيکي شما، يک پول کاملا" شخصي و خصوصي است، که براي شما و به اسم شخص شما صادر شده، هرگز از بين نمي رود، مخدوش و مفقود نمي شود و از دستبرد محفوظ مي ماند.
• دريافت وجه نقد شما مي توانيد با استفاده از دستگاه هاي خودپرداز بانک هاي عضو شتاب در سراسر کشور بدون محدوديت زماني و مكاني با سقف مالي از پيش تعيين شده (2000000 ميليون ريال در روز ) يا طبق درخواست خود كه هنگام درخواست صدور كارت در فرم مربوطه مشخص كرده ايد، وجه نقد مورد نياز خود را دريافت نماييد.
• خدمات فروشگاهي خريد سريع و آسان از فروشگاه هاي معتبر طرف قرارداد کليه بانک ها در سراسر کشور كه مجهز به دستگاه پايانه فروش باشند، براي دارندگان سامان كارت امكان پذير مي باشد. در صورتي كه شما از دستگاه پايانه فروش بانك سامان براي خريد استفاده كنيد،‌ علاوه بر سرعت در خريد، مي توانيد از مزايايي كه براي شما در نظر گرفته شده است نظير قرعه كشي هاي ساليانه بهره مند شويد.
• خدمات پرداخت اينترنتي خريد کالا و خدمات از کليه سايت هاي فعال و معتبر فروش اينترنتي طرف قرارداد بانک سامان، در هر كجا و هر ساعت از شبانه روز تنها براي دارندگان سامان كارت امكان پذير است. شما مي توانيد با سامان كارت بليط قطار و هواپيما بخريد،‌ قبض آب، برق، گاز، تلفن و عوارض شهرداري خود را در كمترين زمان ممكن و بدون صرف هزينه، از منزل يا محل كارخود پرداخت نماييد، سهام خريد و فروش كنيد ، در كنكور ثبت نام نماييد و لذت خريد اينترنتي را تجربه كنيد. فهرست سايت هاي فعال فروش اينترنتي طرف قرار داد بانك سامان را مي توانيد در سايت www.sb24.com مشاهده كنيد.
• داشتن شعبه اختصاصي اطمينان از همراه داشتن پول كافي، افزايش قدرت خريد و امکان بهره گيري از فرصت هاي مالي به لحاظ در اختيار داشتن تمامي موجودي همه حساب هاي بانکي به طور هم زمان از ويژگي هاي سامان كارت است شما مي توانيد همواره به تمام موجودي خود دسترسي داشته باشيد.
• ايجاد نظم مالي با تعيين سقف مشخص براي خريد يا برداشت وجه از حساب و امکان دسترسي به اطلاعات حساب از طريق دريافت صورتحساب هاي دوره اي شما مي توانيد يك حسابدار تمام وقت داشته باشيد.
• امنيت دارايي از بين رفتن امکان جعل، سرقت و ساير خطرات رايجي که پول فيزيکي را تهديد مي کند، از مزاياي در اختيار داشتن كارت بانكي است. با استفاده از ابزارهاي تشخيص هويت از قبيل ثبت امضاء و رمز اختصاصي و كد cvv2 امکان سرقت، رديابي اشتباه و سوء استفاده از کارت هاي بانکي سامان فراهم شده است.
• تعلق سود حسابي كه به عنوان حساب اصلي به كارت شما متصل است،‌ مي تواند يك حساب كوتاه مدت باشد كه در اين صورت به مانده حساب شما سود روز شمار با نرخ سود حساب كوتاه مدت به صورت علي الحساب، تعلق مي گيرد.. همچنين شما مي توانيد ساير حساب هاي خود را نيز به عنوان حساب فرعي به حساب كارت خود متصل نماييد.
 
کارت خرید هدیه سامان
کارت خريد سامان ابزاري است که شخص دارنده آن مي تواند از طريق سايت هاي فروش اينترنتي طرف قرارداد بانك سامان و فروشگاههاي مجهز به پايانه فروش(POS) طرف قرار داد بانک سامان یا هریک از بانک های عضو شبکه شتاب نسبت به خريد کالا و خدمات مورد نياز خود اقدام نمايد.

کارت خريد سامان براي پاسخگويي به نياز شرکت ها و سازمان هايي که قصد پرداخت مزاياي غير نقدي به کار کنانشان را دارند طراحي شده است. اين شرکت ها مي توانند کارت خريد را جايگزين بن و حواله هاي غير نقدي مورد استفاده خود نمايند.

کارت هاي خريد سامان به درخواست، شرکت ها، سازمان ها و اشخاص در مبالغ معين و قابل تعريف و به صورت بي نام صادر و دارنده آن مي تواند با استفاده از آن در مدت معيني كه روي كارت درج مي شود، مايحتاج خود را خريداري نمايند.
 مبلغ کارت:
سقف حداکثر و حداقل مبلغ کارت ها نامحدود است و به در خواست خريدار تا هر مبلغي صادر مي گردد.
 مزايای کارت خريد سامان براي شرکت ها و سازمان ها:

• متقاضي کارت هاي خريد بانک مي تواند کل بهاي کارت ها را نقدي و به صورت يکجا به بانک بپردازد. در اين صورت بانک علاوه بر صدور کارت هاي در خواستي وي تعدادي کارت نيز به عنوان هديه دراختيار آن شرکت قرار ميدهد.
• شرکت ها و سازمان ها مي توانند با پرداخت بخشی از بهای کارت های درخواستی، کل کارت هاي مورد نياز خود را از بانک دريافت نموده و براي پرداخت مابقي آن نيز از بانک تسهيلاتي با نرخ سود توافقي دريافت نمايند.
• آساني و هماهنگي بيشتر در اعطاي کمک هاي غير نقدي کارکنان، کاهش احتمال سوء استفاده ناشي از خريد و فروش حواله ها و بن هاي غير نقدي از مزاياي كارت خريد سامان است.
• قابليت حک آرم و نشان شرکت ها بر روي کارت هاي خريداري شده امتياز ويژه اي است كه براي سازمان ها در نظر گرفته شده است.
مزاياي کارت خريد سامان براي دارندگان کارت
• قابل استفاده در کليه مراکز فروشگاهي داراي پايانه هاي فروش (pos ) تمامي بانک هاي عضو شتاب و ياهر يک از سايت هاي فروش اينترنتي طرف قرار داد بانک سامان ( خريد بليط قطار، هواپيما و ...)
• ايجاد تنوع بسيار در خريد کالاهاي قابل تهيه توسط کارت خريد سامان
• از بين نرفتن مبلغ کارت خريد در صورت مفقود شدن کارت
• قابليت واگذاري حق انتفاع از کارت ها به اشخاص ثالث
 نحوه تهيه:
کارت هاي خريد بانک سامان را مي توانيد از طريق شعب بانک سامان، شعبه بانکداري مدرن ، شرکت پرداخت الكترونيك سامان و دفاتر پست شركت جمهوري اسلامي ايران تهيه نماييد. براي اين منظور کافي است ، فرم درخواست تکميل، نوع و جمع مبالغ کارت ها و همچنين نحوه تامين وجه آن مشخص شود.
 امنيت استفاده از کارت:
هر کارت خريد داراي يک نوار مغناطيسي حاوي اطلاعات مربوط به شماره سريال کارت، رمز اختصاصي و مبلغ تخصيصي است. بانک به کليه کارت هاي متعلق به هرخريدار رمز واحدي تخصيص داده و آن را به صورت محرمانه به وي اعلام مي دارد.

کارت اعتباری سامان
کارت اعتباري سامان با امکانات ويژه و سهولت در کاربري، ابزاري نوين در ارائه خدمات بانکداري الکترونيک مي باشد. شما با دريافت کارت اعتباري سامان و بدون داشتن موجودي درحساب خود مي توانيد نسبت به خريد کالا و خدمات از فروشگاه ها و مراکز داراي پايانه فروش و سايت هاي اينترنتي طرف قرارداد بانک اقدام نماييد. هم چنين امکان برداشت وجه نقد (تا سقف معيني) از دستگاه هاي خودپرداز براي شما فراهم شده است.
کارت اعتباري سامان در مبالغ مختلف و در رنگهاي طلائي ، نقره اي و سبز صادر شده واعتبار آن يک سال و با موافقت بانک تا پنج سال قابل تمديد مي باشد. صورتحساب کارت اعتباري در دوره هاي توافق شده (معمولا" ماهانه) از طرف بانک ارسال خواهد شد.و شما مي توانيد در مهلت تعريف شده (معمولا" ده روزه) براي تسويه حساب و پرداخت بدهي خود به هريک از شعب بانک سامان اقدام نمائيد.همچنين امکان تسويه حساب از طريق اينترنت نيز امکان پذير مي باشد.تسويه حساب بعد از مهلت تعريف شده در قالب تسهيلات اعطائي بانک ( معمولا" فروش اقساطي ) صورت مي گيرد.
 امکانات ويژه کارت اعتباري سامان
افزايش قدرت خريد کالا و خدمات از کليه فروشگاه ها و مراکز داراي پايانه فروش وسايت هاي اينترنتي طرف قرارداد با بانک سامان را مي توان از جمله مزيت هاي اصلي و مورد بحث در ارائه کارت هاي اعتباري سامان عنوان نمود.

- دريافت صورتحساب و پرداخت وجه از طريق اينترنت بانک سامان.
- قابليت مسدود نمودن کارت اعتباري سامان در صورت مفقودي و سرقت از طريق اينترنت بانک و تلفن بانک سامان.
- عدم پرداخت سود و جريمه در دوره ارسال صورتحساب و مهلت تعريف شده.
- ارائه تخفيفات ويژه جهت خريد و شرکت در قرعه کشي جشنواره هاي خريد سامان.
- اعطاي خدمات بيمه اي به دارندگان کارت اعتباري سامان.

کارت خرید اینترنتی
کارت خريد اينترنتي سامان ابزاري است که شمامي توايد از طريق سايتهاي فروش اينترنتي طرف قرار داد بانک سامان يا هريک از بانکهاي عضو شبکه شتاب نسبت به خريد کالا و خدمات مورد نياز خود اقدام نماييد.
 مزاياي کارت خريد اينترنتي سامان براي دارندگان کارت
شما مي توانيد با در اختيار داشتن کارت خريد اينترنتي سامان از سايتهاي معتبر فروش اينترنتي که طرف قرارداد بانک سامان مي باشند خريد و از ازمزاياي ويژه در نظر گرفته شده براي مشتريان خريد اينترنتي چون امکان خريد با سهميه ويژه فروش اينترنتي خدمات عمومي ( اختصاص 20 درصد از سهيمه بليط قطار و هواپيما) و تخفيفات ويژه فروشگاهها بهره مند شويد.
همچنين از آنجا که کارت خريد ابزاري براي شخصي سازي پول شماست مبلغ کارت خريد در صورت مفقود شدن کارت از بين نخواهد رفت. و شما مي توانيد از طريق مرکز خدمات مشتريان بانک سامان مابقي وجه کارت خود را مسدود نماييد.
 مزاياي کارت خريد اينترنتي سامان براي شرکتها و سازمانها
کارت خريد اينترنتي سامان مي تواند جايگزين بن و حواله هاي غير نقدي اعطايي سازمانها به کارکنانشان باشد.شرکتها و سازمانها ي متقاضي کارتهاي خريد اينترنتي بانک سامان مي توانند کل بهاي کارتها را نقدي و به صورت يکجا به بانک بپردازد. در اين صورت بانک علاوه بر صدور کارتهاي در خواستي ، تعدادي کارت نيز به عنوان هديه دراختيار آن شرکت قرار ميدهد. د رغير اينصورت با پرداخت بخشي از بهاي کارتهاي درخواستي، کل کارتهاي مورد نياز خود را از بانک دريافت نموده و براي پرداخت مابقي آن نيز از بانک تسهيلاتي با نرخ سود توافقي دريافت ش
همچنين در صورت خريد بيش ا ز10 هزار کارت امکان حک آرم و نشان شرکتها بر روي کارت هاي خريداري شده ميسر مي باشد.
 دستور العمل استفاده از كارت خريد اينترنتي :
كارت شما داراي PAN (شماره كارت) ، PIN (رمز كارت) ، تاريخ انقضا و شماره سريال مي باشد.جهت استفاده اسكرچ روي شماره كارت و رمز را پاك كنيد تا بهنگام خريد با وارد كردن آن در صفحه پرداخت سايت مرحله پرداخت را انجام دهيد.
براي خريد كالا يا خدمات از طريق اينترنت پس از انتخاب سرويس مورد نظر و توافق با فروشگاه الكترونيكي گزينه پرداخت از طريق كارت را انتخاب نماييد تا به صفحه پرداخت بانك سامان به آدرس www..sb24.com وارد شويد
پس از مشاهده صفحه پرداخت ابتدا شماره كارت و سپس كلمه عبور را وارد نماييد. سپس، صفحه پرداخت از شما كد سه رقمي كارت را مي خواهد (cvv2) كه اين كد سه رقمي همان سه رقم آخر شماره كارت است.
دقت كنيد شماره كارت 19 رقم است كه 16 رقم آنرا در قسمت شماره كارت صفحه پرداخت و سه رقم آخر آنرا در قسمت كد سه رقمي كارت يعني (cvv2) تايپ مي كنيد.
پس از ورود كد سه رقمي تاريخ انقضا و كد پستي ده رقمي خود را وارد نموده و پس از چك كردن مبلغ خريد دكمه تاييد را انتخاب و به سايت اصلي باز خواهيد گشت.
 مبلغ کارت:
کارتهاي خريد اينترنتي سامان در مبالغ 200 هزار ريال، 500 هزار ريال و يک ميليون ريال قابل صدور مي باشد.
 نحوه تهيه:
شما مي توانيد کارتهاي خريد اينترنتي سامان را از طريق دفاتر شرکت پست جمهوري اسلامي ايران، شعب بانک سامان، شرکت پرداخت الکترونيک سامان و کليه فروشگاههاي شرکتهاي طرف قرار داد فروش اينترنتي بانک تهيه نماييد. همچنين مي توانيد با شماره تلفن 6959045 – داخلي 1136 مرکز خدمات مشتريان تماس و نسبت به خريد کارت اقدام نماييد

*در صورت بروز هر گونه مشکل در فرايند خريد مربوط به کارت با مرکز خدمات مشتريان تماس بگيريد تا کارشناسان اين مرکز نسبت به رفع آن اقدام نمايند. در غير اينصورت به شعبه پستي که کارت را خريداري نموده ايد مراجعه و نسبت به تعويض کارت اقدام نماييد.


► تلفن بانک سامان
پرداخت الکترونیک بانک سامان ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1272 مهمان آنلاین داریم