بنر

بنر
بنر
اینترنت بانک تجارت
 
آدرس دسترسی به اينترنت بانك تجارت

با استفاده از خدمات اینترنت بانک بانك تجارت می توانید بدون نياز به مراجعه حضوري به شعبه، اطلاعات مربوط به حساب‌هاي خود را به صورت لحظه‌اي در اختيار داشته و از راه دور به كنترل و مديريت امور مالي خود بپردازيد.
برای استفاده از خدمات اينترنتي بانك تجارت يك دستگاه رايانه و امكان اتصال به شبكه اينترنت (از طريق مودم و خط تلفن، خطوط اينترنت پرسرعت ADSL، ... يا هر نوع ارتباط ديگري نياز داريد.

نحوۀ فعال کردن سرویس اینترنت بانک تجارت

مشتریان محترم می توانند ضمن مراجعه به شعبه صاحب حساب و تکمیل فرم تقاضا نسبت به برقراری سرویس مذکور برای هر یک از حسابهای بانکی خود ( قرض الحسنه جاری ، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز ) اقدام نمایید .

فعال سازی سروی بانکداری اینترنتی :
پس از تکمیل فرم درخواست در شعب ، بانک تجارت نسبت به فعال نمودن سرویس مذکور و تولید رمز عبور اول (PIN1)و رمز عبور دوم (PIN 2) اقدام می نماید و مشتری به محض دریافت رمزهای خود قادر به استفاده از سرویس مذکور خواهدد بود . لازم به توضیح است که رمز اول جهت استفاده از سرویس های عادی همچون دریافت مانده و صورتحساب بوده و رمز دوم در سرویس های ویژه همچون انتقال وجه و پرداخت قبوض مورد استفاده قرار می گیرد .


امكانات سيستم اینترنت بانک تجارت
1- دریافت مانده و سه گردش آخر حساب
2-انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام
3-پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز ، تلفن ثابت و تلفن همراه

تلفن بانک تجارت ◄

 
بنر
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 956 مهمان آنلاین داریم